marq

Players
 • Content count

  50
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3571

1 Follower

About marq

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday
 • Portal profile marq

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Portal profile marq

Recent Profile Visitors

153 profile views
 1. Did u even read first post? It's about separate event for tier 5 premium BB Oktyabrskaya Revolutsiya, not Dunkirk campaign. Which RU server gets parallel to Dunkirk one.
 2. @Kandly Can I ask why we didn't get a mini-campaign (again) for Oktyabrskaya Revolutsiya like on RU server? Will we ever get it, or for our convenience u will put her in Premium Shop only? https://worldofwarships.ru/ru/news/action/get_your_revolution/ Please don't say, that Smith mini-campaign was a replacement...
 3. Dzisiaj potrzebowałem 22 gier, żeby awansować o 2 gwiazdki i dobić do rangi 7 :> Wspaniały sezon, w poprzednim potrzebowałem 106 gier do rangi 1, a do tej pory mam rozegrane 98 i ledwo wbita 7 ranga. 51% wygranych. Zdarza mi się sknocić bitewkę, ale żeby aż tak się stoczyć... A poniżej setup, jaki mi się dzisiaj przytrafił :> fair
 4. Graj w końcu FD na rankedach, bo biednemu Flamu ostatnio grę przegrałeś :) co chłop cisnął na Ciebie Ktoś wie może, czy za okręty wylosowane w kontenerach świątecznych też jest rekompensata w dublonach?
 5. 50% WR po 12 bitwach, idzie w kratkę... na dzisiaj starczy, bitwy rankingowe w za dużych dawkach jednorazowych mogą spowodować trwałe urazy psychiczne. Poza tym wygląda na to, że klan WILKI przeniósł interes z AW do WoWs. Co mam kogoś z nich w teamie to robi coś totalnie idiotycznego i poważnie komplikuje sprawę, zazwyczaj walnie przyczyniając się do porażki. Zupełne deja vu.
 6. Rozumiem, że jeśli ktoś nie podziela Twojej opinii o nadchodzącej premce w WoT, to musi być zaślepionym klakierem WG? Interesujące podejście. ==================================== Nie wiem, czy już tutaj ktoś wrzucał, ale Sub_Octavian popełnił parę dni temu przydatny artykuł o mechanice odpowiadającej za celność/rozrzut.
 7. Można to zrobić wyłącznie na serwerze RU i tylko przy spełnieniu określonych warunków. Na EU nie ma takiej opcji.
 8. Spadają pionowo i rykoszetują przy kącie 45 stopni. Rozrzut V 240m i H 51m, alt jest 10% celniejszy. Amerykańska linia CV dostaje dodatkowo większe, 1600-funtowe bomby - 9100 dmg, identyczna penetracja, rozrzut V 270m i H 54m. Ciekawe, czy będzie wybór przed bitwą (lub w jej trakcie?) między HE i AP, czy z automatu amerykanie dostają tylko AP.
 9. Wygrać bitwę w kilka minut? Człowieku, nie masz pojęcia o czym piszesz. I niestety jedyną osobą, która tutaj od początku cwaniakuje, jesteś Ty. Dalsza polemika z Tobą nie ma najmniejszego sensu.
 10. Miło, że śledzisz dyskusję. Wszystko się zgadza, ale ja go nie obwiniam o wynik bitwy. Jest raczej w drugą stronę. Tylko, że to jest dla mnie jakaś pomyłka - nasze lotniska dają tyłka po całości, cała druga flanka się sypie, niedługo wlecą nam na capa, a ja mam gonić z Nicholasem Mińska po drugiej stronie mapy. I najwyraźniej fakt, że tego nie zrobiłem, spowodował przegranie bitwy w niecałe 10 minut. No naprawdę? Nigdzie też nie napisałem, że zagrałem dobrze, bo to nieprawda. Nie poszło mi w ogóle, złe pozycjonowanie, za późna ocena sytuacji. Dwie torpedy w okolicach naszego capa i parę trafień z artylerii, to wszystko. Zdecydowanie można było lepiej to rozegrać, biję się w pierś. Swoją drogą ciekawe, ile bym zrobił goniąc Mińska. Pewnie nawet nie zdążyłbym się wrócić w okolice naszego capa jak robili nam wjazd. Moim błędem było