Jump to content

zriel

Alpha Tester
 • Content Сount

  20
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1013
 • Clan

  [CYRK]

About zriel

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

WG

 • Position
  ---
 1. zriel

  Propozycje zmian / dodania funkcjonalności

  I kot, koniecznie musi być kot okrętowy - bez niego zalęgną się szczury lądowe pod pokładem.
 2. zriel

  Ewidetne błędy

  MM ma problemy bo goście od pre-orderów mają tylko 3 konkretne okręty. Jako że jest ich nadmiar to ciężko zbalansować. A jak jeszcze który z kumplem stwierdzi : to ty weż Simsa a ja na 1 tierze z tobą wejdę to możźe szybciej wyfarmię. I dlatego tyle czekacie bo tego (głównie 3 typy okrętów) w dużej ilości nie da się zbalansować odpowiednio.
 3. zriel

  Ewidetne błędy

  Gdzieś coś w którymś kościele... ale w którym to już nie wiesz. Niestety nie każdy pilot woził się Essexem - było całe mnóstwo mniejszych i średnich lotniskowców, a do tego klecone napredce wynalazki zwane lotniskowcami eskortowymi. Wszystkie one miały dosyć krótki deck, do tego nieraz zapchany samolotami. Dlatego jeśli nie stacjonowałeś na dużym lotniskowcu floty to katapulta była codzienną koniecznością - jak wyglądała procedura startu można zobaczyć na tym oto filmie instruktażowym :
 4. zriel

  Ewidetne błędy

  Abraham to akurat jest znany błąd na tej mapie - powstał on po ostatnim patchu, i objawia się przesunięciem tekstur w stosunku do modeli obiektów na tej mapie. Stąd właśnie blokowanie się na niewidzialnych skałkach i pociski wybuchające w powietrzu. WG wie o tym błędzie, ale uznali ze jest mało znaczący i gracze muszą się z nim męczyć do kolejnej większej aktualizacji. Nie pozostaje więc nic innego jak "nauczyć się" miejsc gdzie na tej mapie tekstury rozmijają się z modelami.
 5. Jak już w tematach psów i karawan jesteśmy to proponuję autorowi wybranie się do ISIS w charakterze obsługi moździerza - może się czegoś nauczy, a jak nie to i tak jak to bywa w przypadku ciapackich moździerzy będzie po problemie
 6. zriel

  Main Battery Modification 2

  Is a known bug in the description - this modification gives +10% for main battery range but increased reload time at 10% and targeting time at 15%.
 7. zriel

  The Nagato syndrom

  Nagato is good for premium , in my opinion rather than Nagato able to give Ise class (with torpedos and all 6 turrets ofc.) .
 8. RNG is not a problem - just in today's patch did with Aoba second Kuma
 9. After today's patch can not play the class " Aoba " - the ship is destroyed one salvo in every battle ! Just yesterday, before the introduction of the patch was not the problem. WG again broke something , or someone with them do not like the Japanese nation
×