Jump to content

myszkieter

Sailing Hamster
 • Content count

  107
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4042
 • Clan

  [ORKAN]

About myszkieter

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday 10/11/1977
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

WG

 • Position
  ---
 1. Aslain's WoWS ModPack Installer #09 (12-08-2018)

  @umbra_arboris kamuflaż, który instalujesz z modów widzisz tylko Ty, podmiana plików następuje lokalnie na Twoim komputerze i nikt z pozostałych graczy nie będzie tego widział.
 2. Trały: https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Parawan_(trał)
 3. Bitwa kolo Przyladka Polnocnego (etap 4) .

  Nie jestem pewien na 100% ale wydaje mi się, że średni eksp w statystykach jest podawany wraz z premium i innymi bonusami.
 4. Hmmm a czy przypadkiem nie jest tak, że ten moduł dodaje po prostu 100% więcej HP tym modułom? *edit* Sirens szybszy o krótki łeb
 5. Admirał Yamamoto

  Edited Brawo za dwa posty eeech. Przetrwana bitwa losowa?
 6. I teraz grzasz się zawstydził a memku powinien przeprosić
 7. Jeśli dobrze zrozumiałem to zbierać kolekcję można zacząć na dwa sposoby: zakończyć kampanię Yamamoto i wtedy dostaje się pierwszy element / elementy do kolekcji lub kupić odpowiedni kontener w sklepie premium. Następne części kolekcji mają wypadać jako dodatkowa zawartość standardowych kontenerów za codzienny exp.
 8. [PMW] Polska Marynarka Wojenna - rekrutacja

  Mamuniu jedyna, Sebger, Ty żyjesz!
 9. W oczekiwaniu na 10 sezon rankingówek :)

  A co chcesz od moderatora forum? Nie rozumiem, kwiaty i czekoladki ma Ci przysyłać co piątek?
 10. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Moim zdaniem jeśli kupiłeś okręt premium za pieniądze i kupisz go po raz drugi to dostajesz dublony. Jeśli natomiast wygrasz drugi egzemplarz w misji czy maratonie to dostajesz kredyty.
 11. Aslain's WoWS ModPack Installer #09 (12-08-2018)

  Od tego kolego Drwalu macie już ze dwa swoje własne tematy więc niegrzecznie jest próbować porwać topic z taką historią jak ten. A fe! Brzydki Drwal. Ponadto sugeruję okazać swoją obecność w gorących tematach gdzie buzują emocje członków społeczności, którą zobowiązałeś się zajmować. Nie sądzisz, że byłoby to, hmmm, odpowiedzialne?
 12. Atlanta

  Popatrz popatrz, a sam już kilka postów nie na temat tutaj nabiłeś. Ad rem - Atlanty nie mam, nie grałem ale zdaję sobie sprawę, że nie jest słaba a po prostu wymagająca. Na pewno nie wskazana dla graczy początkujących, wymaga znajomości gry praktycznie na każdej klasie okrętów dostępnych w grze aby wiedzieć jak stać się cierniem w boku. Gdy tą wiedzę się posiada i potrafi ją wykorzystać w praktyce to Atlanta błyszczy.
 13. Który okręt jest sławniejszy?

  Pod Leyte Japończycy nie mieli ani wyszkolonych załóg ani wystarczającej ilości maszyn dla swoich lotniskowców. Dodaj do tego przewagę techniczną USNavy i okazuje się, że nie mieli praktycznie żadnych szans na sukces uderzając z powietrza, jedynym sposobem na zadanie strat przeciwnikowi miały "konwencjonalne" jednostki o ile ktoś odciągnie nieprzyjacielskie CV od zatoki. Dlatego podetkali Amerykanom swoje lotniskowce na przynętę i ta część planu wypaliła wręcz idealnie. Ogólnie jeśli chodzi o ocenę własnych szans to Japończycy wykazali się nietypowym dla nich wtedy racjonalnym podejściem. Po czym dla równowagi stworzyli typowy dla siebie skomplikowany plan bitwy :)
×