Jump to content
Update 0.11.11 Release: Thursday 8/12/2022 Read more... ×

Excites

Beta Tester
 • Content Сount

  376
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  29096
 • Clan

  [POFF]

About Excites

 • Rank
  Senior Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jee tak to je super,to mi někde uniklo,já ho totiž potkal ve hře a až dnes jsem viděl článekPočkám tedy 2 týdnydíky za info.
 2. Vidím dobře,že vyjde na bezmála 20k dublonů a 1 mega volnych?
 3. Díky moc,koukal jsem na to,že je na těch jejich stránkách problém,zkoušel jsem co se dalo a bahužel.Přímo ve hře to lze zjistit,ale jen po jednom hráči.Děkuji za odkaz,určitě zkusím Zatím jsem na nic v tom odkazu nepřišel
 4. Excites

  Aktualizace 0.11.10 - Battle Pass

  Zhodnotím krátce Battle Pass,odměny fajn,ale premiová verze opravdu jen pro hodně aktivní hráče.To by ještě nebylo tak hrozné jako mise podmíněné výhrou.Denní z tohoto důvodu takřka nesplnitelné a ty týdenní...tam je alespoň dost času.Už jsem v minulosti avizoval zda by nebylo rozumné podmínku výhry vyjmout a přidat třeba více základních expů.Ty prohrané hry kdy máme tisíc a více základních expů jsou celkem flustrující a při snaze plnit tyto mise obzvlášť zamrzí.Ze zoufalosti už lezu i do coopu a světe div se,nejsem sám.Nemyslím si,že by byl záměr wg hnát úmyslně hráče do coopu a když už přišlo při výročí s možností využití žetonů,dalo se vše v klidu vyjezdit naa randomu a bylo to něco za co dávám osobně palec nahoru.Udělá wg další krok k lepšímu v Baattle Passu?Přál bych si to a věřím,že nebudu jediný.
 5. Ahoj,měl bych dotaz zda existuje možnost získat informace jaké dostupné superlodě má celý klan k dispozici, na https://wows-numbers.com jsou jen běžné lodě do X tieru.Pokud by někdo o něčem věděl,předem moc děkuji.
 6. Excites

  Zima se blíží, hledám flek kde zazimovat

  @KillStealBoss,neunikl ti prosím název tématu? Nechci být nezdvořilý,ale kolega @Carlyle hledá žijící útočiště a to jaké vlastní lodě je snad druhořadé ne?
 7. Excites

  Diskuze k "Otázkám pro WG"

  Dobře,tak to berme v potaz nyní ať máme naději na případnou změnu k lepšímu.Nevím Žabáku zda hraješ i rankedy,ale při tak malém počtu lodí je celkem zásadní aby hra byla i vyvážená alespoň na ty radary když už to nejde s různýmy typy ddček.Jak to popisoval @John_Selfprinter, s tím nejde jinak než souhlasit.Já osobně bych tohle vše skousnul krom té ztráty hvězdy.Nechci nic zadarmo,chci se o to zasloužit a zahrát co nejlépe ač se to ne vždy podaří,vždyť takhle to fungovalo dost dlouho.
 8. Excites

  Diskuze k "Otázkám pro WG"

  Už jsem na to upozorňoval 9. července https://forum.worldofwarships.eu/topic/162938-hodnocené-bitvy-8-sezóna/
 9. Excites

  Diskuze k "Otázkám pro WG"

  Tohle by možná fungovalo za předpokladu normálního matchmakingu kdy bude šance 50/50 co se wr týče.Když to na jednu stranu nasází více plevelu než do týmu druhého,podle toho to pak dopadá jak píše @DalaTeLama.Je to zkrátka boj nahoru a zpět dolů,na to má asi nervy málokdo. Přesunuto z Otázky pro WG
 10. Excites

  Diskuze k "Otázkám pro WG"

  Po hodně dlouhé době jsem neudržel nervy a ulítlo mi to,ale od té doby se nijak k ničemu nevyjadřuji a jsem s karmou na nule,tak jen čekám kdy dostanu ban za nic,videa a screenshoty nebude problém doložit Je dobré vědět,že se na tebe mohu obrátit s případným projetím logu
 11. Excites

  Diskuze k "Otázkám pro WG"

  Ok,až dostanu opět ban na chat bez jediněho slova, pošlu ti osobně všechny možné replaye se screeny nahlášení,jak jsem psal výše.Pokud karma rovnající se nule znamená ban,pak mi může dát wg rovnou perma chatban.
 12. Excites

  Diskuze k "Otázkám pro WG"

  Přesně tak a jak vidíš,ještě @YabbaCoe napíše,že pokud nic ve hře nenapíšeš,ban nemůžeš dostat.
 13. Excites

  Diskuze k "Otázkám pro WG"

  Tak v tomhle případ ti musím oponovat,takových banů na chat ve hře jsem už měl nespočet aniž bych napsal jediné slovo ve hře,rád bych to nějakým způsobem dokázal,ale dle tvé reakce podpora zřejmě žádný výpis logu neposkytne. Pamatuji ještě na wot,že reporty se zkoumaly na základě podložených screenů a pak se (už netuším kdy) před lety zavedl tento systém hlášení.Rozumím tomu,že to wg ulehčilo práci aniž by museli zkoumat čím se hráč a zda se vůbec provinil.Je to jen o tom jaký report a kolik jich hráč dostal.Vyjadřování ve hře jsem omezil na maximum a přesto se tohle občas stává.Je mi úplně jedno jestli mám karmu 500 nebo 0,ale na těch hlášeních např. v rankedech i přes slušný výkon a výhry je něco divné.Kdybych o sobě věděl,že jsem se něčím provinil,tak sem asi nepíši,dává to rozum?
 14. Excites

  Diskuze k "Otázkám pro WG"

  Díky za info. Taky by mne to celkem zajímalo,ani nemusím nic psát abych dostal report.Tenhle systém je postavený na hlavu. Přesunuto z Otázky pro WG
 15. Excites

  Otázky pro WG

  @YabbaCoe ahoj,mám dotaz,při banu na chat jsem mohl psát alespoň v klanovém chatu,což nyní nejde,došlo k nějakým změnám? Nikde jsem nic nezaznamenal.
×