Lokchen

Players
 • Content count

  113
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

About Lokchen

 • Rank
  Leading Rate
 • Birthday
 • Portal profile Lokchen

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Portal profile Lokchen
 1. @Greyshark Oczywiście zgadzam się z Tobą. Nie dodałem w swoim poście, że to moje odczucia (poparte moim doświadczeniem z różnych gier), a nie oficjalne wytłumaczenie. Odnośnie wpływu RNG na graczy - przypomina to "dyskusję" z forum WoT na temat udupiania dobrych (w swoim mniemaniu, bo wg wszelkich statystyk są słabi) graczy przez MM.
 2. RNG nie służy wyrównywaniu szans, co najwyżej stwarza iluzję owego wyrównywania. Ostatecznie gracz dobry pozostanie dobry, a słaby nadal będzie miał czerwono w sygnaturce - liczy się to co po drodze. Gracz słaby czy średni, dzięki RNG, od czasu do czasu trafi więcej i dokładniej, bo mu tak rozrzut wylosuje i to sprawi, że poczuje się lepiej, pomyśli nawet "Damn, i'm good!" i będzie grał dalej. Gracz dobry, zwykle trafiający dobrze bez żadnej pomocy i potrafiący stwarzać korzystne sytuacje sobie i drużynie, trafi słabe losowanie i się zdenerwuje. Będzie grał dalej, żeby przełamać złą passę, odzyskać stracony wuer itp. Jaki jest wspólny mianownik? Emocje. Gdyby gra nie wywoływała w nas emocji, nie gralibyśmy w nią.
 3. Nie dziwne. Ten sam człowiek chciał dopiec Dark Havocowi pisząc, że jego odpowiedź to "wypociny godne intelektualisty".
 4. Niewiele wiesz o planszówkach...
 5. I po imprezie...
 6. To byłoby widowisko! Rekin vs dyrma!
 7. Prawie jak zdzislaw
 8. Event ukończony za pierwszym podejściem (byłem jednym z dwóch randomów, pozostałych pięciu graczy z jakiegoś klanu). Zagrałem Magnusem (tak się on nazywa?). Sensowne używanie naprawek BB - w sumie było nas trzech, jak w piosence - plus niewrażliwość oraz zaćmienie z lotniska, dały bardzo dobry efekt. Najmniej przydatne wydają się DD, mimo zdolności do regeneracji hp we mgle i czasowego "odwrócenia uwagi". Za wykonanie zadań dostałem 3x20000 free XP, 2x15 kamuflaży Storm.
 9. Jeszcze trochę, jeszcze chwila... Przeprowadzka w toku, od 1-go listopada już będę w nowym miejscu i grać w końcu będę mógł normalnie (a nie dorywczo, jak teraz). A tak w ogóle to: UP!
 10. Zaciekawiło mnie info o nowym teście sił morskich w War Thunder, a szczególnie wymieniona przeze mnie w tytule zmiana. Wyłączenie grupowego widzenia - chciałbym zobaczyć efekty w War Thunderze (nie kupiłem paczki morskiej, więc dostępu do testu nie mam), jak wpływa na taktykę i, przede wszystkim, przyjemność z gry.
 11. Interesujący artykuł, po którym nasuwa się pytanie: Kiedy WG zacznie współpracę z Activision? https://www.cdaction.pl/news-51591/activision-wykorzysta-matchmaking-do-napedzania-mikrotransakcji.html
 12. Jakie szopki? Było ogłoszenie od której do której serwer będzie niedostępny.
 13. To efekt misji na niszczyciele... a BB to standard :D
 14. Idealny mod do lobowania przez wyspę (jeżeli ktoś sam nie potrafi określić jak celować), do strzelania w cyklonie... Nie tylko zadymione okręty mogą paść ofiarą posiadaczy tego moda. Oczywiście wszystko to da się robić i bez takich pomocy, ale to wymaga pewnego ogrania.
 15. Dwie rzeczy: Po pierwsze, jeżeli rzeczywiście żona i córka się ewakuowały to znak, że naprawdę powinieneś pomyśleć o zmianie gry. Po drugie: po takim zdarzeniu (nie gram CV, ale miałem inne w tej kategorii) zwykle wyłączam grę, bo wiem, że w takim nerwowym stanie będę grał gorzej. I nie pozwalam sobie na żadne wytłumaczenie żeby jeszcze grać (bo premka, bo misja, bo inne coś...). Oczywiście, takie nerwy mogą też być oznaką zaangażowania (ale sam wiesz najlepiej czy to rzeczywiście zaangażowanie, czy wkurw na przypadkowe wydarzenie), w takim wypadku trzeba popracować nad samokontrolą, bo to, że ja się na internetowe statki denerwuję, nie oznacza, że moi domownicy też muszą :)