Jump to content

Targo__PL

Beta Tester
 • Content Сount

  482
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12114
 • Clan

  [P-W-C]

About Targo__PL

 • Rank
  Warrant Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

WG

 • Position
  ---

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Targo__PL

  [0.10.9.0] Aslain's WoWS ModPack Installer

  Mam pytanko, który mod jest odpowiedzialny za ten licznik pokazujący ile sekund zostało do upadku bomb (naloty z holenderskich krążowników)?
 2. .... i torped na pancernikach, ...... i dział o kalibrze większym niż te na Yamato. Czego to oni nie obiecywali
 3. Mogliby jeszcze Seydlitza jako premkę wrzucić
 4. Targo__PL

  WHEN WILL BE ADD NEW POLISH SHIP

  Można zrobić całe drzewko polskich niszczycieli z istniejących jednostek. Pewnie prędzej czy później powstanie, pytanie tylko jak długo będziemy musieli czekać. Moja propozycja: T2 - Mazur (ex V 105) T3 - Krakowiak (typ Hunt II) T4 - Ouragan T5 - Wicher T6 - Garland T7 - Piorun T8 - Błyskawica '41 T9 - Grom II T10 - Warszawa (typ Kotlin)
 5. Targo__PL

  Ujea?

  No wiesz, biorąc pod uwagę, co nam WG obecnie serwuje (superpancerniki a la Hannover, Satsuma i Bóg wie, co jeszcze za chwilę wymyślą), to niedługo tak je trzeba będzie klasyfikować
 6. Przecież jest Dido w grze, a dokładnie HMS Sirius,............tylko na telefonie trzeba odpalić
 7. Java i De Ruyter powinny być poziom wyżej, są zbyt nowoczesne, jak na swoje odpowiednio III i IV tier.
 8. Targo__PL

  [IX] Lepanto

  Czy dobrą, w sensie skuteczną, to nie wiem, bo jeszcze nie grałem Natomiast ma ją na pewno świetnie rozmieszczoną, bo będąc skątowany, pomocnicza strzela ze wszystkich dział. Inne włoskie pancerniki, w tym C. Colombo, takiego dobrego układu umiejscowienia armat nie mają. Żeby strzelała cała secondarka, muszą pokazać burtę. Jak się go już dorobię, to z pewnością build pod pomocniczą przetestuję.
 9. Targo__PL

  Leone w Zbrojowni i Sklepie premium

  Lipa Panie, czekałem na ten okręcik naprawdę długo, ale się srogo zawiodłem. Zrobiłem sobie go jako torpedoboat, ale te jego torpedy, nawet przyspieszone perkiem i modułem, są tak wolne, że ciężko nimi coś trafić. Nawet Milordy pływające zwyczajowo po kresce w swych pancerniczkach, raz na minutę dotykają literek A i D na klawiaturze, niwecząc tym samym nasze wysiłki. O dziwo całkiem dobrze spisuje się jako gunboat, mimo koszmarnie długiego jak na deskę reloadu dział. Mam nadzieję, że przyszła linia włoskich niszczarek nie będzie wyglądała jak Leone. To już prędzej bym wolał yoloboaty a la Paolo Emilio.
 10. Targo__PL

  [X] Elbing

  Widziałem ten okręt w bitwie i mimo, że płynął nim turbofiolet z RAIN-ów, to za wiele nie zdziałał. Nie ma camo, nie ma prędkości i nie ma dymu, jeśli nic w nim nie zmienią, to będzie miał raczej ciężkie życie.
×