Jump to content

Scarrry

Beta Tester
 • Content count

  1,065
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  13988
 • Clan

  [TF16]

About Scarrry

 • Rank
  Midshipman
 • Birthday 10/16/1972
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

1 Follower

Recent Profile Visitors

938 profile views
 1. spotkany @44smok na Mizurce... przepraszam ale byliśmy tak zagadani z chłopakami, że nie przywitaliśmy sie...
 2. a gdzie IFHE ?! Karygodne niedopatrzenie....
 3. ja mam pomysł taki: - 2-3 krotny wyrzut eskadry bombowej, jednorazowego użytku (po zrzuceniu bomb eskadra odlatuje do brzegu mapy i znika) - do tego wyjatkowo dużo, bo np 3 albo 4 na raz w powietrzu, katapultowanych samolotów z opcją że działają jak pomocnicza - same atakują cele w zasięgu tych paru kilometrów wokół okretu. - plus Ise może używac artylerii głównej i pomocniczej... tyle że pomysły nie mają już sensu przy tym reworku.
 4. Blacman - a nie było tak że one miały i wodnosamoloty (do których faktycznie miały osobną katapultę poza pokładem lotniskowym) i pakiet samolotów które nie były dzwigane z wody tylko własnie miały ladować gdzie indziej na lotniskach, po jednorazowym podniesieniu? Jestem pewny że czytałem że miały i to i to. Wodnosamoloty tutaj raczej robiły za dodatek do samolotów startujących z pokładu (gorsze parametry lotnicze)
 5. Republique, tier X

  @PancernyAgrest - przecież ciebie wszystko drazni co sie tylko da, ileż to durnych twoich postów widziałem przez te lata z wjazdami na gracza/jego personalia/statystyki itd. Cały czas widze nie potrafisz sie od tego powstrzymać.
 6. tak gwoli historycznej ścisłości to na Ise i drugi lotniskowy pancernik samoloty nie wracały i nie lądowały, bo pokłady były za krótkie. Samoloty z nich miały lądować na innych lotniskach lub na lotniskach lądowych (bitwy planowano blisko wysp z własną infrastrukturą). co zresztą było absurdalną niedogodnością. Sam pomysł był tak idiotyczny że bardziej sie nie da - pancerniko-lotniskowce miały pokłady na tyle delikatne że nie było mowy o tym zeby okrety planować do bitwy i wymiany ognia z pancernikami czy nawet ciężkimi krążownikami. A przy tym własnie pokłady były na tyle małe, że samoloty mofły jeden raz wystartować ... i tyle.
 7. Republique, tier X

  tak chciałem gwoli wyjaśnienia że ja tam wypracowałem sobie model gry na randomkach z bardzo szerokim flankowaniem na Republice, korzystając z tego że jest tak szybka jak krążowniki, nie gram na podejście close przez co najmniej pierwszą połowę gry, dopiero w drugiej części korzystam z pomocniczej bardzo mocno. Moich wielce szanownych kolegów z MSB strasznie drażni że mam na Republice dużo lepsze wyniki niż miałem kiedyś na pozostałych panckach;) nie potrafią obok tego przejść spokojnie. Z mojej strony peace - nie mam zamiaru odpowiadać nie na temat.
 8. Lotniskowiec Graf Zeppelin

  O reworku masz w ostatnim Waterline - tym wywiadzie z deweloperami gry. Zdaje sie że były już wewnętrzne testy nowego gameplay. Wg mnie będzie na pewno, bo niestety WG nie wie co zrobić z klasą lotnisk - dla przeciętnego gracza lotnie powyżej tier 5 są nie do ogarnięcia trudne i mega frustrujące, dla małej grupki doświadczonych z kolei są banalnie prostym sposobem uzyskania ogromnej przewagi nad drugim teamem. btw: NIGDY Wargaming nie dorobił się samouczka dla lotni z opisem jak strefować myśliwcami, jak z alta wykonywać skuteczne ataki torpedowe, jak się przed tym wszystkim bronić.... tu mam ogromny żal do firmy że najpierw tą super (dla mnie) fajną klasę rzuciła do gry bez przedstawienia jej graczom jak należy , a teraz wszystko nerfi.
 9. Lotniskowiec Graf Zeppelin

  z drugiej strony... przy zapowiadanym reworku całej klasy CV (reworku, który jest dla mnie absurdalny zresztą, no ale ... ) Graf straci swoją noobowską opność tak jak wszystkie pozostałe. ... chyba że reworku nie będzie, a Graf tak jak teraz wygląda trafi do sprzedaży... czuje gigantyczne pieniądze dla WG, ogromną sprzedaż tego okrętu, ale to czysta zachłanność i chciwośc a nie mądre pozycjonowanie nowej premki.
 10. Republique, tier X

