Jump to content

Elderdaddy

Alpha Tester
 • Content Сount

  2,265
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7850

5 Followers

About Elderdaddy

 • Rank
  Lieutenant
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1,352 profile views
 1. Elderdaddy

  USN CV rebalancing incoming!

  Nerf dmg from torps and bombs and nerf AA, buff planes reload.
 2. Elderdaddy

  USN CV rebalancing incoming!

  Not rly This will only make skill gap even bigger. Now midway will be shokaku on tier X. Good/unicum CV player will do something but some average player will be out of planes in 10 min :)
 3. Elderdaddy

  USN CV rebalancing incoming!

  What a retarded idea :) This is living proof that WG dont have clue what to do with CV.
 4. Elderdaddy

  Dyskusja o CW wersja WoWs

  Rozmawiasz z grejszarkiem i on tego nei zrozumie. Inteligencja to nie jest jego mocna strona natomiast potrafi wylizać rigipsa w mniej niż 7 minut :)
 5. Elderdaddy

  Dyskusja o CW wersja WoWs

  Przykro mi zdzisławie ale w moim wypadku czare goryczy przelał kolejny "buff" do CV poprawiający możliwości walki z wrogimi samolotami nad sojuszniczymi DD :D Ta gra zmierze do ........................................ (należy wpisać dowolną inwektywę) Aha nie potrzebuje ktoś konta w wows i wot? :)
 6. Elderdaddy

  So what now WG?

  Yes coz that buff makes grozowoy no fly zone for IJN CV. Anyway im done with this game and the development team. Good luck for all try hard CV players :)
 7. Elderdaddy

  O zasadach CW słów kilka.

  Jest jeden powód: brak spota. Jeżeli nei wiesz gdzie jest przeciwnik to pusjowanie jest bez sensu. Stały w dymie bo mogły. Natomiast CA musiały bo cięzko jest unikać salw z 3 BB na dystansie 13-15 km Masz 1 bitwe na CV ale rozumiem że pisząc o tym bezkarnym spocie to poparte jest 200 bitwami w trybie zorganizowanym? Ty nie rozumiesz że żeby kampić nie trzeba stać w dymie. Wystarczy nie dać się spotować. Nie wiem czy grałeś vs dobra drużyna ale jak już ci się to przytrafi to może zrozumiesz....
 8. Elderdaddy

  So what now WG?

  Month ago u said that Today your development team said that I understand that u are doing it to make CV more friendly for new players? Not that u can use DAA on tier V and above. So WG i have question: Can u stop selling BS about some mythical CV rework? For some1 with half of the brain its clear that u dont want that class in your game so give the refund for all CV, than remove that class from the game. After that change the title for World of Battleships and all your best customers will be happy..
 9. Elderdaddy

  O zasadach CW słów kilka.

  Bo 90% osób wypowiadających się nie grało niczego innego poza randomem więc reakcja jak najbardziej normalna. Poczekaj tydzien lub dwa aż się meta campy uskuteczni i poczytaj reakcje wtedy :)
 10. Elderdaddy

  O zasadach CW słów kilka.

  Żadne pocieszenie natomiast najprostrzym rozwiązaniem byłoby dodanie CV. Nikt przy zdrowym zmysłach nie grałby haku bo UI jest tak zbugowane że walcząc vs kompetetny midway nic nie zrobisz. nawet przy 3 CA dmg tymi 2 TB też nei robisz a do mety weszło by dużo więcej okrętów. Gruzawik, chaba, minotarł. Teraz masz geringa, hindena, czasami shima, dedosy jakaś moskwa czy henryczek i montana/conqueror. Więcej okrętów nie ma chyba że jakieś czerwone chłopy na lisingowych zao startują
 11. Elderdaddy

  O zasadach CW słów kilka.

  Grałem i rozumiem czemu może się to podobać. Mam tylko problem z tym trybem z taktycznego punktu widzenia. Grasz z bambusami to nie ważne co zrobisz i tak wygrasz. Grasz z prosami to jesteś jak saper bo jeden błąd twój lub ich i bitwa przegrana. Tu nie ma kombaków bo jak stracisz jeden okręt to stracisz tez kapa więc przeciwnik ma przewagę. Nie da się pushować mając mniej okrętów i stratę w punktach Najbardziej mnie męczy to szukanie się przez 5-7 minut
 12. Elderdaddy

  O zasadach CW słów kilka.

  Zrozumiałem za pierwszym razem ja nie grejszark :) Wyjaśniłem co było powodem zadymiania. Pomyśl teraz że w tych CB masz 2x BB tieru X. Masz wtedy dwie możliwości: 1. trzymać swoje krążki 15 km+ od wroga 2 zadymić je Generalnie na tierach X balans nie istnieje a najlepszym dowodem jest to że nie ma CV i masz limit dla BB :) Ten teir nie bardzo nadaje się do gier drużynowych o ile nie ograniczasz sztucznie setupów
 13. Elderdaddy

  O zasadach CW słów kilka.

  Tu nie chodziło o spotujące CV tylko o 3 a później 2 BB które rozszarpywały wszystko co nie jest BB. Dym był najłatwiejszym sposobem utrzymywania miękkich krążowników przy życiu. Mówimy tu o tierach 8 a nie 10. Na tierze X masz 3 okręty tworzące no fly zone a przy 1 BB, 55s radarach, torpedach z zasięgiem większym niż radar i nerfie strzelania z dymu nikt normalny by nie stał w dymie. Nie wiem jaki dobry team wam się trafił ale grając z kimś kto ma pojęcie o tym co robi to bawisz się w szachy licząc że ty masz więcej okrętów niż przeciwnik i oni nei dadzą rady wrócić :)
 14. Elderdaddy

  O zasadach CW słów kilka.

  Jak najbardziej o to chodzi. Napisałem tylko że nie mając porównania z trybem z 4 klasami ten wydaje się być sensowny. Jakkolwiek lepsze jest wrogiem dobrego :) Z moich obserwacji dotyczących trybu dodałbym niedziałający MM i podział na ligi i dwa poziomy rozgrywki: vs jakieś zielone teamy szybki rush i tyle, vs fioletowe zabawa w chowanego i szukanie przeciwnika
 15. Elderdaddy

  O zasadach CW słów kilka.

  Tak mi napisałeś i mi się przykro zrobiło. Nie ładnie z twojej strony. Co do reszty tego co napisał ten mało sprawny intelektualnie człowieczek to są rzeczy o których pisać nie mogę :) Bo nie masz porównania. Grałeś tylko ten tryb więc czemu miałby ci się nei podobać?
×