Jump to content

myszkieter

Sailing Hamster
 • Content Сount

  107
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4815

About myszkieter

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday 10/11/1977
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

WG

 • Position
  ---

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. myszkieter

  Aslain's WoWS ModPack Installer #05 (08-08-2020)

  @umbra_arboris kamuflaż, który instalujesz z modów widzisz tylko Ty, podmiana plików następuje lokalnie na Twoim komputerze i nikt z pozostałych graczy nie będzie tego widział.
 2. myszkieter

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Tylko na Amagi.
 3. myszkieter

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Trały: https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Parawan_(trał)
 4. myszkieter

  Bitwa kolo Przyladka Polnocnego (etap 4) .

  Nie jestem pewien na 100% ale wydaje mi się, że średni eksp w statystykach jest podawany wraz z premium i innymi bonusami.
 5. Hmmm a czy przypadkiem nie jest tak, że ten moduł dodaje po prostu 100% więcej HP tym modułom? *edit* Sirens szybszy o krótki łeb
 6. myszkieter

  Admirał Yamamoto

  Edited Brawo za dwa posty eeech. Przetrwana bitwa losowa?
 7. myszkieter

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  I teraz grzasz się zawstydził a memku powinien przeprosić
 8. Jeśli dobrze zrozumiałem to zbierać kolekcję można zacząć na dwa sposoby: zakończyć kampanię Yamamoto i wtedy dostaje się pierwszy element / elementy do kolekcji lub kupić odpowiedni kontener w sklepie premium. Następne części kolekcji mają wypadać jako dodatkowa zawartość standardowych kontenerów za codzienny exp.
 9. myszkieter

  [PMW] Polska Marynarka Wojenna - rekrutacja

  Mamuniu jedyna, Sebger, Ty żyjesz!
 10. myszkieter

  16 SEZON - Rankedy

  A co chcesz od moderatora forum? Nie rozumiem, kwiaty i czekoladki ma Ci przysyłać co piątek?
 11. myszkieter

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Moim zdaniem jeśli kupiłeś okręt premium za pieniądze i kupisz go po raz drugi to dostajesz dublony. Jeśli natomiast wygrasz drugi egzemplarz w misji czy maratonie to dostajesz kredyty.
 12. myszkieter

  Aslain's WoWS ModPack Installer #05 (08-08-2020)

  Od tego kolego Drwalu macie już ze dwa swoje własne tematy więc niegrzecznie jest próbować porwać topic z taką historią jak ten. A fe! Brzydki Drwal. Ponadto sugeruję okazać swoją obecność w gorących tematach gdzie buzują emocje członków społeczności, którą zobowiązałeś się zajmować. Nie sądzisz, że byłoby to, hmmm, odpowiedzialne?
 13. myszkieter

  Atlanta

  Popatrz popatrz, a sam już kilka postów nie na temat tutaj nabiłeś. Ad rem - Atlanty nie mam, nie grałem ale zdaję sobie sprawę, że nie jest słaba a po prostu wymagająca. Na pewno nie wskazana dla graczy początkujących, wymaga znajomości gry praktycznie na każdej klasie okrętów dostępnych w grze aby wiedzieć jak stać się cierniem w boku. Gdy tą wiedzę się posiada i potrafi ją wykorzystać w praktyce to Atlanta błyszczy.
 14. myszkieter

  Który okręt jest sławniejszy?

  Pod Leyte Japończycy nie mieli ani wyszkolonych załóg ani wystarczającej ilości maszyn dla swoich lotniskowców. Dodaj do tego przewagę techniczną USNavy i okazuje się, że nie mieli praktycznie żadnych szans na sukces uderzając z powietrza, jedynym sposobem na zadanie strat przeciwnikowi miały "konwencjonalne" jednostki o ile ktoś odciągnie nieprzyjacielskie CV od zatoki. Dlatego podetkali Amerykanom swoje lotniskowce na przynętę i ta część planu wypaliła wręcz idealnie. Ogólnie jeśli chodzi o ocenę własnych szans to Japończycy wykazali się nietypowym dla nich wtedy racjonalnym podejściem. Po czym dla równowagi stworzyli typowy dla siebie skomplikowany plan bitwy :)
×