Jump to content

marq

Players
 • Content count

  72
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4897
 • Clan

  [LOBUZ]

About marq

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

1 Follower

Recent Profile Visitors

401 profile views
 1. Superkontenery z kampanii na Yamamoto

  4 misja: - moduł na przyspieszenie (znowu) - moduł na pelotkę (znowu)
 2. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  W sklepie premium wyjaśnione oczywiście nie jest, bo po co mieliby to robić. Opisy pojawiają się w artykułach jak je wrzucają do sklepu, ale i tutaj nie jest to regułą (vide kontenery z Yamamoto). Tak to trzeba zbierać informacje z forum i reddita.
 3. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Nie, to nie jest ten sam typ kontenerów. To jest kontener z elementami kolekcji, 3 sloty - kamuflaż (x10 lub x25), flagi (x30 lub x100) i przypinka. Jest szansa na 1000 dublonów, ale na okręt żadna. Nie wprowadzaj w błąd, bo ktoś podjarany "szansą" na premkę będzie brnął w nasz stateczkowy hazard :) a potem skrobnie na forum, że WG oszukuje i to sami złodzieje panie!
 4. https://www.twitch.tv/videos/175949233 Dzisiejsze Q&A z Ev1nem. Tak na szybko do odnotowania: 1. Po wpadce z Grafem, nie będzie już żadnego lotniska przed generalnym reworkiem klasy (gdzieś to już słyszałem? #2016yearofthecv). Potrzebują na to czasu i trochę pękają przed takim ruchem, ale chyba już są zgodni z community, że jest to niezbędne. 2. Trwają prace nad linią lekkich krążowników US, będzie split. Do tego czasu nie chcą ruszać obecnej linii z Desem - żadnych buffów i nerfów. 3. Możliwe, że czegoś się dowiemy o Musashim podczas Tokyo Game Show (najbliższy weekend). 4. Nerf brytyjskich BB możliwy, ale muszą poczekać ze dwa updaty na dane. Osobiście Ev1n uważa, że Conqueror powinien dostać nerfa - podwyższenie cytadeli i obniżenie szansy na pożar, ale to nic oficjalnego. 5. Prawdopodobne jest podniesienie wymagań wszelakich misji na okręty powyżej tieru 5, ze względu na sealclubberów. 6. W opracowaniu nowe misje PvE, pracują też nad systemem podobnym do riftów w Diablo 3 (?) - ciągłe podnoszenie poziomu trudności z niekończącymi się falami przeciwników (dla zorganizowanych grup graczy). 7. Zmiany w dymie odłożone w czasie ze względu na Belfasta i Kutuzova. 8. USS Kidd miał być nagrodą w evencie, który został anulowany. Na razie nie wiedzą, co z nim zrobić. Możliwe, że się jeszcze pojawi przy innej okazji. 9. Nowy sezon rankedów najwcześniej w okolicach Nowego Roku, dużo zależy od tego, jak się przyjmie nowy tryb dla klanów. Nagroda za 7x Rank 1 jest już ustalona, ale Ev1n nie pamiętał, co to było. Oprócz tego było trochę pytań o nowe tryby klanowe, bazę itp.
 5. Superkontenery z okazji 2 rocznicy WoWs

  1. 100 flag na odzyskiwanie HP 2. 100 flag na +50% expa kapitana 3. Moduł na przyspieszenie 4. 25 flag Red Dragon 5. 100 flag na prędkość 6. 100 flag na +50% expa kapitana 7. Moduł na AA 8. 50 kamuflaży gamescom 9. 50k free expa Tak jak zakładałem, szału nie było. Ale event nadal mi się podoba.
 6. Na rosyjskim też mają. I dodatkowo powtarzalną misję na +50% expa za wygraną i bycie w top 7. Prawdopodobnie ekskluzywną dla tego równiejszego od innych serwera
 7. Dokładniej 5 premiumowych kamuflaży (Z-23, Charles Martel, Kiev, New Orleans, Monarch) zakładając, że skończysz kolekcję. 115 kamuflaży jednorazowych (25 + 9*10), nie 25. Reszta się zgadza!
 8. Seriously man, what is your problem? You dedicated less time to the game than rest of the players, so you will get less free stuff. Why are you angry about it? Nonetheless, you will still get a lot of gifts from this event. Don't be so salty. There are times when WG deserves our pitchforks and torches, but this event certainly does not. Amazing special in my opinion, thanks WG! I will spend some time (and maybe money) in WoWs gladly this weekend.
 9. Superkontenery z kampanii na Yamamoto

  2 misja: - 100 flag na pelotkę - moduł na pelotkę 3 misja: - 100 flag na detonację - 50 kamuflaży +100% xp
 10. Superkontenery z kampanii na Yamamoto

  1 misja: - 50x Hydra - moduł na przyspieszenie
 11. WG (EU) regional disparity

  Actually, these missions are global (and NA has an announcement already), so WG EU has nothing to do with them. On the other hand, it looks like EU is the only region so far, which stopped their regular weekly missions because of this RN BB event! You know, we would be too spoiled otherwise. It's getting funnier every week.
 12. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Podobnie Enterprise w cenie 14000 dublonów.
 13. To ciekawe, reszta regionów ma oprócz tego swoje normalne misje. Ale w sumie dobrze wyszło, przynajmniej nam się od dobrobytu w tyłkach nie poprzewraca
 14. To z tego powodu nie mamy dzisiaj nowej misji tygodniowej?
 15. Wygląda na to, że na razie tylko fejsik. Sam pomysł na nowe torpedy mi się podoba i niekoniecznie oznacza jeszcze większą kampę, bo niby dlaczego? Ktoś, kto nie ogarnia, i tak będzie zwiedzał krawędzie mapy, niezależnie czy gra japońską, niemiecką czy azjatycką deską. Reszta zyska dodatkowe możliwości, tym bardziej jeśli amerykańskie klony zachowają działa i dym ze swoich pierwowzorów. Ciekawe, ile będzie wynosić spot nowych torped. Przy wartościach rzędu 0,5 - 0,7 km zrobi się... interesująco. Pod warunkiem, że nie okroją prędkości do 50 węzłów. Może do tego pojedynczy drop, jak u RN?
×