Jump to content

IDAGI

Players
 • Content count

  1,451
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9353
 • Clan

  [MS-B]

About IDAGI

 • Rank
  Midshipman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

1 Follower

 1. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  ..co jak co ale w WOWS z gratisami się nie szczypią ..90 okrętów w porcie w tym 2x9 tier premium (zarabiające krocie sreberek chyba nawet jako AFK ) - tylko za samą zabawę bez potrzeby płacenia.
 2. SuperTest - plotki, ploteczki, newsy

  miejmy nadzieję, że tylko i wyłącznie na 1 kwietnia. Pomijając że rozdawanie free camo na X tiery niepotrzebnie zwiększy ilość noobów, którzy nie potrafią zarobić na okręt bez premki to jeszcze oglądanie takiego brzydactwa na wodzie byłoby równie ciężkie jak halowinowych camo.
 3. Losowania misji na francuskie pancerniki

  ..a ja narzekałem, że z kompletu kontenerów załapałem tylko 5 tier
 4. osobiście mam Yamato z perm camo ale gra Musashi i tak daje więcej frajdy (ludzie się go tak nie boją, a bije dokładnie tak samo jak Yama, no i śmiech gry rzuci na 7 tiery nie mogące go nawet uszkodzić). Co do zarobków dawno było wiadomo, że Missuri nikt nie podskoczy, a Nelson to chyba jednak starta free expa (niby fajny ze swoją naprawką ale za dużo na 7 tierach porównywalnych okrętów no i więcej zarobi się byle drzewkową dyszką) ..jakby ktoś nie wiedział generatorem fee expa są klanówki (kilka dni i znowu 200k których nie ma na co wydać)
 5. WG, zmieńcie MatchMaker - petycja

  no nawet bardzo dobrym graczem, który tylko nie potrafi wziąć na siebie odpowiedzialności za wygrywanie bitew.
 6. Republique, tier X

  fajnie słyszeć, że nie zrobili OP linii którą znerfią jak tylko ludzie ją wygrindują.
 7. New Orlean

  ..uprzedzam, że Orleanem gra się łatwo w porównaniu z Baltimorem. Cieszcie się skokiem jakościowym z Pensy bo potem tylko więcej X tierów i łatwiej o zejście na salwę w dziób.
 8. Baltimore

  ..generalnie 9 tiery są trochę za słabe, szczególnie gdy ktoś nie skraca sobie drogi free expem. Baltimor potwornie zależny od mapy, gdy może się ustawić i nie trafi na zawziętego pancka rządzi ale wystarczą 3 salwy w dziób i już go nie ma.
 9. scenariusze z botami miały być chyba testem dla rzucenia takich klimatycznych misji do trybu PVP ...wyobraźcie sobie obronę konwoju stadkiem krążowników przeciwko kilku mocnym panckom - ale to trzeba najpierw bardzo dokładnie wyważyć.
 10. WG, zmieńcie MatchMaker - petycja

  jestem przeciwko .. z MM jest jak z gospodarką rynkową najlepiej żeby niczego nie dotykali bo mogą zrobić tylko gorzej.
 11. SYSTEM OCENY GRACZY

  ..miał chyba na myśli to, że nooby pędzące na złamanie karku na capa i olewające całą swoją drużynę nie wygrywają bitew na 8-10 tierze.
 12. WG wie lepiej

  Racja, ani 2 AFK-i we własnym teamie, seria detonacji, rozłożenie desek czy radarów ani poziom statów nie przesądza o wyniku. Okręty są wyważone stosunkowo delikatnie, na tyle że osobisty skill, pomysł taktyczny lub zgranie w teamie mają największe znaczenie i potrafią odwrócić wyniki wielu nawet niemal przegranych bitew, także pomimo ewidentnego dużego wsparcia noobów (w bitwie z pierwszego posta mogłem po prostu nie ryzykować). Nie jest aż tak źle jak kilka lat temu w WOT czy WOP (ile to razy własne boty rozbijały się o ziemię byleby przerwać zbyt dobrą serię wygranych) gdy poziom nierównowagi miedzy teamami na starcie odbierał frajdę z prostej zależności (gram bardzo dobrze wygrywam, gram źle przegrywam). Jeśli komuś nie idzie, warto poza użalaniem się nad własnymi umiejętnościami przeanalizować co jeszcze poprawi szansę na wygraną - choćby to było zdjęcie żony odbijające się w monitorze.
 13. WG wie lepiej

  Nigdy nie twierdziłem że WG coś dobiera lub planuje bitwy. Po prostu na wszystkie algorytmy "losujące" wpływają także parametry gracza. Noobowi łatwiej znaleźć się w teamie, który wygra za niego, łatwiej trafić cytadelę czy detonację ..w każdym parametrze pewno tylko łatwiej o 0,01% ale dzięki kumulacji tego wszystkiego więcej słabszych graczy czerpie zadowolenie z gry. Nie za bardzo wiem dlaczego miałoby to być teorią spiskową, a nie założeniem programistów którzy i tak muszą jakoś generować "losowość"
 14. WG wie lepiej

  i co? gdy już nauczony przez 6-klasistkę wiesz jak olbrzymią dysproporcją jest nawet niewielka różnica na starcie pomiędzy teamami i WR 45% dla AFK jest nierealny, to może uspokoisz kolegów z klanu aby się tak nie podniecali bo będą jednocześnie obrażanym i przywoływanym do kultury naprawdę nie wiem czy jest sens ciągnąć polemikę i zachęcać do otwartości oraz chęci zdobywania wiedzy, tworzenia teorii i ich weryfikacji w praktyce.
 15. WG wie lepiej

  Właśnie, wystarczy że WG minimalnie przez MM dobierze różnice w skilla graczy i focus po obu stronach nie jest taki sam - dla jednych to teorie spiskowe dla innych rng ale zapominacie że aplikacje/gry wszystko LICZĄ. Nauczcie się myśleć będzie wam lżej.
×