Jump to content

Topluluk Katılımcıları

vuque

Topluluk neyi?

 

Topluluk Katılımcıları oyunu seven ve bu tutkularını topluluğun diğer oyuncularıyla paylaşan oyunculardır. Rehber hazırlamak, video ve yayınlar yapmak, turnuvalar ve yarışmalar düzenlemek gibi topluluğa direkt olarak etki eden aktiviteleri düzenli olarak yapmakta ve oyunla ilgili deneyimlerini diğer oyuncularla paylaşarak Topluluğun gelişmesine katkıda bulunmaktadırlar,

 

 

wot_portal_communitybuttons_214x132_0002

 

 

 Qaa9ry.png

Merhabalar!

    Adım Mustafa. İnternet ortamına farklı tarzlarda oyunlarla girdim. Hepsi farklı bir tecrübe ve eğlenceydi benim için. Fakat her şeyin sonu olduğu gibi, onlarında oldu ve kapandılar. Ve World Of Warships'i duydum. Gemilere ve II. Dünya Savaşına olan ilgimden ötürü beni cezbetti desem yeridir. İlk işim kayıt olup, oyunu indirmek oldu.

    İlk başlarda yalnız kurttum. Tek başıma takılıyordum fakat bir süre sonrasında sıkmaya başladı. Bir topluluk grubu keşfettim ve sonrasında orada arkadaşlar, abiler ve kardeşler edindim. Ve bir süre sonra, WoWs Türkçe forumunu kullanmaya başladım. Soruları olanlara, tavsiye isteyenlere yardımcı olmakla ilerledim. Twitch ve Youtube kanallarımı açarak, yayın ve video paylaşımlarına başladım.

   Şu an aktif olarak oynamakla birlikte [ TCG ] Turkish Naval Forces klanımızın üye alımından sorumluyum. Her ne kadar ağır uçak gemisi oyuncusu olsamda "Jack of All Trades" misali, her gemiyle iyi anlaşırım.

   Youtube ve Twitch kanallarımı takip ederek hem yayınlarımı kaçırmamış olursunuz, hem de en heyecanlı, en agresif oynanış videolarını istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Selametle! 

 

https://www.twitch.tv/cv_accelerated/

https://www.youtube....k_W44FqE2IwljAA

 

Npp7yg.jpg 

 

Merhaba

 

Ben Cantürk. Bir yıldan uzun bir süredir Topluluk katılımcısıyım.

 

World of Warship ile ilgili her gün yeni bir video eklenen eğlenceli ve bilgilendirici bir mecra arıyorsanız Youtube kanalımı takip edebilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UCA7-kTWbA7cPf3_G9OZ_Qkw

 

 GBBan3.jpg

Merhabalar;

    Ben Tekno Düşler. Gerçek ismimle Oğulcan. 18 yaşındayım ve gerçekçi oyunları oynayıp takipçilerimle paylaşmayı seviyorum. Gerçekte öğrenciyim ve bunun yanı sıra birçok alanda aktivite sahibiyim. Mensubu olduğum bir amatör tiyatro ekibinde oyuncu, ışık-ses yönetimi, ses-görüntü tasarımı, senarist ve kameraman olarak görev almaktayım. Ayrıca nadir olarakta kısa metraj film girişimlerim oldu.

 

    Oyunlara gelecek olursak genelinde ilgi alanım simülasyon oyunlarıdır. FSX' de 372 saatlik uçuş deneyimim var. FPS konusunda da fena değilimdir. Gerçeklik payı olan oyunlar sizi geliştirir bu konuda bana güvenebilirsiniz.

 

    Komutanlığını yaptığım bir klanım var ki bu klan askeri sistem ile ilerleyip 4 kola ayrılmaktadır. Hedefimiz büyük ve bunun deniz kuvvetleri bölümü World Of Warships' i kapsamaktadır. World Of Warships' i gerçekçi modelleme ve fizik sistemi olduğu için seviyorum. Grafik konusunda da kendini geliştirip bir çok oyunu sollayacağından da şüphem yok. Bu semalarda her gün yeni şeyler öğreniyoruz. Bir topluluk katılımcısı olarak da siz değerli oyuncu arkadaşlarımıza elimizden geldiğince yardımcı olacağımıza ve iyi vakit geçireceğimize inanıyorum.

 

İyi Savaşlar Sakin Denizler...

