Jump to content

Aktualizace 0.6.5 - Hon na Bismarck: Kampaň

0.6.5

• Please log in to reply
7 replies to this topic

Ivana_Drago #1 Posted 16 May 2017 - 04:43 PM

Community Manager (CZ)

• WG Staff

• 701

Námořníci,

co říkáte na kampaň probíhající v rámci herní události Hon na Bismarck?

sharakor #2 Posted 19 May 2017 - 02:46 PM

Leading Rate

• Players

• 134
Nezlobte se,ale odměna 1 vlajka z bedny za splněnou misi mi přijde trapně málo. Aspon 4-5 vlajek by bylo optimum.

marty01234 #3 Posted 19 May 2017 - 08:34 PM

Able Seaman

• Beta Tester

• 67

View Postsharakor, on 19 May 2017 - 02:46 PM, said:

Nezlobte se,ale odměna 1 vlajka z bedny za splněnou misi mi přijde trapně málo. Aspon 4-5 vlajek by bylo optimum.

Ale notááák věčná nespokojenost ......... buďme rádi že vubec takové signály jsou ve hře jsou naprosto perfektí za to musím WG pochválit jen doufám že se budou objevovat častěji ne jen v této kampaňi a bylo by třeba super těmito signály nahradit ty hloupé doplňky v superkontejnerech to by pakbylo fajn dostat třeba 100 signálů 777% k volným zkušenostem to by byla bomba ale jinak za mě palec nahoru kampaň je fajn je jednoduchá a dobře splnitelná a myslím si že odměny vůči jednoduchosti kampaně jsou odpovídající jediné co bych vytknul je cena HMS Hood a velké bedny za splnění mise s Hoodem, to mě třeba vadí ja osobně bych třeba volil aby velké bedny byly v závěrečném ukolu dané mise ...

CerVus #4 Posted 20 May 2017 - 06:04 AM

Midshipman

• Alpha Tester

• 1,436

No za mě byla povedenější kampaň na GS. Jednak na konci čekala lepší odměna a i ty odměny v podobě několika lodí v průběhu byly v konečném důsledku hodnotnější. Asi je to částečně i tím, že Bismarck během týdne dvou přeexpím a pak jednoduše prodám.

Každopádně jsem rád, že WG ty kampaně vůbec dělá. Jen pro příště by tam mohli hoši zařadit i nějaký low tier prémiák. I když po zskání bude stát drtivou většinu času v doku.

=BiA= Steel Panthers cz/sk

大日本帝国海軍 (IJN): Shimakaze, Shiratsuyu, Akizuki, Zao, Aoba, MyokoAtago, Iwaki Alpha, Kongo, Fuso, Izumo, Zuiho                   +         Regia Marina ItalianaDuca d'Aosta     +       Royal Navy: Edinburgh

United States Navy: Benson, Baltimore, North Carolina, Montana     +       Kriegsmarine: HindenburgScharnhorst, Graff Spee, Bismarck     +         LaRoyale:  Algérie                                 

sharakor #5 Posted 20 May 2017 - 08:06 AM

Leading Rate

• Players

• 134

View Postmarty01234, on 19 May 2017 - 08:34 PM, said:

Ale notááák věčná nespokojenost ......... buďme rádi že vubec takové signály jsou ve hře jsou naprosto perfektí za to musím WG pochválit jen doufám že se budou objevovat častěji ne jen v této kampaňi a bylo by třeba super těmito signály nahradit ty hloupé doplňky v superkontejnerech to by pakbylo fajn dostat třeba 100 signálů 777% k volným zkušenostem to by byla bomba ale jinak za mě palec nahoru kampaň je fajn je jednoduchá a dobře splnitelná a myslím si že odměny vůči jednoduchosti kampaně jsou odpovídající jediné co bych vytknul je cena HMS Hood a velké bedny za splnění mise s Hoodem, to mě třeba vadí ja osobně bych třeba volil aby velké bedny byly v závěrečném ukolu dané mise ...

no dobrá tak kompromis 3 vlajky za misi :) jinak pravda vlajky jsou super, kampan je taky fajn mise jsou dobre nastavene,finalni odmenu bych bral nejaky premiak nizsiho tieru do vitríny nez bismarcka,ktereho má v přístavu snad každy.

M8ii #6 Posted 20 May 2017 - 09:13 AM

Midshipman

• Players

• 1,040
nebylo by to divny v kampani Hon na Bismarcka ziskat nejakou odveci lod?

Vaclavka #7 Posted 23 May 2017 - 03:52 PM

Seaman

• Players

• 2

Zdar

Nikdy jsem tu ještě nepsal,ale po 3 dnech hraní bohužel musím.Mám za sebou okolo 90 her  a vyhraju tak 1 ze 7 her.Hraju za Torpédoborec (baví mě)a věčně jsem mezi 3 nejlepšími hráči v našem týmu.Jednou za spoustu her mě vyřaděj na začátku při snaze o obsazení a žádné podpory od týmu.

Hraju jen při soutěžích o lodě a hon na Bismarck je absolutně šílenej.Sám nejsem skvělej hráč,zlatej střed,ale to co předvádí spousta hráčů co jsem se před třemi dny znovu zapojil do bitev je otřesné a kazí to hru i dojem z této hry.Nevím jestli dokončím Bismarck,když za snahu v bitvách je věčně jen prohra a otázka je,jestli tuhle hru neodinstaluju.

Otřesná a nehratelná hra :-)

Sigimundus #8 Posted 23 May 2017 - 04:09 PM

Midshipman

• Weekend Tester

• 1,890

Naprosto souhals vcera jsem mel otresny 70% winrate  . . . s tim se proste neda hrat :ohmy:

Akorat me zarazi ze zvladas zaroven byt  "věčně jsem mezi 3 nejlepšími hráči" a  "Sám nejsem skvělej hráč" :trollface:

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users