Jump to content
 • Announcements

  • Falathi

   Regulamin forum World of Warships   06/25/2017

     Witamy na Oficjalnym forum World of Warships!   To forum zostało stworzone i jest własnością Wargaming.net i istnieje po to, by zapewnić użytkownikom możliwość przedyskutowania pomysłów, uczestnictwa w wydarzeniach, podzielenia się i uzyskania porad dotyczących gry oraz omawiania wszelkich aspektów gry World of Warships. Prosimy pamiętać, że dostęp do tego forum jest przywilejem, a nie prawem. Dostęp do tego forum stanowi przywilej (nie prawo), który może zostać unieważniony przez Wargaming.net w każdym momencie z powodów uwzględniających (jednak nie ograniczających się do) naruszenie zasad forum. Aby uniknąć doświadczenia takiej sytuacji oraz zapewnić przyjazne i otwarte środowisko na łamach forum, zachęcamy do zapoznania się z poniższymi zasadami: Pamiętajcie o tym, że podane niżej zasady służą jedynie jako wskazówki. Zastrzegamy sobie prawo oceny i reakcji do każdego incydentu indywidualnie przed podjęciem decyzji o koniecznych krokach, które należy podjąć. Użyte sankcje mogą być mniej lub bardziej surowe i zależeć będzie to od sytuacji. Dopuszczają one czasowe lub permanentne zawieszenie konta Wargaming.net. Lista sankcji: Nr.1: Pisemne ostrzeżenie od jednego z moderatorów lub pracowników Wargaming.net z prośbą o zachowanie zgodne z wytycznymi forum. Nr.2: 14-dniowy zakaz udzielania się na forum dla Twojego konta Wargaming.net. Nr.3: 1-roczny zakaz udzielania się na forum dla Twojego konta Wargaming.net (permanentny zakaz w ekstremalnych przypadkach). Sankcje mogą wydawać się surowe, ale jest prosty sposób na to by ich uniknąć: nie łam zasad I wszyscy będą szczęśliwi. Sankcje wygasają po 6 miesiącach. Jeśli gracz zostanie ukarany więcej niż raz w okresie 6 miesięcy, druga sankcja będzie wyższego poziomu od poprzedniej. Jeśli gracz nie dostanie żadnej kolejnej sankcji przez 6 miesięcy, jego lub jej status wraca do stanu zerowego. Administracja i moderacja forum: Forum jest pod opieką pracowników działu Społeczności Wargaming.net oraz moderatorów. Pracownicy działu Społeczności można rozpoznać po przynależności do tej grupy: "WG Staff". Skargi i wszelkie problemy techniczne można zgłaszać do Działu Obsługi Klienta: https://eu.wargaming.net/support/ Jeśli chcecie zgłosić skargę na działanie moderatorów, prosimy o kontakt z ich bezpośrednim menedżerem przez prywatną wiadomość na forum: 
     Nohe21 Reguły forum: 1. Etykieta: Językiem oficjalnym forum jest język angielski. Używanie innych języków jest dozwolone jedynie w specjalnych sekcjach językowych. Nie przeklinaj   Pisz na temat Forum World of Warships służy do dyskusji na tematy związane bezpośrednio z grą World of Warships Tematy niezwiązane z World of Warships lub Wargaming.net zostaną usunięte. Nie dyskutuj na temat moderacji i sankcji Lektura naszych Reguł pomoże w zrozumieniu, dlaczego Twój wpis podległ moderacji Nie używaj nicków pracowników Wargaming w tytule Twoich postów Wszelkie ważne i nagłe sprawy należy zgłaszać bezpośrednio do Działu Obsługi Klienta Nie zakładaj wątków po to by dzielić się prywatnymi wiadomościami Wymiana wiadomości z Działem Obsługi Klienta oraz przez prywatne wiadomości powinny pozostać prywatne. Nie podszywaj się pod członków administracji i moderatorów Próba podszycia się zostanie ukarana bardzo surowo! Pamiętaj, że tekst o kolorze czerwonym jest zarezerwowany jedynie dla pracowników Wargaming.net! Nie twórz wpisów w całości pisanych dużymi literami, nie używaj zwodniczych tytułów oraz nadmiernej ilości znaków interpunkcyjnych Nie ‘podbijaj’ wpisów Nie pisz o zamkniętych lub usuniętych wątkach. Bądź konstruktywny: Postując, rób to w dobrych intencjach. Unikaj wpisów które nie mają nic konstruktywnego lub pozytywnego do powiedzenia. Twój wpis powinien dodawać do dyskusji lub oferować rozwiązanie dle poruszonego problemu. Jeśli Twoim jedynym powodem dla wpisu jest bycie negatywnym, wpis ten nie jest wart zachodu. Respektuj innych Respektuj innych i traktuj ich tak, jak sam chciałbyś być traktowany. Pamiętaj, że nasze forum jest otwarte na dyskusję dla wszystkich naszych graczy.     2. Zakaz piętnowania
     Niewłaściwe zachowanie w grze powinno być raportowane bezpośrednio w grze. Unikaj: Oskarżania innych o bycie toksycznym w grzeOskarżania innych o działania na szkodę innychOskarżania innych o użycie cheatów i innych zakazanych usługOskarżania innych o trollowanie forumOgłaszania, że kogoś zaraportowałeś 3. Nie zniżaj się do ataków osobistych, obelg i nagabywania:   Unikaj: ObelgObraźliwych uwag na tle etnicznymPromowania nienawiści narodowychGróźb dla życiaSpammowania i trollowaniaRozpowszechniania prywatnych informacjiLinkowania do stron zawierających którykolwiek z powyższych punktów 4. Nie spamuj! Unikaj: Powtarzanych wpisów na ten sam tematTworzenia tych samych wpisów w wielu wątkachTworzenia wpisów bez znaczeniaWklejania linków stron zakazanych lub reklamujących inne usługiOgłaszania sprzedaży czegokolwiekOgłaszania sprzedaży usług osób prywatnych i firmZbędnego pisania dużymi literami, używania innych czcionek, kolorów i grafikBłagania‘Podbijania’ wpisów (chyba, że zasady tego wątku na to pozwalają w tej sekcji forum)Nadużywania guzika "Reported Post" niepotrzebnie   5. Nie dyskutuj o nielegalnych/zakazanych czynach Dyskusja na temat rzeczy i czynów nielegalnych zaowocuje usunięciem wpisu oraz surowymi karami ze strony moderatorów. Wszelka nielegalna działalność zostanie także zgłoszona odpowiednim władzom.   Unikaj: Wklejania linków do nielegalnego oprogramowania/pobierania nielegalnego oprogramowania Wklejania linków do nielegalnych hacków/ modyfikacjiWklejania linków do stron wyłudzających dane osobisteOgłaszania lub próśb o sprzedaż kontaWpisów o cheatach, hackach, koniach trojańskich lub programach o szkodliwym działaniuOgłaszania lub próśb o dzielenie się kontemOgłaszania lub próśb o kupno/sprzedaż waluty w grzeOgłaszania lub próśb o kupno/sprzedaż kodów promocyjnychOgłaszania lub próśb o pomoc w osiąganiu kolejnych poziomów w grzeWklejania linków do stron zawierających którykolwiek z powyższych punktów. 6. Materiały dla dorosłych Unikaj: Materiałów pornograficznych wszelakiego rodzajuMateriałów przedstawiających prawdziwe sceny z krwią, śmiercią oraz szczególnie okrutnych aktówMateriałów pokazujących akty (częściowych lub pełnych) i czynności seksualneWklejania linków do stron zawierających którykolwiek z powyższych punktów.     7. Nieodpowiednie/delikatne tematy Unikaj dyskusji o: ReligiiSeksiePolityceProblemach społecznych Ponadto, unikaj niestosownych nazw, awatarów lub sygnatur zawierających kontrowersyjne treści religijne lub historyczne.   8. Nie próbuj oszukać systemu sankcji Jeśli dostałeś sankcję, moderatorzy są w stanie ją rozszerzyć na wszystkie konta alternatywne, które możesz posiadać na forum. UWAGA Administracja rezerwuje sobie prawo poprawek i modyfikacji powyższych Reguł zgodnie z potrzebami Społeczności by zapewnić jej sprawne działanie. Kontynuacja łamania powyższych Reguł oraz umowy licencyjnej (EULA) będzie często karana permanentnym zawieszeniem konta w grze i/lub na forum.   Updated:  25-01-2017        
  • Falathi

