Jump to content

Targo__PL

Beta Tester
 • Content Сount

  442
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9581

About Targo__PL

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

WG

 • Position
  ---

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Największy teamkiller ever wrócił
 2. To chyba jednak jakiś fake, WG nigdy nie wstawiało tak wyglądających grafik. W WoWs kaliber dział nie jest zapisywany w takiej formie jak powyżej.
 3. Ostatnio jeden typek na forum próbował mnie przekonać, że "suicide yolo" to najlepszy sposób gry Atlantą. Aż się boję co się będzie działo, kiedy WG takimi pomysłami jak ten, "prawnie usankcjonuje" tę taktykę.
 4. To niech mu od razu zmienią nazwę na "Kaiten", a banderę na japońską. No i ten kapitan, żeby po włączeniu dopalacza krzyczał "banzaaaaaiii". Skoro planują wprowadzić nawodnych samobójców, to już tylko kwestia czasu, jak pojawią się powietrzni kamikaze.
 5. https://www.wows-gamer-blog.com/2020/07/096-buffs-n-nerfs.html Zmiany na Paolo Emilio to jakiś żart. To jeden z nielicznych okrętów, na które czekam od dawna. WG chyba robi wszystko, żeby mnie zniechęcić do tej gry. Na razie dobrze im idzie, niech próbują dalej.....
 6. Sigma to nie wszystko, Fuso i New Mexico też mają ją na poziomie 1.6 i większość graczy nie narzeka na ich celność.
 7. 8000 dublonów to kosztuje pakiet startowy zawierający pierwsze 8 faz. Kolejne 12 musisz dokupić po 1750 dublonów za każdą. To daje w sumie 29000 dublonów,.........niecałe 400 zł
 8. Targo__PL

  Okręty podwodne - dyskusja, opinie, feedback.

  Okręty podwodne tak, ale nie w takiej formie jak nam to WG obecnie proponuje. Jeśli chodzi o zabawę subami, to najbardziej podobała mi się ta z halloweenowego eventu. Bez samonaprowadzających się torped i bez strzelania pingami.
 9. Targo__PL

  Atlanta

  Wiesz co? Naprawdę chciałem ci pomóc, ale wyglądasz mi na takiego wiejskiego filozofa, co to wszystko wie najlepiej. Marnujesz tylko mój niedzielny wieczór, tak że bez odbioru.
 10. Targo__PL

  Atlanta

  Słowo klucz to pozycjonowanie, trzeba ustawić się za taką wysepką, zza której nikt cię nie wyspotuje z boku. Poza tym jak jesteś dobrze ustawiony za skałkami, to nawet wykryty jesteś bezpieczny. Mało który okręt posiada taką trajektorię lotu pocisków, żeby był w stanie cię wyciągnąć zza górki.
 11. Targo__PL

  Atlanta

  Twoje osiągnięcia na tym okręcie mówią, że robisz coś źle. Ten jego filmik to jest 5 minutowa składanka najbardziej epickich akcji, jakie miał na tym okręcie. Takie numery jakie on tam pokazuje, to się trafiają raz na jakiś czas. Jak sobie pooglądasz na youtubie całe bitwy, to się przekonasz, że chleb powszedni na Atlancie to stanie za skałkami i spamowanie HE-czkami, a nie yolo wypady zza wyspy. Penetracja pocisków HE jest zawsze taka sama, bez względu na odległość. Natomiast pocisków AP, jeśli już się używa na Atlancie, to raczej z bliskiego dystansu. ps. nie sil się na złośliwości, bo słabo ci to wychodzi.
 12. Targo__PL

  Atlanta

  To chyba niezbyt uważnie oglądałeś ten jego filmik (poradnik), bo sugeruje on w nim, żeby robić Atlantę pod zasięg
 13. Targo__PL

  Atlanta

  Atlantą nie pływa się po otwartym morzu. Na youtube znajdziesz filmiki, które wytłumaczą ci, co robisz źle. ps......i zacznij używać znaków interpunkcyjnych.
 14. Targo__PL

  Atlanta

×