Jump to content

Jorren

Players
 • Content Сount

  72
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12424
 • Clan

  [GWDYS]

1 Follower

About Jorren

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia
  [GWDYS]

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Jorren

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Moja prvá s Arizonou a to som si zabudol dať prémiové spotrebáky
 2. Jorren

  Arizona

  Dočkal si sa, už je v obchode za 25, 40 a 60 Eur.
 3. Jorren

  Arizona

  Tak ako písal Danny202 + ešte zjednodušene: Keď je sigma číslo vyššie tak celá salva z diel má tendenciu dopadnúť viac do stredu elipsy - to teda znamená presnejšie delá. Ak je sigma menšie číslo, tak strely majú tendenciu dopadať viac ku krajom tej pomyselnej dopadovej elipsy takže delá sú menej presné.
 4. Jorren

  Dunkerque

  Hmm, je to divné ale skôr by som to zvalil na chybu v popise pri sekundárkach lebo dvojúčelových by malo byť všetkých 16 x 130mm diel. Popis pri AAA je správny: 2 x 2 130 mm (to sú tie sekundárky blízko stredu lodi) + 3 x 4 130mm (to sú tie sekundárky v zadnej časti).
 5. Jorren

  Dunkerque

  Neukazovať bok bude s Dunkerque dosť dôležité lebo príliš silný bočný pancier nemala, iba 225 mm. Na druhú stranu bude jej výhoda rýchle otáčanie diel a vysoká rýchlosť, vlastne bude suverénne najrýchlejšia bitevka na tiere 6. Ešte sa uvidí akú bude mať presnosť a aj sigmu, dostrel cez 18km je slušný.
 6. Dosť sa mi páči aj ten König Albert, to biele camo je pekné Inak som docela zvedavý ako vybalancovali toho tier 5 Königa zo stromu, kedže to bude jediná bitevka na tomto tiere s iba 12 palcovými kanónmi. Či to dajú na presnosť + rýchlejšia streľba alebo nejako inak.
 7. Jorren

  Arizona

  Ja som čítal vyjadrenie nejakého španielskeho člena WG staffu a ten napísal, že u nás by sa mala Arizona začať predávať do konca tohto týždňa ale možno máš ešte presnejšie info.
 8. Jorren

  Iva připravena k plavbě

  Pravdepodobne v auguste (srpnu) pribudnú do hry nemecké bitevné lode. V nasledujúcom patchi 0.5.8 (možno ku koncu júla ?), by už mali byť ich modely v hre takže si ich budeme môcť oficiálne pozrieť ale hrateľné ešte zrejme nebudú. Otázne, či budeme musieť čakať až na 0.5.9 alebo bude nejaký menší patch po 0.5.8, ktorý s nimi definitívne umožní aj hrať. V tomto období by mali pridať aj prémiovky SMS König Albert (tier 3) a Scharnhorst (tier 7). Neskôr, jeseň/zima by mala pribudnúť aj prvá línia pre Royal Navy - vetva krížnikov.
 9. Jorren

  Kraken sem,Kraken tam,Kraken kam se podívám

  Ako nie že by na tom nejak extra záležalo, kedže som nevyhral ale neviem prečo si tam nezaradil môj príspevok.
 10. Jorren

  Kraken sem,Kraken tam,Kraken kam se podívám

  Des Moines v akcii:
 11. Jorren

  Darek od WG? Tak urcite ....

  jj, to mi je jasné ale ja som proste nič nedostal, ani premium time, slot za Emdena a ani kredity. Pritom mi to zahlásilo že som si tú odmenu úspešne vybral... EDIT: Tak nič, už je to OK. Asi som zabudol kliknúť na jeden button
 12. Jorren

  Darek od WG? Tak urcite ....

  Podobne aj mne. Divné ale je je, že tú odmenu som si akože úspešne vybral už včera ale v samotnej hre mi nič nebribudlo. Ani premium čas ani slot ani kredity (Emdena som už mal).
 13. Jorren

  Texas

  Druhá tier 9 alebo 10 by mohla byť aj plánovaná trieda South Dakota z roku 1920. Mala mať 12x 406mm diel, akurát tá maximálka bola iba 23 uzlov, takže je otázne ako by to vybalancovali. A prečo Texas ? Wargaming urobil niekoľko návštev týchto múzejných lodí po svete a zatiaľ ich už niekoľko skončilo ako prémiové lode: Mikasa, Michail Kutuzov, Blyskawica, Aurora a teraz aj Texas. V tomto smere je pre nich jednoduchšie vytvoriť "novú" loď z už existujúceho modelu, ktorý mierne upravili a pridali viac AA. Môže to niekto brať ako vyťahovanie peňazí z hráčov za niečo čo už v hre vlastne je zadarmo ale zas nikoho WG nenúti tú loď kúpiť. USS Alabamu by som tiež v hre rád videl, a možno sa tak aj stane, keďže bola jedna z navštívených múzejných lodí. Samozrejme to chce čas, vytvorenie modelov tých lodí trvá o dosť viac času ako vytvorenie modelu tanku alebo lietadla. Aj testovanie a vybalancovanie oproti ostatným lodiam chvíľu trvá. Prioritu maju regulárne stromy ostatných národov. V lete budú nemecké bitevky, následne snáď ešte tento rok prvá línia pre Royal Navy. Ostatné US bitevky čo si spomenul by sa dali použiť pre alternatívnu líniu do USA stromu. Dúfam, že v hre budú ak sa jej bude dariť ale je to otázka budúcnosti. Vo WOTku tiež nebolo to čo tam je teraz po pár mesiacoch od vydania hry. Aj keby teoreticky mali už teraz pripravených na predaj viac prémiových lodí, tak ich nepustia von všetky súčasne. Kto by za to vyhodil toľko prachov naraz ? Ja by som tiež chcel lode ako HMS Hood, Graf Spee, Scharnhorst, modernizovaný Conte di Cavour, Romu či Alasku ale musíme čakať, no... Inak čo je vlastne s USS Arizonou by zaujímalo aj mňa. Pred mesiacom či dvoma sa šuškalo, že by to mala byť ďalšia americká prémiovka ale zatiaľ sa nič nedeje. Ako si spomenul, v konfigurácii pred potopením mala dosť slabú AA obranu, takže na 6 tiere, kde predpokladám, že by bola asi zaradená by to nebolo úplné terno. Dalo by sa to možno napr. vykompenzovať lepšou obratnosťou kvoli vyhnutiu sa torpédam od lietadloviek, prípadne obmedziť MM na max 7 tier. Aj taký Imperator Nikolai nemá prakticky žiadnu AA obranu a hrať sa s tým dá a hádže ju to aj do tier 6 bitiek.
 14. Jorren

  Info z RU fora - diskuse

  Sry ak to tu už bolo zodpovedané ale neviete, či budú upravované základné staty lodí s delami hlavnej batérie do 152/155mm čo sa týka rýchlosti otáčania veží a rýchlosti strelby ? Pretože ak nie tak je to v podstate nerf lahkých krížnikov. Hlavne v prípade takého Murmansku by ma to docela nasr..... Všimol som si v patch notes, že špeciálne kvôli tej úprave skillov buffli Kutuzovovi rýchlosť streľby a rýchlosť otáčania veží akurát je otázne či to spravia aj ostatným premium/non-premium lodiam, ktoré z toho doteraz benefitovali.
 15. Jorren

  Project R v Evropě

  V pohode, stane sa Aj tak su tam nejaki fanatici co to hraju tak 12 hodin denne...
×