   Często zadawane pytania   06/26/2017

   CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA (FAQ) Poniższe wskazówki i przykłady mają na celu ułatwienie zrozumienia reguł forum i ułatwienie wspólnej koegzystencji na forum.   Czy mogę mieć więcej niż jedno konto na forum?     2. Co powinienem wiedzieć, zanim zacznę pisać?     3. Gdzie mogę utworzyć nowy wątek?   4. O czym powinienem pamiętać, gdy zakładam nowy wątek?   5. Czy mogę podbić mój wątek?     6. Nikt nie odpowiada w moim wątku. Co robić?     7. Czy mogę skasować swój wpis? 8. Chcę zamknąć swój wątek. Jak to zrobić?   10. Nie mogę znaleźć mojego wątku/wpisu. Co się stało? Gdzie on zniknął?   11. Jak mogę zacytować czyjąś wypowiedź?   12. Czy mogę skrytykować innego użytkownika?     13. Co mam zrobić, gdy widzę wpis, który narusza zasady forum?   14. Jak mam zgłaszać naruszenia reguł w grze?   14. Jak mogę zgłosić team killera ( kogoś, kto strzela do graczy swojej drużyny )?   15. Jak mogę zgłosić naruszenie reguł forum?   16. Czy mogę zgłaszać profile innych użytkowników oraz wiadomości prywatne?   17. W jaki sposób mogę dodać moderatora/innego użytkownika do prywatnej konwersacji?
       18. W jaki sposób mogę się dowiedzieć, czy mój raport został sprawdzony i rozpatrzony?   19. Nie widzę żadnego potwierdzenia, że użytkownik został zbanowany! Dlaczego?     20. Otrzymałem ostrzeżenie, gdzie mogę sprawdzić szczegóły?   21. Dostałem ostrzeżenie. Dlaczego chwilowo nie mogę nic pisać?   22. Co mogę zrobić, jeśli nie zgadzam się z decyzją moderatora?     23. Jaka jest różnica między zespołem Społeczności oraz Zespołem Moderatorów?   24. Dlaczego nie mogę pisać na forum?     25. Kim jest ten „Zespół ds. Społeczności”, który widujecie tu na forum?
   Zespół ds. Społeczności to ludzie, którzy zbierają wasze opinie i sugestie oraz reprezentują was przed deweloperami. Oprócz tego dostarczają informacje na temat gry, uczestniczą w tworzeniu materiałów takich jak wideo, streamy, konkursy i rozdawnictwa – online i offline.
   Ramię w ramię z zespołem moderatorów pilnują porządku na forum i przestrzegania zasad kiedy to potrzebne. Są też dla was by pomóc wam przy wszystkich wątpliwościach związanych z moderacją. Tak prezentuje się POLSKI zespół:  

Niszczyciele

You need to play a total of 30 battles to post in this section.

21 topics in this forum

 1. Grozovoi – Tier X

  • 83 replies
  • 6,561 views
  • 15 replies
  • 1,583 views
 2. Derzki

  • 55 replies
  • 8,028 views
 3. Udałoj IX tier

  • 105 replies
  • 10,637 views
 4. Taszkient, VIII tier

  • 80 replies
  • 7,455 views
 5. Taszkient, IX tier

  • 53 replies
  • 2,862 views
  • 132 replies
  • 10,476 views
 6. Chabarowsk X tier

  • 231 replies
  • 16,911 views
  • 11 replies
  • 1,653 views
 7. Gniewnyj

  • 43 replies
  • 8,471 views
  • 27 replies
  • 3,087 views
  • 23 replies
  • 1,885 views
  • 55 replies
  • 3,322 views
 8. Ogniewoj

  • 60 replies
  • 10,074 views
 9. Iziasław

  • 51 replies
  • 7,025 views
 10. Kijów

  • 190 replies
  • 20,806 views
  • 3 replies
  • 600 views
  • 26 replies
  • 2,568 views
 11. Gremiaszczy

  • 51 replies
  • 12,974 views
  • 0 replies
  • 519 views
 12. Storożewoj

  • 20 replies
  • 4,175 views
×