Jump to content

squint_eyes

Alpha Tester
 • Content Сount

  57
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  853

1 Follower

About squint_eyes

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poland / Poznan

Recent Profile Visitors

257 profile views
 1. Hi Will it be possible to buy premium carriers after 0.8.0 release?. Same thing for Arsenal Captains with some bonuses towards CV. Regards
 2. squint_eyes

  Kupon 30% w co by tu zainwestować...

  Dzięki za pomoc. Pomysł z biedronką jest najlepszy, niemniej jak na zawołanie wypadł mi z paczki proponowany Kii oraz coś na tierze 6 więc za kupon kupiłem po prostu dublony. Chyba im jesteś słabszy tym lepsze dropy z tych kontenerów. Pozdrawiam
 3. squint_eyes

  Polskie drzewko w Wowsie

  W miarę historyczna lista jednostek spełniała by fajną rolę edukacyjną, przybliżała innym graczom na serwerze historię Polskich okrętów, ich udział w wojnie oraz sukcesy. W czołgach głównym argumentem dlaczego tyle to trwało była chęć zapełnienia drzewka do tier 10, niemniej nic nie stoi na przeszkodzie aby wpierw zrobić do np. tier 8, a dwa pozostałe miejsca zostawić w formie placeholderów co WG już w czołgach robiło (wyszarzona pozycja z informacją że w przyszłości coś tu wskoczy). Możliwość przeskoczenia na inne drzewko jeżeli obie jednostki są podobne czy z tej samej stoczni też nie była by taka zła.
 4. squint_eyes

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Hej Wczoraj była operacja na 6 tiery, od dzisiaj jest tygodniowa na 7 tiery. Czy jest jakiś zakres tierowy na te operacje np może wypaść operacja na tier 5-7 czy jest to czysto losowe. Pytam się ponieważ operacje przynajmniej u mnie mają wyższy współczynnik wygranej aniżeli randomy, a nagrody (kredyty xp) są również bardzo fajne.
 5. Witam Mam kupon 30% do wykorzystania w sklepie do dziś, czwartku wieczór, pewnie automat stwierdzil że wchodząc do gry po długiej przerwie, mając same wtopy zaraz zrezygnuje i dali kupon na otarcie łez (takie cwane automaty że niby nagroda a trzeba płacić). Chciałbym kupić lotniskowiec premium (nie bijcie) ale nie ma żadnego w sklepie. Jestem ciekaw który okręt z dostępnych jest w miarę dobry jeżeli chodzi o zarobki, może ma ten opcjonalny kamuflarz za 7k dublonów dodający kredyty oraz generalnie nie wymaga super skila / nie jest specjalnie frustrujący. Znalazłem fajny poradnik na amerykańskim forum pewnej Pani o nicku MałaMysz który wiele rozjaśnił ale jest mocno rozciągnięty w czasie i niektóre rzeczy mogą już nie być aktualne: https://forum.worldofwarships.com/topic/117549-mouses-new-summary-of-premium-ships/?tab=comments#comment-2846009 Myślałem aby iść w pancerniki Japońskie lub USA bo w tym tak łatwo ciebie nie zatłuką oraz aby wyfarmić chociaż jednego kapitana z 19 perkami zanim WG zgasi światło, niemniej w dobie nadchodzących zmian w CV, coś co zarobi i uprzykrzy życie wrogim CV też może być przydatne dla mojego teamu (taki Cleveland w wersji premium). Wiem że powinno się wpierw dojść do tier 10 a później kupować, niemniej ja i tak z braku czasu od lat gram tylko w serię Wot, WoWp oraz troszkę w okręty, dałem WG pieniędzy na dwie albo trzy wypłaty i bardziej traktuje zakup w okrętach jako inwestycję na przyszłość zanim coś usuną. Mam kilka średnio tierowych okrętów, tam gdzie klasa i nacja się powtarza przekładam załoganta aby był troszkę lepszy. Jeżeli chodzi o mojego skila, przeważnie jestem w środku stawki na randomach i etap strzelania torpedami z drugiej linii mam już za sobą. Pozdrawiam
 6. squint_eyes

