Jump to content

Lokchen

Players
 • Content count

  114
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

About Lokchen

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Ile Perth w dublonach kosztuje? Pytam, bo na razie nie mam dostępu do klienta.
 2. Teorie spiskowe a prawda

  @Greyshark Oczywiście zgadzam się z Tobą. Nie dodałem w swoim poście, że to moje odczucia (poparte moim doświadczeniem z różnych gier), a nie oficjalne wytłumaczenie. Odnośnie wpływu RNG na graczy - przypomina to "dyskusję" z forum WoT na temat udupiania dobrych (w swoim mniemaniu, bo wg wszelkich statystyk są słabi) graczy przez MM.
 3. Teorie spiskowe a prawda

  RNG nie służy wyrównywaniu szans, co najwyżej stwarza iluzję owego wyrównywania. Ostatecznie gracz dobry pozostanie dobry, a słaby nadal będzie miał czerwono w sygnaturce - liczy się to co po drodze. Gracz słaby czy średni, dzięki RNG, od czasu do czasu trafi więcej i dokładniej, bo mu tak rozrzut wylosuje i to sprawi, że poczuje się lepiej, pomyśli nawet "Damn, i'm good!" i będzie grał dalej. Gracz dobry, zwykle trafiający dobrze bez żadnej pomocy i potrafiący stwarzać korzystne sytuacje sobie i drużynie, trafi słabe losowanie i się zdenerwuje. Będzie grał dalej, żeby przełamać złą passę, odzyskać stracony wuer itp. Jaki jest wspólny mianownik? Emocje. Gdyby gra nie wywoływała w nas emocji, nie gralibyśmy w nią.
 4. Małpy grałyby lepiej ..........

  Nie dziwne. Ten sam człowiek chciał dopiec Dark Havocowi pisząc, że jego odpowiedź to "wypociny godne intelektualisty".
 5. Małpy grałyby lepiej ..........

  Niewiele wiesz o planszówkach...
 6. NESI

  I po imprezie...
 7. NESI

  To byłoby widowisko! Rekin vs dyrma!
 8. NESI

  Prawie jak zdzislaw
 9. Kontenery Halloween

  Event ukończony za pierwszym podejściem (byłem jednym z dwóch randomów, pozostałych pięciu graczy z jakiegoś klanu). Zagrałem Magnusem (tak się on nazywa?). Sensowne używanie naprawek BB - w sumie było nas trzech, jak w piosence - plus niewrażliwość oraz zaćmienie z lotniska, dały bardzo dobry efekt. Najmniej przydatne wydają się DD, mimo zdolności do regeneracji hp we mgle i czasowego "odwrócenia uwagi". Za wykonanie zadań dostałem 3x20000 free XP, 2x15 kamuflaży Storm.
 10. [HOB] HOBBYŚCI - Rekrutacja

  Jeszcze trochę, jeszcze chwila... Przeprowadzka w toku, od 1-go listopada już będę w nowym miejscu i grać w końcu będę mógł normalnie (a nie dorywczo, jak teraz). A tak w ogóle to: UP!
 11. Zaciekawiło mnie info o nowym teście sił morskich w War Thunder, a szczególnie wymieniona przeze mnie w tytule zmiana. Wyłączenie grupowego widzenia - chciałbym zobaczyć efekty w War Thunderze (nie kupiłem paczki morskiej, więc dostępu do testu nie mam), jak wpływa na taktykę i, przede wszystkim, przyjemność z gry.
 12. Aktualizacja 0.6.12 - Zgłaszanie błędów

  @Bobrowy71 jeżeli uzywasz modów, to zaktualizuj paczkę. Mi pomogło (mam paczkę od Aslaina, i chodzi o historyczne flagi o ile się nie mylę).
 13. Aktualizacja 0.6.12 - Zgłaszanie błędów

  1. Na liście kapitanów nie wyświetla ich portretów i danych (wyuczonych umiejętności). 2. Kapitanów bezpośrednio z tejże listy nie mogę wrzucić na żaden okręt - mogę tylko rekrutować nowego. 3. Do okrętu danego kapitana mogę przydzielić tylko wchodząc w jego akta osobowe i tam korzystając z opcji "Przydziel do..."
 14. Interesujący artykuł, po którym nasuwa się pytanie: Kiedy WG zacznie współpracę z Activision? https://www.cdaction.pl/news-51591/activision-wykorzysta-matchmaking-do-napedzania-mikrotransakcji.html
 15. serwer padł?nowa aktualizacja?

  Jakie szopki? Było ogłoszenie od której do której serwer będzie niedostępny.
×