  @SzakalDarkstar - gdzie ja napisałem że doświadczony gracz na Republice (czy już najlepiej na Republice i innych panckach) nie ma prawa zabierać głosu albo potraktowałem takiego źle/niegrzecznie ? Najpierw zarzucasz mi coś co nie jest prawdą, jak sie bronie to odpowiadasz argumentum ad absurdum. Jedyny zarzut miałem do gracza, który zaczął wywody tu mając 8 bitew wszystkiego na Republice, że jest na niej newbie i to jest zdecydowanie za wcześnie na wnioski o tym okręcie. tak, idzie mi świetnie Republiką, jest moim zdaniem doskonałym okrętem, specyficznym, wyspecjalizowanym ale chyba najlepszym pancernikiem. Jest to moja własna wiedza i odczucia, poparte tym jak dobre wyniki uzyskuję na niej przy moim obecnym stanie umiejętności. A fun jaki daje np dywizjon dwóch Republik zrobionych full-retard pod pomocniczą z niszczycielem jest po prostu M-E-G-A zabawą.
 11. .. i własnie dlatego tłumaczę dlaczego jest to problem pomijalny .. bo nie uwzględniacie tego ilu w grze jest graczy, którzy zrobią aż taką różnicę. Bo taki Lobuz, tak jak i wszyscy gracze z WR 70, stanowi ok. 0,0x % populacji tej gry i jako taki stanowi anomalię systemową dla systemu losowania gry, anomalię z jego punktu mega-irytującą (o czym wyraźnie daje znać na forum) a z punktu widzenia deweloperów i przeciętnego gracza całkowcie pomijalną jako problem. Więc budowanie systemu który będzie uwzględniał sytuacje wyjątkowe (promile graczy najlepszych) powoduje ogromną łatwość zachwiania nieźle przemyślanego systemu dla przeciętnego gracza. Jak już mówiłem - nikt na świecie nie zrobił przejścia z jednego modelu na drugi (losowy MM w MOBA na MM oparty na skillu), obowiązuje tu logiczna Brzytwa Ockhama - po co ruszać coś co dobrze działa dla ogromnej większości graczy ? Zmiana w MM oparta na równoważeniu klas wydaje mi się już wystarczająca.
 12. Nasze osiągnięcia

  :D:D:D:D no nie... wskoczyłem sobie na stream MageTa , więc to z jego wczorajszych streamow (a potem walk "pozastreamowych), z jeszcze Blacmanem, Markiem Dentatusem, i Snakiem. Jak ktoś chce sobie poogladać jak gram/gramy to zawsze zapraszam na streamy @MageT91 . Będziemy teraz częściej na nich. A i pogadać sobie można z oglądającymi... bitwa na 3 Zao była przezabawna :D "burn the world ;p"
 13. Republique, tier X

  Boże jacy wy jesteście niewolnicy statystyk ... czy lapiesz ze dwoma pozostałymi grałem dość dawno, a yamato bardzo dawno, kiedy grałem dramatycznie gorzej niż teraz? Patrzysz na konto gościa, który gra w tą grę od bety. Nie wiem jakim cudem z moich prawie 4letnich statystyk potrafisz wyciągnąć wniosek o tym jak gram w tej chwili, w tym roku, kwartale czy w w tym miesiącu ... robisz tak bez sensu jak Agrest wyżej. Patrzysz na bazę wynikow zdaje się coś 50ciu lub więcej miesięcy gry które zacząłem od średniej miesięcznej wyników ok 42 wr... bo nie wiem jak Ty ale ja cały czas uczę się tej gry, i to coraz szybciej jakoś a oceniasz moje wyniki sprzed roku czy dwóch. Czy jeszcze dalej chyba nawet jesli teraz wyjąłbym Kurfursta z portu to robię nim spokojnie solo 60-65 i 65-70 w dywizjonie. I oczywiście ze zrobię większy damage niż te żałosne 70k jakie tam zrobiłem nim zacząłem lepiej grać. Tylko po co, jak to koszmarnie nudny okręt i słabszy niż Republika, bedąca dla mnie esencją szybkiego, zwrotnego, ciężkiego okrętu w grze.
 14. Nasze osiągnięcia

  A dzisiejszy dzień taki dość miły jednak....
×