 

j88mJD.png

 

Facebook : https://www.facebook.com/teknodusler/

Twitter : https://twitter.com/teknodusler

Youtube : https://www.youtube....ee62CNwZbkx5tlQ

Web : https://teknodusler....com/milgem-army

 

 DPPvvZ.png

 

Merhaba tankçılar,

Ben Yasin Abay, 26 yaşındayım. Karabüklü ve KDÇ Karabükspor taraftarıyım.
Yarı Türkiye'de, yarı Portekiz'de yaşıyorum.
Yaklaşık 2 yıldır Youtube üzerinden sizlere genelde World of Tanks videoları olmak üzere paylaşımlar yapıyorum.
1 yılı aşkın süredir de Twitch yayıncılığı yapıyorum. Twitch kanalımda yine çoğunlukla World of Tanks yayınlıyorum.
World of Tanks'te ayrıca Ryno X ve Ryno Y topluluk lideriyim. Aramızda kalsın "klan" sözcüğünü kullanmayı sevmem o yüzden "topluluk" olarak belirtiyorum.
Bu topluluğu oluşturma amacımız ise oyunu seven ve kendini geliştirmek isteyen arkadaşlara yarışçı bir ortam, oyuna yeni katılmış oyunculara da eğitici bir ortam sunmaktır.

World of Tanks'te oynamayı en çok sevdiğim seri Japon ağır tank serisi olmuştur. Özellikle 6-7-8 seviye tankları çok zevkliydi.
World of Tanks'te favori tankım Churchill III'tür.
Birçoklarının aksine küçük seviye tanklarla oynamayı yeni oyuncuların geleneği olarak görmüyorum. Zira birçok küçük seviye tankla yüzlerce maçım var ve daha da oynayacağım.
Küçük seviye tankların tarihsel tutarlılığı daha yüksek ve yeni oyuncular çok daha centilmen olduğu için bu oyun ortamını seviyorum.
Bildiğiniz birçok yayıncı ve temsilcinin oyun içi hedefleri vardır. Benim oyun içi hedefim ise oynadığım tüm tanklarda Tank Ası almak. Bunun için adeta çıldırıyorum.
Savaş yönetimi sürecinde standart oyunlarıma göre çok daha sakinim. Standart oyunlarda ise tıpkı sizler gibi bazen çileden çıktığım zamanlar olabiliyor.
Premium tank koleksiyoncusuyum ve önceliklerimi engellemediği sürece garajıma yeni tanklar eklemeyi seviyorum. Sanırım garajımda duran yirmiden fazla tanka henüz el sürmemişimdir.

Youtube bağlantım: https://www.youtube.com/c/thoreng
Twitch bağlantım: https://www.twitch.tv/thoreng
Facebook bağlantım: https://www.facebook.../thorenggaming/
Twitter bağlantım: https://twitter.com/gnerohT

 

 Seyyah forum içerisinde diğer oyunculara yardımcı olan ve çeşitli rehberler hazırlayan bir topluluk katılımcısıdır.

 

LynoJJ.jpg  

 

"World of Tanks ne olm?" sorusuna en fazla mağruz bırakılan yayıncınız Ohzman, bu işi yaklaşık 4 senedir yapıyor.

https://www.youtube.com/user/Ohzmann üzerinden bu işe başladı, aynı zamanda Wargaming.net'in tüm oyunları için çevirmenlik de yapıyor. İçerden bilgi sızdırma bizim işimiz diyor!

31 yaşına yeni basmış, halen 2si açık, 3 üniversite okuyan, 7 sene arama kurtarma kulübünde yer almış, 3 sene eğitmenliğini yapmış, spikerlik eğitimi almış, 2 senedir enduro motor sevdası peşinde koşturan (tiger 800), 10 senedir her kış kendini snowboarda atan, 5 senedir fitness'a inen çıkan, 4 sene dağcılık yapan, lisanslı basketbol ve yelken yapmış ve halen arkadaşlarla yapmaya devam eden, yani sporsuz bırakıldığında huysuzlaşan ama 15 yaşından beri de bilgisayarda oyundan vazgeçmemiş çok amaçlı bir yayıncıdır kendileri. Özellikle ara muhabbetlerde çok sayıda gereksiz bilgiye girebilir, outdoor giyimden, lego technic'e kadar farklı konularda lak lak yapabilir.

Eğer World of Tanks, World of Warships gibi oyunları seviyorsanız, yanında gereksiz geyik ve bazen eğitmen tadında anlatımlar istiyorsanız şehvetle takip ediniz. Eski oyunlara da takıktır, herşeyi oynayabilir. Ama ana odağı Wargaming.net'in oyunu olan World of Tanks'dir.

Saygılar sunar, bir tutam Ohzman almanızı temenni ederiz.

 

Ohzman twitch kanalı

Ohzman youtube kanalı

 

 r2dmNN.png

 

İsmim Deniz Çakır, World of Warships'i Kapalı Betadan beri oynamaktayım. İzmir'de ikamet ediyorum. 
Dokuz Eylül Üniversitesinde Jeofizik Mühendisliği Öğrencisiyim, uzun bir sürede öyle kalacak. 
ROCCAT'a bağlı RYKZET firmasında tasarım ekibinde çalışmaktayım.

 

Sakin denizler!

 

rykzet'in Twitch ve YouTube kanalı

 

×