Jump to content

Scarrry

Beta Tester
 • Content count

  691
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11934
 • Clan

  [TF16]

About Scarrry

 • Rank
  Warrant Officer
 • Birthday 10/16/1972
 • Profile on the website Scarrry

Profile Information

 • Gender
  Male

1 Follower

Recent Profile Visitors

697 profile views
 1. Zuiho

  no tylko że to sealclubbing w czystym wydaniu, nikt normalny nie lata w Zuiho na bitwy bo ten nie ma strafe-a. Więc przeciwnicy jakby to powiedzieć - delikatnie mało wymagający.... zostali Ci co nie ogarniają że mają na klawiaturze przycisk alt. ja tam Zuiho przeszedłem po prostu, fajny był, ale przy tym jakie fajne są okręty wyżej, szkoda czasu...
 2. Ban na czat

  zakładam pewien poziom inteligencji u Ciebie, który mówi mi że powinieneś wiedzieć kiedy Barbossa żartuje a kiedy nie (a z tym kapowaniem żartował ewidentnie, tyle że dość ciężko). Chyba że sie pomyliłem.
 3. Ban na czat

  Ooooo to było bardzo niefajne @Greyshark. Na ogół jesteś złośliwy z zachowaniem kultury, ale takie obrzucanie "gównem, że może się przyczepi" to nie chciałbym widzieć wśród dorosłych dyskutantów na forum ulubionej gry.
 4. to jest bardzo fajny pomysł.. nie wiem czego temat mega spamu obok na temat klas, który przy znanym nam wszystkim podejściu WG nic nie zmieni, jest tak aktywny, a ten pomysł, IMHO NAPRAWDĘ FAJNY, jakoś jest cicho. bandery można by limitować tylko do klanów, które coś no osiągnęły w ligach, w ten sposób doceniając aktywność graczy (taka luźna idea)
 5. Ustawki klanowe na losówkach a MM

  ej no przecież to randomy... frajda grania przeciwko swoim, czy kolegom z forum +200% do funu z gry. Sytuacje ustawek widuje się niewiarygodnie rzadko, problem jest na tyle mały, przy tym jakie problemy ma WOWS z balansem klas, że naprawde nie ma co robić dramy z takich przypadków. juz nie mówiąc o tym że faktycznie naming+shaming jest na forum zakazany....
 6. Nasze osiągnięcia

  Nigdy. Przy tym co robi z polem bitwy fioletowy gracz na Kadze, to Saipan wcale nie jest OP okrętem. Kaga potrafi uratować bitwy przegrane kompletnie, Saipan tylko przeważyć szybciej, lub przechylić lekko przegrywane.
 7. Musashi - wasze wrażenia

  ja tam po przeczytaniu paru recenzji jestem zdecydowany dorobić brakujące 200K i jednak go kupić.
 8. Musashi - wasze wrażenia

  Panowie czytaliście bardzo solidną recenzję na Shipcomrade ? Mnóstwo dokładnych wyliczeń, rozrysowany rozrzut i wszystkie wady, zalety Musashiego. Recenzja uznaje go za "overpowered", choć wytyka wady, w kazdym razie bardzo go chwalą czyli jednak OP?
 9. Roma

  hahahaha.... nie moge :D
 10. Roma

  otóż to... taki Cezar z pancerza, pelotki, pomocniczej wygląda teoretycznie całkiem miernie... wydaje się że np Kongo lepsze, a w praktyce Cezar to okręt genialnie zbalansowany... esencja zabawy na szybkim pancerniku. Roma na pierwszy rzut oka jest szybka, jest zwrotna, ma bardzo dobre camo, niezłą artylerię.... pelotkę podkręce sobie kapitanem i manualnym AA.
 11. Peny w deski

  i co z tymi rankedami? Grając na Atago z poziomu startowego 16 do 6 doszedłem w rewelacyjnie prostym stylu... na dzisiaj L4 planowane. Kutuzow, Czapajew czy Atago to czysta przyjemność gry.
 12. Roma

  a teraz pytanie na serio - kupować czy nie? (bez tego kretyńskiego camo oczywiście)
 13. @Free_Frags co ty mi tu w oczy kłamiesz - piszesz te teksty tylko dlatego że to to twój teammate z JEDI, zachowanie godne NESI, które jak ktokolwiek skrytykował jednego zbiegali się gromadnie koniecznie poatakować dyskutanta. ta... jasne jasne. MNIE? Przecież to ty raczysz nas idiotycznymi przemyśleniami że mozesz miec w dupie współgraczy bo to tylko takie "przypadkowe coś" w internecie. A potem piszesz że robisz dokładnie odwrotnie i się jednak przejmujesz. Gdzie tu konsekwencja?
 14. Roma

  nie wierze.... nie wierze że takie guano jak to camo będę musiał oglądać w grze o moich ukochanych okrętach....
 15. czyli de facto usprawiedliwiasz i twierdzisz że możesz mieć wszystkich w dupie bo nie znasz ich osobiście? Widze przykładne dziecko epoki internetu, czego wynikową jest ten wszechobecny anonimowy hejt jaki sie w niej roztacza.. jakby to napisać - idealny wychowanek zachowań Ujea wyżej zagrałem 12 000 gier, w życiu z zadnej nie wyszedłem i nie wyjde, nawet jak wiedziałem że nie ma sensu, z coopa bym nie wyszedł przez szacunek dla współgraczy. A Wargaming zamiast wyraźnie potępić takie naganne zachowania wobec współgraczy - milczy. Pięknie.
×