w ogóle ruszanie na linię 1-2 przy takim rozkładzie okrętów na mapie... No to mi wytłumacz, o jakie chowanie się za górką i brak ostrzału chodzi? W pewnym momencie przestałem strzelać do niego i popłynąłem na środek. Po prostu uznałem, że nie warto dalej pomagać Tobie i gonić Shirą na skraju mapy DDka o wiele szybszego niż ja. Wolałem skręcić w kierunku, gdzie biła się reszta stawki i gdzie mógłbym mieć jakiś wpływ na wynik bitwy. Tak oceniłem sytuację i to moja sprawa, a Ty nie dość, że się rzucałeś na czacie, to jeszcze wchodzisz od razu tutaj i atakujesz mnie na forum. Bo masz 130 expa więcej ode mnie przy połowie dmg, a ja mam w tagu NESI. Musiałeś mieć więcej, kiedy każdy u nas zrobił marny wynik, a Ty całość zrobiłeś na DDku 2 tiery wyższym. Naprawdę uważasz, że dobrze to rozegrałeś? A wspomniany Mińsk był całą bitwę na linii 1-2, gdzie spotkał naszą dwójkę, bodaj jednego pancerniczka totalnie poza grą i na końcu jedno z naszych bezużytecznych lotnisk. Kluczowy zawodnik przy walcowaniu naszego teamu po drugiej stronie mapy i wjeździe na bazę. Przypominasz mi jeden z przypadków widoczny na randomach - facet yoluje na początku, coś tam wsadzi, ginie w 4 minuty, ponarzeka i wyjdzie. Jak się "uda" i jego team szybko się posypie, przegra, to umywa rączki. Patrzcie, ja tyle zrobiłem, a w teamie same pastuchy przegrały. Co za typ, co za drama.
 11. człowieku, od początku robiłeś yolo na linii 1-2 goniąc za szybszym DDkiem dwa tiery wyżej. I faktycznie, "prawie" Ci się udało, zostało mu ile - pół życia? Nic więcej w grze nie zrobiłeś. No ale tak, kogoś trzeba obwinić o porażkę i skrobnąć parę wymyślonych, nic nie wartych słów na forum. "Papier" przyjmie wszystko. Zamiast się napinać obejrzyj lepiej powtórkę i przestań pisać brednie.
 12. Brytyjskie BB tiery III - VI: III Bellerophon IV Orion V Iron Duke VI Queen Elizabeth Źródło: https://sea-group.org/?p=3015〈=en
 13. ... poważnie? Ależ rozumiem wszystko, tylko że nudne jest czytanie tego w prawie każdym temacie. A już szczególnie w tym przeznaczonym na informacje odnośnie dalszego rozwoju gry.
 14. Nie no ludzie, poważnie, ta nagonka na grających pancernikami robi się już nudna. W wielu tematach na tym forum czytam o "debilach" grających pancernikami, BBrajankach i w ogóle ci, co wybierają tę klasę okrętów to ludzie o wątpliwej sprawności umysłowej. No i wisienka na torcie - każdą salwą kasuje się krążownik, nawet taki płynący dziobem! Spasujcie trochę. Co do brytyjskich BB - póki nie ma ich w głównym kliencie gry mogą nawet dać im dym, eskadry torpedowe i możliwość zanurzania. Ich prawo, a my nie znamy całego kontekstu i powinniśmy jeszcze wstrzymać się z wyciąganiem wideł. Szczególnie, że: 1. Nie jest nawet pokazana cała linia, tylko wysokie tiery. Jeszcze do tej pory nie było takiej sytuacji, więc raczej to naprawdę są testy zarysu całej linii. 2. Staty poszczególnych okrętów bardzo się od siebie różnią, szczególnie dycha, która odbiega od reszty. Może sprawdzają sensowność koncepcji drugiej linii battlecruiserów? Słaby pancerz, duże działa, duża prędkość, mniej hp. 3. Sub_Octavian już na reddicie się wypowiadał, że radar raczej nie przejdzie wewnętrznych testów. Moim zdaniem w ogóle trochę za szybko pokazali te grafiki, pewnie popędzeni dużym hajpem na herbaciane BB.
 15. To zostało już zmienione w ostatniej iteracji Public Testu na 75 000 kredytów. Chyba nawet pojawiła się już stosowna poprawka w artykule o scenariuszach na stronie głównej. Odnośnie De Grasse, będzie można go kupić w ten weekend - takie jest info w kalendarzu czerwcowym wrzuconym przez WG.