Jump to content

_Scarrry_

Beta Tester
 • Content Сount

  1,704
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  19289
 • Clan

  [ARES-]

About _Scarrry_

 • Rank
  Sub Lieutenant
 • Birthday 10/16/1972
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,854 profile views
 1. _Scarrry_

  Gascogne

  tak mi się wydaje że z każdą kolejną falą premier okrętów HE-spamerów Gaskonia traci na znaczeniu, teraz dużo atrakcyjniejszym wyborem wydaje sie Massachussets z jego fun-secondaries. Gaskonia czasem potrafi zrobić swoje ale najlepszy moment w mecie gry ma już zdecydowanie za sobą. Dobrze już było.
 2. _Scarrry_

  HMS Duke of York - Tier VII Okręt Premium

  DoY był do zdobycia za darmo, i nie przypominam sobie żeby WG kiedyś po evencie jego zdobycia zmuszało graczy do grania nim.... akurat jest tyle innych premek T7 że to chyba nie jest problem że ten Ci sie nie podoba? btw: AA ma trochę lepsze i nie pamiętam czy KGV ma hydro, bo Duke ma. No i to że jest premką oznacza że nie musisz przeszkalać kapitana.
 3. _Scarrry_

  Yueyang X tier

  24 sekundowy nie 15 sekundowy, bo przecież mowa o wymaksowanych okrętach a moduł na przedłużenie radaru (+20%) to w sumie tylko trochę węgla. Zrobiony na gunshipa odda nie 3 salwy a zdaje się ok. 7. Kiedyś, przed nerfem, taki YY gunship DD-killer był niesamowity, wystarczyło namierzyć coś co się zadymia właśnie - > radar -> egzekucja. Teraz to cień dawnego okrętu, ale do dywizjonów czy do gier klanowych to ciągle fajny okręt, tyle że wymaga współpracy, a nie gry solo. Wiele dobrych klanów wciąż woli jednak YY nad inne deski. Ale chyba jednak lepiej grać nim jako torp-boatem niż gunshipem. Choć ja również, jak się skończą klanówki, to przesiadam się do Chung Mu + stałe camo, dużo więcej funu z gry przynosi - torpedy rzuca częściej, jest zwrotniejszy, no i teraz wyszło że strzela podobnie jak YY.
 4. wiem o co ci *edited* chodziło, napisałem w powietrze o tym że nam się udało zmienić zapisy Wargamingowe, do ciebie było tylko sure sure, nic innego nie zamierzam pisac bo to jak dyskusja z gołębiem. Nie ogarnąłeś tego? Pewnie ze nie, w koncu wpadasz tu tylko zeby kogos obrazic albo nawrzucać komuś do następnego bana.
 5. sure sure. Raz juz sie udało że Wargaming ustąpił i zmienił zapisy promocji, bo ja i paru graczy zrobiło na forum aferę że wprowadzają w błąd konsumenta-klienta, za to teraz jak sami gracze nabijają sie z graczy którzy odważą się podważyć zapisy juz widze jak do WG dochodzi jasny przekaz....
 6. ach kolege ci zatakowalem.. no jak mozna od razu nie byc cholernie złosliwym... jeden czepia sie jak typowy polaczek-cfaniaczek forum, drugi od razu gardłuje za nim.. normalnie cała filozofia nesi, od samego poczatku parę lat temu u was było tak że jak jeden z was napisał głupote i ktoś mu to wytknął, wszyscy zlatywali sie wyśmiać tego ktoś śmiał się odezwać ......... jak ostatni [bip] Krycin czepia sie ludzi że z dobrą wolą zawarli umowe na zakup wirtualnego towaru od WG, kupując czarnego Tirpitza i misje na Tirpitza dowiadują się że nie mają Tirpitza, czepia sie ludzi, gdzie bardzo niejasno jest opisane co kupują. po czyms takim nikt tu nie chce sie odzywac bo jak prosi o pomoc czując sie wyrąbanym przez dziwne zapisy WG jeszcze zostanie przez starego gracza wyśmiany ..
 7. takie *edited* i naiwność jak to co napisałeś właśnie powodują że potem korporacje mogą do woli ludzi *edited*.. bo przecież drobnym druczkiem było na 20tej stronie napisane że to tylko dotyczy czegoś tam.. nie przeczytał pan 20tej strony formularza? Misja jest opisana że jest do wykonania na okręcie np Tirpitz. Okręty czarne miały różnić się TYLKO kamuflażem, de facto miały być (i w sumie są) normalnymi okrętami, ale z czarnym camo. Przy tej interpretacji, że to ten sam okręt, misja powinna być wykonywana i na nim. Opis powinien zakładać dobrą wolę obydwu stron umowy a potem wychodzi takie jeden z drugim przemądrzały *edited* i nabija sie z ludzi których korporacja dała rade zakręcić opisem.
 8. _Scarrry_

  ŁODZIE PODWODNE.