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Mi się podoba to całe sterowanie samolotami. CV tak naprawdę nigdy nie grałem po za paroma bitwami ale na pewno nowy tryb jest ciekawszy wizualnie a jako że czasem włączę World of Warplanes, mam jakby dwie gry w jednym. Pewnie im ktoś ma mniej bitw tym pozytywniej będzie do tego nastawiony ;). Sterowanie samolotami i samym okrętem może nie jest trudne bo ustawiamy autopilot, ale z drugiej strony jeżeli byłby jakiś automat który sam coś odpala albo rusza okrętem w razie zagrożenia, to tez nie będzie złe.
 7. squint_eyes

  Polskie drzewko w Wowsie

  Fajnie by było mieć całe gałęzie Polskich okrętów niemniej pewnie sporo to by były papierowe nie znane wynalazki na których nikt się nie "wychował" czytając chociażby tomiki żółtego tygrysa np. o klęsce konwoju PQ-17. Potem zobaczysz w grze Hippera a obok nikomu nie znany ORP Husaria (nazwa z czapy) i przynajmniej ja wolałbym pograć tym historycznym. W czołgach dodali Polskie gdy mamona na koncie i cyferki na serwerze przestały się zgadzać a sama gra osiągnęła już szczyt liczby graczy. Okręty chyba mają ten moment jeszcze przed sobą.
 8. squint_eyes

  Pytanie o skrzynkę

  No cóż moja dniagnoza była trafna. Ludzie czasami mają straszny ból na końcu pleców gdy ktoś inny ma czelność zdobyć przez przypadek nagrodę. Mam nadzieję że moderator zrobi porządek ze śmietnikiem jaki ta osoba generuje zanim obierze sobie na cel kogoś kto nie wie jak się bronić.
 9. squint_eyes

  Captain Skills Distribution Guide for 0.6.0

  Thanks for this guide, now i know how to set skills on my ships
 10. squint_eyes

  Pytanie o skrzynkę

  Dzięki za odpowiedź. Nie grałem od dość dawna może bogowie dropu dali mi na zachętę. Mam nadzieje że wam też się poszcześci. Pozdrawiam!
 11. squint_eyes

  Pytanie o skrzynkę

  Witam Gram w statki bardzo z doskoku więc mam małe pytanko. Zagrałem kilka bitw i zauważyłem pasek ze skrzynką, po kliknięciu pojawiła się wydaje mi się jakaś nagroda, statek z załogantem. Czy to jest czasowa nagroda w związku z eventem czy permanentna?. Czy każdy dostaje to samo?. Pozdrawiam!
 12. squint_eyes

  Nobiarskie pytanie o premkę pomiędzy okręty i czołgi

  Dzięki, ale zbieg okoliczności
 13. Witam Chcę dokupić troszkę dublonów i wbić premkę na pół roku aby mieć premium w obu grach. Jestem na 99% pewien że status konta premium jest wspólny dla World of tanks i Warships, niemniej chciałbym się upewnić bo skoro Wargaming nie chce nam póki co zsumować złotej waluty pomiędzy Wot i Wows to różnie to może być . Niby proste i powinno działać, lecz dzisiaj zauważyłem coś ciekawego. W ostatni weekend kupiłem mały czołg z 3 dniami premki. Od razu dodam że nie logowałem się od dawna na okręty, jedynie pograłem w Wot. Trzy dni i premka w czołgach wyexpirowała. Dzisiaj gdy zalogowałem się na okręty (pierwszy raz od jakiegoś czasu), widzę 3 dni premki!. Ale najlepsze jest to że gdy przed chwilą zalogowałem się na czołgi - czary - też 3 dni premki (a jeszcze rano miałem konto standardowe). Albo załapałem się na jakiś event w okrętach który za zalogowanie daje 3 dni czyli akurat tyle samo ile było w paczce z czołgiem, albo coś tu dziwnego się dzieje. Dzięki za porady.
 14. squint_eyes

  New game, same old issues...

  Dunno if u play CV but u failed to understand what i said before. Maybe this will help ya - on my NA account where i was playing most, i had alot better results playing CV than other classes (eg i could carry bad players more often). CVs didnt changed alot from alpha. It is really not hard to get good results in CV, at low tiers even easier that meds. From perspective of someone who played alot in CV, its really boring easy to kill stuff here. I was hoping that around release they will make CV a bit more challenging... U can find on rita blog, storm (if i remember correctly) admitting that they lost many players at low tiers because of no skilled mm, so they changed mm lately.
×