myszkieter

Sailing Hamster
 • Content count

  102
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3213

About myszkieter

 • Rank
  Leading Rate
 • Birthday 10/11/1977
 • Portal profile myszkieter

Profile Information

WG

 1. Hmmm a czy przypadkiem nie jest tak, że ten moduł dodaje po prostu 100% więcej HP tym modułom? *edit* Sirens szybszy o krótki łeb
 2. Edited Brawo za dwa posty eeech. Przetrwana bitwa losowa?
 3. I teraz grzasz się zawstydził a memku powinien przeprosić
 4. Jeśli dobrze zrozumiałem to zbierać kolekcję można zacząć na dwa sposoby: zakończyć kampanię Yamamoto i wtedy dostaje się pierwszy element / elementy do kolekcji lub kupić odpowiedni kontener w sklepie premium. Następne części kolekcji mają wypadać jako dodatkowa zawartość standardowych kontenerów za codzienny exp.
 5. Mamuniu jedyna, Sebger, Ty żyjesz!
 6. A co chcesz od moderatora forum? Nie rozumiem, kwiaty i czekoladki ma Ci przysyłać co piątek?
 7. Moim zdaniem jeśli kupiłeś okręt premium za pieniądze i kupisz go po raz drugi to dostajesz dublony. Jeśli natomiast wygrasz drugi egzemplarz w misji czy maratonie to dostajesz kredyty.
 8. Popatrz popatrz, a sam już kilka postów nie na temat tutaj nabiłeś. Ad rem - Atlanty nie mam, nie grałem ale zdaję sobie sprawę, że nie jest słaba a po prostu wymagająca. Na pewno nie wskazana dla graczy początkujących, wymaga znajomości gry praktycznie na każdej klasie okrętów dostępnych w grze aby wiedzieć jak stać się cierniem w boku. Gdy tą wiedzę się posiada i potrafi ją wykorzystać w praktyce to Atlanta błyszczy.
 9. Pod Leyte Japończycy nie mieli ani wyszkolonych załóg ani wystarczającej ilości maszyn dla swoich lotniskowców. Dodaj do tego przewagę techniczną USNavy i okazuje się, że nie mieli praktycznie żadnych szans na sukces uderzając z powietrza, jedynym sposobem na zadanie strat przeciwnikowi miały "konwencjonalne" jednostki o ile ktoś odciągnie nieprzyjacielskie CV od zatoki. Dlatego podetkali Amerykanom swoje lotniskowce na przynętę i ta część planu wypaliła wręcz idealnie. Ogólnie jeśli chodzi o ocenę własnych szans to Japończycy wykazali się nietypowym dla nich wtedy racjonalnym podejściem. Po czym dla równowagi stworzyli typowy dla siebie skomplikowany plan bitwy :)
 10. Aż strach pomyśleć jaka by była Twoja reakcja na rankingówki rozgrywane na standardowym serwerze a nie na testowym :|
 11. @kidd chyba nie chcesz zrozumieć tego, że nikt nie wybiela kogokolwiek czy zaprzecza zdarzeniom przez Ciebie wymienianym. Bardziej łopatologicznie: Japończyk będzie się czemuś sprzeciwiał ze wszystkich sił ale gdy zwierzchnik podejmie inną decyzję to też ze wszystkich sił i wykorzystując wszystkie środki będzie dążył do celu jaki został wyznaczony.
 12. Skoro to taka legenda to jakim cudem przypisałeś go w swoim pierwszym pytaniu do niewłaściwej marynarki wojennej? Ad rem drzewko brytyjskich BB jest dopiero zapowiedziane ale nie ma w nim Dreadnoughta, być może pojawi się jako premka.
 13. And out.
 14. Będzie premka do zwalczania Alberta.
 15. IMHO idealnym rozwiązaniem byłaby możliwość indywidualnego przypisania klawisza pod dany osprzęt a nie slot.