Jump to content

_Scarrry_

Beta Tester
 • Content Сount

  1,672
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  18198
 • Clan

  [DARTH]

About _Scarrry_

 • Rank
  Sub Lieutenant
 • Birthday 10/16/1972
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,742 profile views
 1. _Scarrry_

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  są takie bitwy, owszem są rzadkie bo dalej uwazam że 80+% bitew gracz jest w stanie wygrać, kwestia doboru taktyki i umiejętności, ale są takie bitwy że choćbyś na głowie stawał to team zniknie jak masło na patelni. W tamtej bitwie próbowałem robić jeden cap, potem drugi, uciekałem spod focusa 4 czy 5 okrętów.. generalnie czułem się totalnie bezsilny, i to na moim ulubionym YY..... zero wsparcia a druga strona akurat (choć obydwaj wiemy że było to czysto przypadkowe) zagrała jak na koncercie - skoordynowany push im wyszedł. Gratuluje że się odgryzałeś długo. Sorry że piszę po paru dniach ale tak jak zrobiłeś do mnie odnośnik (ja jestem przez trzy "r" ;p), nie dostałem powiadomienia, a mało ostatnio pogrywam i wchodzę mniej na forum - wciągnął mnie strasznie Ultimate General Civil War (już dobrze ponad 100 godzin mam ;p). Dla mnie idealna odskocznia od Okrętów. Na pewno nie dla każdego, gra dla hardcorowych miłośników strategii i historii XIX wieku.
 2. w sumie dlaczego? Tier 8 przecież rzuca w 90% tak samo jak T9, a jest jak najbardziej za kasę.
 3. _Scarrry_

  Großer Kurfürst (Tier X)

  stara metoda, najlepiej żeby lekko Cie wtedy pushnęli to odchodzisz skątowany i obijasz przeciwnika i z głównej i pomocniczej. Ja tam tyłem i na capy wchodzę.
 4. _Scarrry_

  Czas to pojęcie względne

  Gaskonia lepszy all-around, dwa różne fity do wyboru, przeżywalność i pomocnicza, obydwa skuteczne. Masa za to świetna zabawa na pomocniczej, jakiej nie ma żaden okręt w grze (ukryty bonus skupienia). Obydwa mają unikalny bonus do szybkiego heal-a. Z tych dwóch od bardzo dawna pływam prawie tylko na Masie, daje mi więcej funu, na Francuzach od czasu jak mam moduł legendarny z Republiką, wolę na niej pływać. Ale do obydwu potrzebujesz kapitanów 19 perków, tak na marginesie, inaczej bida będzie, szczególnie na Massachussets.
 5. _Scarrry_

  Jean Bart

  nieuchronny efekt inflacji jakości okrętów.... tier 8 stał się tak słabym tierem, tak mało atrakcyjnym dla przeciętnego gracza (tak, wiem że są ludzie, któryz na tym tierze sobie radzą, ja też potrafię dobrze, ale nie o to chodzi że potrafią jednostki) że WG musi przeskoczyć na T9.... Trochę szkoda, z drugiej strony może rozrusza to tier 9, w tej chwili prawie wymarły w grze, mnóstwo gier mam 3/4 Tier 10 + 1/4 "biedaków" w T8, bez T9. taka luźna moja myśl - za rok spodziewałbym się pierwszych T10 za kasę w sklepie.....
 6. _Scarrry_

  Shimakaze

  nie wiem czy średnia serwera powie nam coś mądrego tutaj. Shimakaze to taki trochę okręt legenda w WOWS, pierwsza 10tka którą zrobiły dziesiątki tysiecy ludzi. Często jedyna dziesiątka jaką do tej pory mają. Grają nią często słabo ogarnięci w trudnej mecie T9-T10, grają ot tak żeby w dywizjonie T10 popłynąć z kumplami a przecież nie ma nic innego,.... świetnie było to widać na rankedach - co 10ta Shimakaze był mega-gigant ustawiający gry, a pozostałe 9 na 10 - pokarm dla YY czy Gearinga. Trochę jak wyniki z serwera Tirpitza - to przeciętny pancernik T8, ma swoje zalety, ma ogromne wady, ale rzuciło sie na niego i kupiło tak dużo german-kids, i jest to często ich jedyna ulubiona premka że wynik jest nienaturalnie wykrzywiony w dół (wg statystyki najgorszy pancernik T8, wyraźnie gorszy od reszty, nawet od BIsmarcka, który ma już bardziej naturalną pozycję).
 7. _Scarrry_

  Shimakaze

  absolutnie nie! Teraz to jest pro-okręt wymagający myslenia, odliczania zużytych radarów i pilnowania zasięgów radarów. Tyle. Nie jestem żadnym wyjątkowym asem, uważam się za dobrego ale nie bardzo dobrego gracza, a akurat przez ostatnie 3 tygodnie grinduje Shimakaze do modułu legendarnego wyniki na nim z ostatnich 21 dni, coś ok. 50% gier solo, połowa gier na torpedach 8 km, druga połowa na 12tkach (jedne i drugie mają swoje zalety, jedne i drugie lubię): Shimakaze teraz daje mi mnostwo funu i wydaje mi się jednym z najlepszych okrętów do nauki obecnej mety gry, pełnej radarów i spamu z pocisków HE. Można łatwo wbić sobie do głowy i zasięgi radarów i czasy trwania.
 8. _Scarrry_

