Jump to content

Lista Community Contributorów.

WG_Lumberjack

Kto to jest Community Contributor?
Tytuł ten noszą gracze, w którzy oferują pomoc innym graczom na najróżniejsze sposoby, poprzez udzielanie odpowiedzi, tworzenie poradników, pomoc w organizacji konkursów w naszym dziale konkursy i eventy, przekazują relacje z eventów na żywo, mają kanał na Youtube i tak dalej i tak dalej. Zasadniczo może do niej należeć każdy, kto dobrowolnie decyduje się poświęcić swój czas i energię na rzecz gier Wargaming i wspólnoty graczy.

FAQ:
 

 

Czy ci ludzie reprezentują Wargaming?

Community Contributors to zaufanie członkowie wspólnoty graczy, z którymi chcemy blisko współpracować poprzez dzielenie się pomysłami i których chcemy wesprzeć w ich projektach. Ich opinie i zajmowane stanowisko pozostaje ich sprawą i nie zależy w żaden sposób ani nie reprezentuje Wargaming. Przynależą oni do specjalnej grupy na forum, co ma ułatwić komunikację pomiędzy nimi oraz drużyną Wargaming, jak również ze sobą nawzajem.

W jaki sposób wybieramy kto trafi do tej grupy?

Każdy przypadek rozpatrywany jest oddzielnie. Niemniej, każdy Community Contributor musi mieć za sobą co najmniej 3 miesiące aktywności i współpracy z innymi graczami na danym polu, czy to na forum, czy na kanale YouTube, czy też za pośrednictwem strony, Facebooka i tak dalej. Nadto, każdy CC powinien zachowywać się poprawnie na forum w ciągu ostatniego pół roku, co oznacza brak poważnych lub średnich naruszeń zasad.

Czy ci ludzie otrzymują jakieś wynagrodzenie od Wargaming?

Nie. Współpraca z zespołem Community w Europie oznacza wzrost ich znaczenia i skupienie uwagi graczy na nich, z tego też względu nie przewidujemy zapłaty

Czy mogę kogoś polecić na to stanowisko? 

Oczywiście! Ostatecznego wyboru dokona jednak zespół Community.

Co wynika z uzyskania statusu Community Contributora?

Po pierwsze automatycznie uzyskuje się rangę „Contributor”, która będzie widoczna pod nickiem na niebiesko. Nadto ci, którzy przynależą do tej grupy mogą liczyć na poświęcenie im uwagi w mediach, za pośrednictwem Facebooka/Twittera, dodatkowe granty do wykorzystania w konkursach itd.

Super! A czy ktoś już należy do tej grupy?

Owszem! Pewnie zauważyliście już, że czasem wspominamy o niektórych graczach lub wydarzeniach na naszej stronie na Facebooku. Lista poniżej.

Jeśli macie jakieś pytania, dajcie nam znać! 

 

MageT

Youtube
Facebook
Blog

 

ujea    

Youtube

Twitch


szparagus
Twitch
Youtube
Facebook

Tokoto
Twitch

Strzelam_za_1hp    

Youtube

 

Ded87    

Youtube

 

Rykoszet

Blog

Youtube

Twitch
Facebook


 


 

 

 

×