IDAGI

Players
 • Content count

  1,388
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8060

1 Follower

About IDAGI

 • Rank
  Midshipman
 • Birthday
 • Portal profile IDAGI

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Portal profile IDAGI
 1. :( wybacz.. po 10 wygranych z rzędu WG nie dało się więcej ruchać.. i przegięło z rng
 2. tak jak pisałeś, żeby klasa miała rację bytu musi być wystarczająco popularna, nie ważne czy kosztem buffów czy też zarobków odpowiadających znacznie większemu wysiłkowi niż gra innymi klasami. Jednak w tydzień tego nie zmienią skoro nie umieli przez półtora roku. Wykluczenie CV w pierwszym sezonie i płacz kilku egoistów rządzących się na forum mi się podoba ale każdy ma prawo do własnego zdania.
 3. CVkowcy apeluję przestańcie myśleć tylko o sobie dajcie szansę WG rozruszać grę klanową. Gdybyście trzymali się toptierów i dawali poduczyć się młodym adeptom nikt by nie gnoił waszej ulubionej klasy, dlaczego nie uczycie się na swoich błędach tylko płaczecie, że ominie was kilkadziesiąt bitew. To wasza wina że WG psuje CV .. i żeby nie było uważam że CV jest niezbędne dla atrakcyjnej gry, a nawet sam na nie chętnie bym wrócił.
 4. to nie random, CV nie jest od atakowania CA czy BB. Jeśli grałeś CW na czołgach to powinieneś wiedzieć, że w grze zespołowej liczy się taktyka, a nie nawet sam indywidualny skill graczy. CV to wywiad/kontrwywiad
 5. ..racja na CA też spore zróżnicowanie wynikające ze skilla, na DD też, tylko BB są w miarę równe ze względu na największy wpływ ustawianego RNG (dlatego WG na nie tak chucha i dmucha) ... jednak to CV w zorganizowanym trybie przynosi najwięcej dla teamu (parę razy zobaczyłem czym kończy się niewielka różnica między CV na 8 tierach gdy teamy chcą rozegrać swoją taktykę, dyszki 7v7 to byłaby totalna rzeź)
 6. zabierając najważniejszy dla teamu okręt, na dodatek z najbardziej nierównym poziomem graczy spłaszczają skill teamów = więcej będzie miało szansę coś ugrać, rozbuduje się społeczność i zainteresowanie. co mnie obchodzą zakompleksione fiolety płaczące, że nie będą miały okazji wyżywać się na noobach (zastanówcie się po co zabrali alta z lowtierów mimo, że powoduje to szkolenie CV-kowych inwalidów)
 7. cisza bo kilku graczy/klanów zdominowało rozgrywki ..jak z graniem na lotniach
 8. gracze z drużynówek, a masa chętnych na wojny klanów to zupełnie inne grupy graczy. Chyba nie chcesz powtórki klapy drużynówek. Gdyby nie CW czołgi nie utrzymałyby graczy, a brak na samolotach rozwalił WOWP. Masowe, atrakcyjne i łatwo dostępne CW to przepis na rozwój WOWS. .. a potem nie przywrócą CV należne miejsce (ja wrócę do gry gdy nagrody/zarobki będą adekwatne do wysiłku znacznie wyższego niż w jakiejkolwiek innej klasie, nerfy/buffu nie są tak istotne)
 9. "klanówki" - walka dla ropy czy tam czegoś innego dla grupy. Ja miałem w dupie drużynówki, parę razy poleciałem turnieje na treningach i po doświadczenia CW czołgów nie ma złudzeń co dla średnich klanów będzie barierą.
 10. zgadzam się ale nie przy okazji startu klanówek i szansy na zaangażowanie mas pomidorów.
 11. zaczynałem grę od CV ale WG mnie skutecznie zniechęciło do dalszego wysiłku, szkoda że ich marginalizacja doprowadza o pogłębiania do obecnej sytuacji gdy WG musi je nernić dla koksów, a jednocześnie wymagają buffa dla pomidorów. Jednak obecnie ważniejsze dla całej gry niż kolejny pospieszny, chaotyczny rebalans jest udany start klanówek. Uważam, że utrzymanie kolejny miesiąc marginalizacji CV nie jest dużą ceną dla otwarcia drogi do klanówek dla szerokiej rzeszy graczy. No i mimo wszystko łatwiej zbalansować 10 tierowy CV na bitwach 15v15, a nie 7v7.
 12. ..akurat torpy 20 km są bezużyteczne nawet na randomie. jestem optymistą, wierzę że brak CV spowoduje że znajdzie się znacznie więcej klanów mogących skutecznie rywalizować z zarozumialcami.
 13. ..dobrze wiesz, że nawet dobra lotnia zostanie rozegrana przez koksa. Ani BB, CA czy DD solo nie rozegra swojego przeciwnika zostawiając przeciwny team bezbronny.
 14. ratunku!!! ..jak zablokować wyświetlanie postów gnidy? Baxowaty tylko proszę nie bierz sobie do serca, że pisze pod Tobą ;)
 15. ..dokładnie o to chodzi, CV w drużynówkach ustawia całą bitwę. Nie o to, że nawet byle pomidor wyszkolony na randomach wbije swój damage. SPOT i szachowanie całej mapy to prawdziwy skill CV. Na bitwach 7v7 i jeszcze z dyszkowa CV - różnica: dobry, a bardzo dobry gracz na lotni to duuuużo więcej niż 50-70% wygranej. Chodzi wam o to żeby większość graczy nie miała wpywu na bitwę, a cały pierwszy sezon kalnówek skończył się rozgrywką miedzy 10 klanami? PS ..kto mi ma forum to zakompleksionie "g...." odbanował?