Targo__PL

Beta Tester
 • Content count

  218
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4499

About Targo__PL

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Portal profile Targo__PL

WG

 1. Widziałem go dzisiaj w bitwie, w konfiguracji uzbrojenia 4 x 2.
 2. Czy to oznacza, że jutro zamiast gwiezdnych BB-ków zobaczymy te prawdziwe, herbatnikowe?
 3. Za 4 pkt. dałem "pociski z zapalnikiem bezwładnościowym" (IFHE), które Duce dają naprawdę dużego kopa oraz "eksperta w kamuflażu". Dalej jest "ekspert w wyburzaniu", co by spadek pożarków po wzięciu IFHE nie był zbyt drastyczny. Za 2 pkt. jest "adrenalinka" oraz "przyspieszanie torped", a dalej to już według uznania.
 4. Pewnie Cię rozczaruję, ale Tirpitz nie dostał żadnego ukrytego nerfa, wręcz przeciwnie dostał oficjalnego buffa i jest aktualnie OP. Co do pancerza to jest..........to najtwardszy okręt na VIII tierze. Obawiam się, że chyba jednak mówimy o dwóch różnych okrętach.
 5. Chyba pomyliłeś wątki, ten jest o Tirpitzu.
 6. Może mieszka na Ślunsku i ma słaby internet, tak jak Drops i często AFK-ował
 7. Nasi czerwoni to potrafią o siebie zadbać, pływają sobie Konkłerorami czy innymi Lajonami. A nasz Dropsiq to co? Dobrze im powiedziałem?
 8. A będą jakieś Lajony czy inne Konkłerory?
 9. Nie nic. Dziwi Cię, że pancernik wklepał prawie 200k dmg strzelając samymi odłamkowymi? Zacznij się przyzwyczajać
 10. A mnie się wydaje, że ten Monarch to jest taki "fake ship", platforma do jednoczesnego testowania KGV na VII i VIII tierze. Po testach pewnie okręt zniknie. Jeśliby chcieli dodatkowo zrobić premkę, to są znacznie $lepsze$ nazwy, jak choćby "Prince of Wales" czy "Duke of York".
 11. Mimo wszystko Friedrich Der Große to twardy okręt z dobrze ukrytą cytadelą.....a tu taki combos
 12. Genitalia? To te włoskie linie lotnicze?
 13. Dostać na tym okręcie bułę za 64 k z 15 km od Grosser Kurfursta to już trzeba mieć pecha , nawet jeśli się płynie bokiem To ile to musiało być cytadel, ze trzy?
 14. Mam nadzieję, że będzie premką i nie będę musiał nim grać, bo jest brzydki jak psia kupa
 15. W którym momencie ten perk przestał być bardzo potrzebny, a stał się durnowaty? Ja go używam bo daje większą swobodę manewrowania w dymie. Zasłonę stawiam od 20 węzłów i mam jeszcze spory zapas.