azell

Alpha Tester
 • Content count

  2,047
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6182

5 Followers

About azell

 • Rank
  Lieutenant
 • Birthday
 • Portal profile azell

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Portal profile azell
 1. we wont have it
 2. Where is our event?
 3. Dobra 1 wbita na RU. Trochę lepiej niż na EU bo 145 bitew z 64% win ratio (na ru jest 1 gwiazdka extra na każdej randze)
 4. coz i can?
 5. if u like when WG f..k u over and over than sorry for my post
 6. same like with Christmas convoy's? :D
 7. So on RU u can get tier V BB doing some easy missions. On EU they dont wanna spoil us too much so we dont have that event :)
 8. tak czytam że wam nie idzie i zastanawiam się ile wy w tych bitwach robicie bo ja dziś grająć rudym na FD zrobiłem coś takiego i przegrałem
 9. Tam już nie ma elity. Masz to samo co na 10-5
 10. taka sytuacja na RU:
 11. Granie CV w tym sezonie było wbrew pozorom ciekawe. Indyk to bestia o ile nie ma kompetentnego FD po drugiej stronie. Grałem nim tylko do rangi 8 chyba ale i tak bawiłem się genialnie (grałem nim na RU). 57k dmg 1,9 fraga i 24 samoloty. Super okręt. Rudy na FD to już jak granie haku. Pomimo tylko 3 squadronów myśliwców to jednak trzeba uważać masakrycznie. Łatwo się zagapić a jak stracisz pierwszą falę to później nie ma rezerw. DMG był niski, killi prawie brak, za to spot i ilość samolotów rekompensowała. Jakiś dmg w DD plus clear sky i nawet jak przegrywałem to w 8/10 bitwach utrzymywałem gwizdkę. Średni dmg po spocie to jakieś 80k. Czasami była frustracja związana z rng fighterów ale ogólnie dużo sobie przypomniałem. Ostatni raz grałem rankedy na FD w 3 sezonie chyba, jak były na 7. Jeżeli nie jesteś jakoś super dobry na CV to nie polecam grania tą klasą. Gra się trudno i jeżeli nie wiesz co robisz masz odczucie że twój wpływ jest znikomy. Plusem jest wysyp IJN DD które spokojnie można klepnąć jednym TB. Zostało 5 rank na RU więc to nei koniec zmagań. Mam odczucie że na RU ludzie lepiej wykorzystują spota i bardziej rozumieją role CV w grze.
 12. zawsze tak mówisz :D
 13. drops dotrzymał słowa i powiedział mi jak kupić za dublony :(
 14. 60% win ratio i 126 bitew. Bez szału ale i bez dramatu
 15. czacha dostał wesoły balans od BB a ja na początku wbiłem 1 torpede w shinonome plus coś tam jeszcze a mój team rozpadł się w 8 minut? Tak btw WG coś zrobiło z fighterami. Wczoraj grałem z absolute justice i klepiemy się sobie fighterki bez strafea. Złapaliśmy dwa razy 15 vs 15. Wygrałem to starcie 16 do 30. To jest chore