Jump to content

IDAGI

Players
 • Content Сount

  1,462
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12078

1 Follower

About IDAGI

 • Rank
  Midshipman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. mi nigdy nic nie wypadało teraz co 5 kontenerów okręt
 2. IDAGI

  Honor i Chwała Marynarki Wojennej ZSRR

  ..3 strony bełkotu :( lepiej powiedzcie, która strona aktualnie wygrywa
 3. dobra rada, przy każdej nowej linii lepiej potrenować sobie na niskich tierach (szczególnie jeśli oczekuje się czegoś więcej niż wygranych na Co-opach)
 4. IDAGI

  [IX] Azuma

  ..widzę że na dodatek słabo zarabia :(
 5. miałem to samo gdy otwierałem newsa z poziomu Game Centre, wystarczyło przejść na stronę i wtedy załapało od razu
 6. TOTALNA KICHA :( planowałem w noworocznej promocji kupić za darmowe dublony premkę na pół roku, a za golda na kolejne pół roku ...i tu dylemat - jak kupię zwykłą żeby od czasu do czasu pograć też w WOT/WOWP to żadne nagrody wygrywane w WOTS nie będą jej wydłużały (750 golda rekompensaty gdy wylosuję miesięczną premkę warships to chyba żart), a jak kupię od razu premkę warships to nie będę już miał na krótkoterminowe premki do WOTa :( ..chrzanię te 15% więcej za premkę warships ale co mi radzicie wybrać?
 7. IDAGI

  PTS 0.7.11 - Dyskusja Ogólna

  "się" dla Fuso 0,7669 ..a resztę podobnie jak sigmę można sobie poszukać na własną rękę, nie mając pewności czy są nadal aktualne. Naprawdę wierzycie, że WG chce aby parametry okrętów były transparentne i nie zmieniane po cichu?
 8. IDAGI

  PTS 0.7.11 - Dyskusja Ogólna

  ..ale wtedy nie będą mogli manipulować tym w tajemnicy dostosowując okręty do zakładanych statystyk na serwerze. Przecież to by rozwaliło cały system p2w! Może jeszcze chciałbyś ujawniania szans na zapalenie się, nie żartuj sobie.
 9. IDAGI

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  ..co jak co ale w WOWS z gratisami się nie szczypią ..90 okrętów w porcie w tym 2x9 tier premium (zarabiające krocie sreberek chyba nawet jako AFK ) - tylko za samą zabawę bez potrzeby płacenia.
 10. IDAGI

  [X] République

  fajnie słyszeć, że nie zrobili OP linii którą znerfią jak tylko ludzie ją wygrindują.
 11. IDAGI

  [VII] New Orleans

  ..uprzedzam, że Orleanem gra się łatwo w porównaniu z Baltimorem. Cieszcie się skokiem jakościowym z Pensy bo potem tylko więcej X tierów i łatwiej o zejście na salwę w dziób.
 12. IDAGI

  [VIII] Baltimore

  ..generalnie 9 tiery są trochę za słabe, szczególnie gdy ktoś nie skraca sobie drogi free expem. Baltimor potwornie zależny od mapy, gdy może się ustawić i nie trafi na zawziętego pancka rządzi ale wystarczą 3 salwy w dziób i już go nie ma.
 13. scenariusze z botami miały być chyba testem dla rzucenia takich klimatycznych misji do trybu PVP ...wyobraźcie sobie obronę konwoju stadkiem krążowników przeciwko kilku mocnym panckom - ale to trzeba najpierw bardzo dokładnie wyważyć.
 14. IDAGI

  Linia dająca najwięcej funu

  ..każda linia potrafi dać taki sam fun, wszystko zależy co lubisz w grze. Napisałeś, że grałeś ruskimi krążkami więc pewno podobało ci się bezkarne palenie pancków i masakrowanie niszczarek - niestety od 8 tieru wiele się zmienia - stajesz się pływająca cytadelą i przyciągasz APki jak brytyjski krążek z tym że nie masz dymu, a manewrowanie nic nie daje bo podwójne/potrójne cyty wchodzą na każdym dystansie i pod każdym kątem. Myślę że mniej nerwów przy podobnym stylu zabawy dadzą ci szybkie i odporne francuskie krążki mogące spokojniej niż ruskie operować na otwartych wodach z dystansu nie narażając się tak bardzo (palą równie skutecznie). Brytyjskie BB od 8 tieru wymagają dobrego czytania mapy i przewidywania jak będzie zmieniać się sytuacja - inaczej będą frustrować, niemieckie odradzam (nadal są bardzo słabe oczywiście poza dyszką), amerykańskie od 8 tieru mocne jeśli mają się gdzie ustawić (chyba że trafią na Yamato), a japońskie bardzo uniwersalne i w miarę odporne. Jeżeli jednak nie masz za dużego doświadczenia proponuję odpuścić krążki (są najtrudniejsze do ogarnięcia) i albo dla funu robić szybkie akcje DD-kami (najłatwiejsze są uniwersalne amerykańskie - 16 bitew aby od zera zrobić sobie 6 tier) lub też wybrać ninja japońce lub chinole z niewidzialnymi torpami (osobiście bardzo lubię z zaskoczenia wsadzić wiązankę w pewnego siebie, niemanewrującego pancka) Ewentualnie bezstresowo i powoli przejść przedszkole czyli pograć na pancernikach - bezdyskusyjnie najprostsze w grze i wybaczające najwięcej błędów (przy okazji ucząc się dobrego celowania i jak nie rzucać torped w razie planowanej w przyszłości przesiadki na dd). Natomiast co do wolnego expa potwierdzam to co napisał poprzednik, że najlepiej przeznaczyć Missuri (zostało chyba za mało czasu) Nelson/Musashi - słabo zarabiają albo expić moduły unikając grania stockowymi okrętami (zwykle to mordęga). W żadnym wypadku nie przeskakiwać okrętów - praktycznie niemal zawsze doświadczenie zdobyte na niższym tierze bardzo się potem przydaje do nauki gry daną linią.
×