Jump to content

IDAGI

Players
 • Content Сount

  1,456
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11184
 • Clan

  [ARES-]

1 Follower

About IDAGI

 • Rank
  Midshipman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. miałem to samo gdy otwierałem newsa z poziomu Game Centre, wystarczyło przejść na stronę i wtedy załapało od razu
 2. TOTALNA KICHA :( planowałem w noworocznej promocji kupić za darmowe dublony premkę na pół roku, a za golda na kolejne pół roku ...i tu dylemat - jak kupię zwykłą żeby od czasu do czasu pograć też w WOT/WOWP to żadne nagrody wygrywane w WOTS nie będą jej wydłużały (750 golda rekompensaty gdy wylosuję miesięczną premkę warships to chyba żart), a jak kupię od razu premkę warships to nie będę już miał na krótkoterminowe premki do WOTa :( ..chrzanię te 15% więcej za premkę warships ale co mi radzicie wybrać?
 3. IDAGI

  PTS 0.7.11 - Dyskusja Ogólna

  "się" dla Fuso 0,7669 ..a resztę podobnie jak sigmę można sobie poszukać na własną rękę, nie mając pewności czy są nadal aktualne. Naprawdę wierzycie, że WG chce aby parametry okrętów były transparentne i nie zmieniane po cichu?
 4. IDAGI

  PTS 0.7.11 - Dyskusja Ogólna

  ..ale wtedy nie będą mogli manipulować tym w tajemnicy dostosowując okręty do zakładanych statystyk na serwerze. Przecież to by rozwaliło cały system p2w! Może jeszcze chciałbyś ujawniania szans na zapalenie się, nie żartuj sobie.
 5. IDAGI

  Arms Race - Rankedy

  proste - kup okręt premium nie będziesz narzekał. W końcu po to wymyślili nowe rankedy aby sprzedać trochę lowtierów. W losowych 1 bot w teamie nie gra aż takie roli jak tu. Jedyna metoda aby to zrównoważyć to Gremiaszczy albo Gulio Cezare ewentualnie klony Kamikaze (ale tym bez teamu solo ugrasz co najwyżej obronę gwiazdki). Kamikaze Destroyer 1.2% 56.84% 27 030 Leaderboard Gremyashchy Destroyer 1.6% 56.47% 26 593 Leaderboard Fūjin Destroyer 0.7% 56.47% 27 464 Leaderboard Kamikaze R Destroyer 5.6% 56.26% 26 538 Leaderboard Giulio Cesare Battleship 9.1% 54.44% 54 009 Leaderboard
 6. IDAGI

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  ..co jak co ale w WOWS z gratisami się nie szczypią ..90 okrętów w porcie w tym 2x9 tier premium (zarabiające krocie sreberek chyba nawet jako AFK ) - tylko za samą zabawę bez potrzeby płacenia.
 7. IDAGI

  SuperTest - plotki, ploteczki, newsy

  miejmy nadzieję, że tylko i wyłącznie na 1 kwietnia. Pomijając że rozdawanie free camo na X tiery niepotrzebnie zwiększy ilość noobów, którzy nie potrafią zarobić na okręt bez premki to jeszcze oglądanie takiego brzydactwa na wodzie byłoby równie ciężkie jak halowinowych camo.
 8. IDAGI

  Losowania misji na francuskie pancerniki

  ..a ja narzekałem, że z kompletu kontenerów załapałem tylko 5 tier
 9. IDAGI

  na co lepiej zbierać nelsona czy musashi ?

  osobiście mam Yamato z perm camo ale gra Musashi i tak daje więcej frajdy (ludzie się go tak nie boją, a bije dokładnie tak samo jak Yama, no i śmiech gry rzuci na 7 tiery nie mogące go nawet uszkodzić). Co do zarobków dawno było wiadomo, że Missuri nikt nie podskoczy, a Nelson to chyba jednak starta free expa (niby fajny ze swoją naprawką ale za dużo na 7 tierach porównywalnych okrętów no i więcej zarobi się byle drzewkową dyszką) ..jakby ktoś nie wiedział generatorem fee expa są klanówki (kilka dni i znowu 200k których nie ma na co wydać)
 10. IDAGI

  WG, zmieńcie MatchMaker - petycja

  no nawet bardzo dobrym graczem, który tylko nie potrafi wziąć na siebie odpowiedzialności za wygrywanie bitew.
 11. IDAGI

  Republique, tier X

  fajnie słyszeć, że nie zrobili OP linii którą znerfią jak tylko ludzie ją wygrindują.
 12. IDAGI

  New Orlean [VII]

  ..uprzedzam, że Orleanem gra się łatwo w porównaniu z Baltimorem. Cieszcie się skokiem jakościowym z Pensy bo potem tylko więcej X tierów i łatwiej o zejście na salwę w dziób.
 13. IDAGI

  Baltimore

  ..generalnie 9 tiery są trochę za słabe, szczególnie gdy ktoś nie skraca sobie drogi free expem. Baltimor potwornie zależny od mapy, gdy może się ustawić i nie trafi na zawziętego pancka rządzi ale wystarczą 3 salwy w dziób i już go nie ma.
 14. scenariusze z botami miały być chyba testem dla rzucenia takich klimatycznych misji do trybu PVP ...wyobraźcie sobie obronę konwoju stadkiem krążowników przeciwko kilku mocnym panckom - ale to trzeba najpierw bardzo dokładnie wyważyć.
 15. IDAGI

  WG, zmieńcie MatchMaker - petycja

  jestem przeciwko .. z MM jest jak z gospodarką rynkową najlepiej żeby niczego nie dotykali bo mogą zrobić tylko gorzej.
×