  Friedrich Der Große (Tier IX)

  prawda? Takie proste do zrozumienia, jak widać nie dla każdego. Kolega wyżej żyje zapętlony na niemieckim T8, 1000 bitew na Bismarcku i ani jednej wyżej. btw: - Groszek czy jak niektórzy mówią na niego - Mała Kiełbasa, to strasznie słaby okręt, coś jak Izumo przy Yamato... dla mnie to był koszmar.. całe szczęście że na górze na T10 czeka nagroda naprawdę warta gry - niemiecki T10 jest bardzo fajny i do tego używalny w zupełnie różnych fitach - zarówno zrobiony na przeżywalność jak i na brawlera-pomocniczą także wszyscy załamani jakim złomem jest niemiecki T9, przemęczcie się przez niego, bo warto. Ewentualnie za free expa można :)
 9. _Scarrry_

  "Rankingowy sprint"

  ten moment kiedy 1ki na "rankedach" zaczynają być taką wręcz troszkę siarą jak "fioletowy" przy klanie (bo w brało się udział w międzyserwerowym eksperymencie... i w parenaście bitew można wbić "fiolet")... ot dzień-dwa i wbita jedynka. Mam i ja.
 10. + torpedo reload booster.... zapowiada się rewelacyjnie.
 11. _Scarrry_

  USS Salem

  masz dobre camo, ja gram Salemem tak jak poradził mi gracz dużo lepszy ode mnie - mniej więcej jak Zao, bez torped ale doskonałe AP, generalnie jako manewrujący na flance krążownik.
 12. _Scarrry_

  W co gra spolecznosc Wowsa i WoT

  A do usług zwróć uwagę ze gra ma kolosalny potencjał RPG, gdzie rozwijamy oddziały, dowódców, sami się rozwijamy, i np kupujemy (i sprzedajemy) zasoby broni w jakie można wyposażyć wojsko. Budujemy coraz większą prywatną armię, od dywizji, przez rozbudowany korpus po armię. Gra na początku przypomina "mniej więcej" historię oddziałów Stonewalla Jacksona (są jego bitwy), żeby potem płynnie przejść w historię Armii Północnej Wirginii. Przewijają się historyczne postaci., wiele z nich za prestiż z wygranych walk możesz zwerbować do właśnie armii. I ciągle zarządzanie kryzysem, szybko odczuć ze pieniędzy brakuje na pełne uzupełnienie strat jednostek w weteranów, a nieprzeszkolony tani rekrut obniża im morale i efektywność...wiec lepiej mniejsze brygady ale bardziej elitarne? Z drugiej strony taki Antietam był dosłownie grobem dla taktyki takich jednostek. podobnie jest z karabinami (lepsze sa drogie i trzeba dokupować z wolnego rynku uuzpelnienia), czy nawet amunicją...
 13. _Scarrry_

  HMS Daring XT

  mam z tym okrętem nie lada zagwozdkę - pierwsze bitwy sprawiały wrażenie że AP będzie rewelacyjne i praktycznie do niego można się ograniczyć.. potem spróbowałem burzaków z IFHE (bez IFHE lepiej w ogóle nie strzelać z HE) i .. no mam problem - AP potrafi być kapryśne, z kolei HE+IFHE to strata 4 dodatkowych punktów na kapitanie, których nie ma za bardzo skąd brać jak mam mieć okręt taki jak lubię. jak się nagram w Ultimate Civil War, to pewnie wrócę do Daringa i poćwiczę najbardziej optymalny setup. jednak najbardziej w Daringu boli mnie stosunek prędkość do spota, z flagą prędkość jest tak słaba ze głowa mała a spot jakiś rewelacyjny nie jest. Na razie kończę ten temat, bo za bardzo failuje na tym okręcie, zeby coś mądrego pisać... co śmieszne przesiadam się w YY, Groze, Shime i idzie świetnie... wracam do Daringa i mam problem.
 14. _Scarrry_

  Friedrich Der Große (Tier IX)

  styl gry na tier 9 bardzo ale to bardzo różni się przecież od Bismarcka i T8... T9 jest nieruchawy, dużo większy, wolniej przyśpiesza,wolniej hamuje... .... .ale moment - przecież ty nawet nie masz niemieckiego T9! Znowu piszesz posty o okręcie którego nie masz... jak możesz kochać okręt i styl którego nawet nie spróbowałeś? Ale juz wiesz że kochasz. Na T9 dynamizm? Zrób go w końcu i pograj.
 15. _Scarrry_

  W co gra spolecznosc Wowsa i WoT

  dzisiaj masz promocję Hallowenową... i to mega bo jest za 31 zł (65% zniżki na ten weekend)
×