Jump to content

Excites

Beta Tester
 • Content count

  187
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11995

About Excites

 • Rank
  Leading Rate
 • Profile on the website Excites
 1. .

  .
 2. Samozřejmě,že nejsi na omylu,ale stále je co zlepšovat,minimálně co se mechaniky hry týče
 3. Ano,netvrdím opak,ale má to i druhou stranu mince,právě ty BB,které se tak hrozně obávají toho,že koupí torpédo,právě ty brousí kraje mapy.Taky si užívám DD ve hře,to kolik jich potkám neovlivním,holt tomu přizpůsobím hru,každý národ je něčím specifický,ale osobně hraji nejraději s chabarem,než někde v smrdět v kouři s šimpanzem a spamovat torpedama,není hra abych neviděl zaparkované lodě za ostrovem čekající co jim kdo nasvítí.Nefňukám,nebrečím,snažím se přizpůsobit situaci a hraji tak jak je hra nastavena,ale mohou být i změny k lepšímu,co říkáš?
 4. Z velké části vidím problém nevyváženosti v matchmakeru,když mohou být omezené počty CV,proč by nemohly být omezené počty DD,5x DD na každé straně je při hře 12 vs 12 prostě moc a tomu odpovídá i šílený počet torpéd.Osobně si myslím,že 3x by zcela postačilo.Netvrdím,že je lehké hrát za DD,počet radarů,hydro a do toho CV která je spotuje.Když pominu CV,tak zbývají 3 typy lodí,proč se to rovnoměrně nerozloží?Jak píše o post výše ims21, s tím lze jen souhlasit,na to bohatě stačí 1x DD.
 5. Tak teda díky no Odehrál jsem pátou hru na tierech od I-IX a až nyní jsem dostal 110 od každé
 6. Odehrajte alespoň dvě bitvy s lodí úrovně I-IX od 15. září do 28. září a získejte skvělé bonusy pro váš účet! Hráčí, kteří odehráli více než 1000 bitev ve World of Warships obdrží 10 výročních kamufláží. Dostanou také 10 od každé speciální signální vlajky (Modrý drak, Wyvern, Rudý drak, Uroboros, Hydra) za každých 1000 odehraných bitev až do maxima 150 vlajek. Tohle myslím (speciální signální vlajky (Modrý drak, Wyvern, Rudý drak, Uroboros, Hydra) za každých 1000 odehraných bitev až do maxima 150 vlajek.)
 7. Spec vlajky zatím od rána nikde,jak jste na tom?
 8. To jsou dárky jak ta jitrnice kterou nikdo nikdy neviděl (obušku z pytle ven)
 9. copy přímo z podpory
 10. -Vyhrajte 1 náhodnou bitvu, kooperativní bitvu nebo operaci s jakoukoli lodí úrovně IV+ od 15. do 18. září a získejte 1 den prémiového účtu a 25 výročních kamufláží. -Odehrajte alespoň dvě bitvy s lodí úrovně I-IX od 15. září do 28. září a získejte skvělé bonusy pro váš účet! Hráčí, kteří odehráli více než 1000 bitev ve World of Warships obdrží 10 výročních kamufláží. Dostanou také 10 od každé speciální signální vlajky (Modrý drak, Wyvern, Rudý drak, Uroboros, Hydra) za každých 1000 odehraných bitev až do maxima 150 vlajek Odehrány více jak 2 bitvy s lodí od I-IX a signální vlajky (Modrý drak, Wyvern, Rudý drak, Uroboros, Hydra) nikde,pouze 1 den prémiového účtu a 25 výročních kamufláží z prvního odstavce,může mi prosím někdo osvětlit kde je chyba?
 11. Vážení kapitáni! Z důvodu odstranění závažnéné potíže dojde k vydání opravného patche dne 15/09/2017 v 07:00 CEST. Server bude z tohoto důvodu nedostupný po dobu 60 minut. Děkujeme za vaše pochopení a trpělivost. Opravdu na co sáhnete,to stojí za to,dokážete vůbec vydat aktualizaci aniž by nebyl problém?
 12. Distribuce má začít zítra dle opravy wg,tak se ptám zda úkoly splním dnes a mohu zítra počítat s odměnama,nebo to musím zítra odehrát vše znova? Lodí mám spoustu, z toho 17 tier X,tak bych nerad byl za idiota,protože vyčíst nějaké informace abych z toho byl moudrý je nadlidský výkon.Děkuji za info kolegové
 13. dnes jen achievementy,pokud stačí dle původního plánu na superkontak pouze 1 bitva,tak platí posunutí data spuštění na 15.9?
 14. Jen by mne velice zajímalo,jestli na ostatních serverech taky měníte podmínky k horšímu,nebo je to jen výsada EU serveru? Děkuji za odpověď.
×