Jump to content

Excites

Beta Tester
 • Content Сount

  194
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  15763
 • Clan

  [IDDQD]

About Excites

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak málo k radosti stačí,když zjistím po přihlášení do hry,že jsem též postižený
 2. Excites

  Hodnocené bitvy: 10. sezóna

  Zvracel bych z teto sezony ,co se kvality hráčů týče,za 2 týdny hraní nepřekročit 40% wr,hodnotím to jako nejhorší sezonu.
 3. Excites

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Taky něco přidám s GZ, I když porážku,ale jsem spokojen :-)
 4. Excites

  Týdenní kola

 5. Zdravím kapitáni,hledám dobrou duši,která by mohla vyřešit můj současný problém.Jsem dočasně hospitalizován v nemocnici (není to psychiatrie) a nelze se připojit do hry,může se stát,že místní provider bude záměrně blokovat určité porty,těžko říci,nejsem IT technik,mám windows 10home a pokoušel jsem se o různá nastavení,dle návodu poskytnutý podporou na webu,protože samotná podpora funguje opravdu tragicky,jejich odpovědi se většinou dočkám s křížkem po funuse a ještě mi to přijde jako předdefinovaná odpověď,pokud se najde někdo kdo by mi byl schopen poradit,budu moc rád,s pozdravem Excites
 6. Ahoj Wolffe,rád bych se tímto přihlásil ať už by bylo číslo dresu jakékoli:cap_like:na konci loňského roku jsem opustil O-S-W společně s Jurgenbem včetně sokolika,s klukama se známe již delší čas.Pokud bych splňoval podmínky vašeho náboru,rád bych též rozšířil vaše řady,jsem schopný se nadále zlepšovat.Jen mé zaměstnání má určité mínus,pracuji na stálou noční a tak mám nejvíce ze hry v pátek a sobotu,pracuji od neděle do čtvrtka,tím pádet pro mne v týdnu připadají v úvahu pouze dopolední časy.Časy v klanových válkách mne tím pádem omezily pouze na sobotu,nikdo ale netuší jak to bude probíhat v další fázi klanových válek.Jen jsem momentálně do 10.2 v nemocnici,píši raději včas abych se neozval s křížkem po funuse :fish_nerv:.S pozdravem Excites

 7. Excites

  Aktualizace 0.7.0 - Nášivky a emblémy

  A je to tady,aslain už vydal aktualizaci ve které lze tuto fičuru konečně vypnout (dog tags remover)
 8. Excites

  Aktualizace 0.7.0 - Hlášení chyb

  Můžete se koukat na intro,to vám nestačí závisláci?
 9. Excites

  .

  .
 10. Excites

  Torpéda - těžce OP a mrzí mě to

  Samozřejmě,že nejsi na omylu,ale stále je co zlepšovat,minimálně co se mechaniky hry týče
 11. Excites

  Torpéda - těžce OP a mrzí mě to

  Ano,netvrdím opak,ale má to i druhou stranu mince,právě ty BB,které se tak hrozně obávají toho,že koupí torpédo,právě ty brousí kraje mapy.Taky si užívám DD ve hře,to kolik jich potkám neovlivním,holt tomu přizpůsobím hru,každý národ je něčím specifický,ale osobně hraji nejraději s chabarem,než někde v smrdět v kouři s šimpanzem a spamovat torpedama,není hra abych neviděl zaparkované lodě za ostrovem čekající co jim kdo nasvítí.Nefňukám,nebrečím,snažím se přizpůsobit situaci a hraji tak jak je hra nastavena,ale mohou být i změny k lepšímu,co říkáš?
 12. Excites

  Torpéda - těžce OP a mrzí mě to

  Z velké části vidím problém nevyváženosti v matchmakeru,když mohou být omezené počty CV,proč by nemohly být omezené počty DD,5x DD na každé straně je při hře 12 vs 12 prostě moc a tomu odpovídá i šílený počet torpéd.Osobně si myslím,že 3x by zcela postačilo.Netvrdím,že je lehké hrát za DD,počet radarů,hydro a do toho CV která je spotuje.Když pominu CV,tak zbývají 3 typy lodí,proč se to rovnoměrně nerozloží?Jak píše o post výše ims21, s tím lze jen souhlasit,na to bohatě stačí 1x DD.
 13. Excites

  výročí wows odměny

  Tak teda díky no Odehrál jsem pátou hru na tierech od I-IX a až nyní jsem dostal 110 od každé
 14. Excites

  výročí wows odměny

  Odehrajte alespoň dvě bitvy s lodí úrovně I-IX od 15. září do 28. září a získejte skvělé bonusy pro váš účet! Hráčí, kteří odehráli více než 1000 bitev ve World of Warships obdrží 10 výročních kamufláží. Dostanou také 10 od každé speciální signální vlajky (Modrý drak, Wyvern, Rudý drak, Uroboros, Hydra) za každých 1000 odehraných bitev až do maxima 150 vlajek. Tohle myslím (speciální signální vlajky (Modrý drak, Wyvern, Rudý drak, Uroboros, Hydra) za každých 1000 odehraných bitev až do maxima 150 vlajek.)
 15. Excites

  výročí wows odměny

  Spec vlajky zatím od rána nikde,jak jste na tom?
×