  przepraszam za offtop w offtopie, ale to ja "sprowokowałem" Greysharka do napisania szczegółów swoich wakacji, on tylko wspomniał że jest na statku. Cywilnym oczywiście ;) Wydaje mi się że przesadzasz z tym kreowanie ;) - obydwaj lubimy klimaty różnych miejsc na Atlantyku i czasem zamienimy o tym krótkiego posta (lub pogadamy sobie prywatnie). Żaden z nas nie będzie przecież tego ciągnął tutaj. generalnie temat już się chyba zupełnie wyczerpał ;) i jako temat i jako offtop w temacie.
 9. z tymi "chłitem marketingowym" że kupując okręt dostajesz misje na inny okręt (który trzeba mieć albo kupić za pełną cenę) to jest kurde jakiś totalny piramidalny absurd... no po prostu leże.. jak to jest okazyjna promocja i zniżka... LOL
 10. mam to samo.. jeśli to jest ta huczna poprawa MM dla tier 8 to jestem mega rozczarowany efektem...
 11. _Scarrry_

  ŁODZIE PODWODNE.

  ale ale... Greysharku - co innego jest kłócić się o merytorykę, że to czy tamto określenie jest poprawne (okręt jest dla mnie bezdyskusyjnie poprawny technicznie, bo tak stanowią prawa morskie, jest jedynym dozwolonym określeniem w nomenklaturze morskiej a statek kompletnie niepoprawny, na morską jednostkę uzbrojoną pod banderą - spróbuj powiedzieć statek na uzbrojony okręt, na dowolnym kierunku studiów zwiazanych z marynistyką... powodzenia ;p ). Natomiast nie wiem czy zwróciłeś uwagę - nigdy nikogo na forum nie poprawiałem wcześniej że statki/okręty/pływające klocki/cokolwiek. Łódka jest używana w formie żartobliwej/przejaskrawionej.. przecież wiadomo że łódkami nie pływamy w grze. Statek, co innego, część graczy na poważnie używa tego określenia. A potocznie jest dozwolona jedna i druga forma więc czym innym jest kłócenie się o "merytoryczny stan nomenklatury morskiej" a czym innym poprawianie innych. To drugie zwisa mi zupełnie bo zawsze kierowałem się zasadami netykiety, które stanowią że powinniśmy się porozumiewać komunikatywnym a nie bezwględnie sztywnym językiem w 100% prawidłowym gramatycznie. Mnie np bardziej denerwuje notoryczne łamanie netykiety na forum, która stanowi "Nie cytuj całej wiadomości, chyba że jest to niezbędne." - co jest dość masowo przez interlokutorów czynione na tym forum. ps gdzie się wybierasz tym statkiem? Bo ja w tym roku lece na Azory
 12. _Scarrry_

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  o toto.. tylko koncepcja czarnych okrętów byłaby fajna z end-game a nie mid-game.... Republika na pomocniczą i Republika na przeżywalność, to samo Kurfurst... mnóstwo okrętów bym tak chętnie trzymał... i tak mam już teraz podwójnych kapitanów i dwa sety modułów....
 13. _Scarrry_

  PROMOCJE NA GRY NIE ZWIĄZANE Z WOWS

  Promocje piątkowe na Steam! Osobiście wszystkim miłośnikom gier strategicznych, S-F, rtsów polecam bardzo przeceny: Ultimate General Civil War - doskonała gra taktyczna o wojnie secesyjnej - mega oryginalna grafika i mechanika: 26,99 zł Ultimate General: Gettysburg - również o to samo co wyżej ale skupione na jednej bitwie: 5,39 zł Hearts of Iron IV (podstawka) - chyba najlepsza gra strategiczna o II WŚ: 57 zł Shadow Tactics: Blades of the Shogun - absolutnie genialna i mega klimatyczna skradanka-rts w klimatach średniowiecznej Japonii: 57,19zł Europa Universalis IV Extreme Edition (największa "grand strategy", historyczna strategia dostępna w sprzedaży): : 40,49zł + duża przecena na DLC Stellaris (najlepsza strategia rts-SF/4X): 51 zł + duża przecena na DLC Endless Space 2 Collection - komplet ze wszystkimi DLC za 79 zł, najlepsza obecnie turowa strategia 4X w klimatach S-F wszystkie te gry to dziesiątki/setki godzin świetnej zabawy....za równowartość dwóch okrętów premium możemy nabyć mnóstwo świetnego kontentu do zabawy.
 14. _Scarrry_

  Musashi

  to kamo jest swietne.. taka "jaśniejsza trochę stal".. bardzo mi brakuje w grze takich regularnie, normalniejszych
 15. A propo gier, które WG robi, o których mówi się że bedą aktywne przez lata, w dyskusjach padał zawsze argument czołgów... po failu z War of Warplanes, teraz mega fail - Wargaming zamyka całkowicie po nowym roku projekt Total War Arena https://totalwararena.com/en/news/development/ceasing-operations/ (22 lutego) ciekawe czy taki los nie będzie czekał WOWS jeśli Autorzy nie poprawią jej popularności.... warto zapoznać się też z polityką zwrotów golda ... pewnie taka sama byłaby/będzie gdyby to WOWS wpadł w problemy i został zamknięty.
×