Jump to content

Lokchen

Players
 • Content Сount

  132
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [PLO]

About Lokchen

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia
  [PLO]

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

409 profile views
 1. Po raz pierwszy w nowym wątku. Do góry!
 2. Lokchen

  Huanghe

  Ale mamy polska premkę: ORP "Błyskawica".
 3. Lokchen

  Huanghe

  Zalecam zastosowanie się do własnej rady.
 4. Drugi okręt Royal Navy noszący dumne miano "Kaptur" (trzeci jest w grze):
 5. Lokchen

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Le Terrible jest le terrible i pewnie z tego powodu podpada pod punkt o byciu negatywnym. A wracając do tematu. Nie jestem użytkownikiem CV, patrzę na to od strony byłej ofiary lotniskowców (lubię niszczyciele i krążowniki). Tier IV czyli "Nasz pierwszy lotniskowiec!" Nowy gracz po kilku bitwach uzna, że to bez sensu. Wystarczy, że raz spotka Texasa w bitwie, a że nowy, to wcale nie musi wiedzieć iloma lufami OPL dysponuje jego niedoszła ofiara. Tier VI "Jestem królem!" Aha. Powiedz to mojemu Farragutowi, Monaghanowi, Hellenie, Dallasowi, Atlancie... wymieniać więcej? I dobrze jak trafi na swój tier. Wesoło dla takiego kierowcy CV robi się gdy wylosuje go w parze z lotniskowcem tieru ósmego. Wrogi lotniskowiec nie będzie jakimś strasznym problemem, ale Cleveland? Albo North Carolina (i klony)? Wiem, powinien do tej pory nauczyć się wybierać cele. Ale jeżeli nie ma innych (poza wrogim CV tieru VI) okrętów na równym tierze? Tier VIII (wyżej jeszcze nie gram) Tu gram czterema okrętami: Lo Yang, Cossack, Edinburgh i Cleveland (oczywiście CV tego tieru spotykam też "siódemkami" i "szóstkami"). Kiedy spotykam CV szóstkę, to czasami jest mi przykro. Co z tego, ze wypatrzy, złapie trochę punktów za pochodzenie... tzn. za obrażenia po wykryciu, jak po chwili nieuwagi traci eskadrę. Dosłownie po chwili. Ósemka sobie radzi, ale ją może rzucić na bitwę tieru X. O ile Cossackiem czy Lo Yangiem mogę pograć przeciw tierom dziesiątym (spot i okazyjne torpedy) o tyle nie wyobrażam sobie "przyjemnej" zabawy dla kierowcy CV w tej sytuacji. Ot, tyle spostrzeżeń z mojej strony, strony celu dla CV :) Pozdrawiam, Darek.
 6. Lokchen

  Zmiany w CV i plany na przyszłość

  @Kleiv nie martw się, wkrótce, dzięki świetnie przez społeczność przyjętemu reworkowi CV, nie uświadczysz w grze żadnego lotniskowca. Na tierach 6+ (a mam okręty maksymalnie ósmego tieru) już prawie ich nie widuję.
 7. I w związku z nową premką USS Wichita https://en.wikipedia.org/wiki/USS_Wichita_(LCS-13)
 8. Lokchen

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Może nie spadają, bo ktoś zmienił strefę ostrzału i o tym zapomniał, a kierowca lotniska atakował z drugiej strony? Takie tam, domysły.
 9. Zaproszenie otrzymałem, ale okazuje się, że z dołączeniem muszę poczekać do soboty - 72h karencji po wyjściu ze swojego klanu.
×