Jump to content

Teknik Güncellemeler

0.6.4

• Please log in to reply
4 replies to this topic

tagl1a #1 Posted 21 April 2017 - 09:27 AM

Turkish Community Manager

• WG Staff

• 165

Kaptanlar,

0.6.4 Güncellemesinde yapılan teknik güncellemelerle ilgili geri bildirimlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

Teşekkürler

fun_bar_Shiphappens.gif facebook65yzk.png twitterqxkfa.png youtube1nk0c.png

PietroMaximoffTR #2 Posted 26 April 2017 - 11:02 AM

Seaman

• Players

• 3
Merhaba, ben oyunu windows değil "mac os" üzerinden oynuyorum. Ancak her 2-3 oyunda bir oyun çöküyor. Sanırım, sonuç görüntüleme ekranı ile ilgili bir sorun var. Oyun sırasında sıkıntı yok ama oyun biter bitmez her şey kapanıyor, oyunu tekrar başlatmak zorunda kalıyorum. Bu, son güncelleme ile birlikte böyle oldu daha öncesinde yoktu.

tagl1a #3 Posted 27 April 2017 - 10:26 AM

Turkish Community Manager

• WG Staff

• 165

Merhabalar,

Yaşanan bu durumdan dolayı üzgünüz. Eğer kullanmakta olduğunuz modlar bulunuyorsa lütfen bunları etkisiz hale getirip yeniden deneyin. 

Eğer sorununuz devam ederse müşteri hizmetlerine bir kayıt gönderebilirsiniz. 

Teşekkürler

fun_bar_Shiphappens.gif facebook65yzk.png twitterqxkfa.png youtube1nk0c.png

PietroMaximoffTR #4 Posted 27 April 2017 - 12:48 PM

Seaman

• Players

• 3

Merhaba tekrar, kullandığım bir mod yok. Mac için yayınladığınız son wrapper'ı kullanıyorum dediğim gibi, son güncellemeyle oldu. Diğer WoW forumlarında da bazı yabancı mac kullanıcıları aynı sorunu yaşadığına göre güncellemeyle ilgili bir problem var diye düşünüyorum. Bu hali hazırdaki premium üyeliklerimizi ve son satın almalarımızı kullanmamızı da engelliyor. Bir an önce yeni bir güncelleme yayınlanması şart. İletirseniz sevinirim. Dediğinizi de yapacağım. 

Teşekkürler

JiuTR #5 Posted 29 April 2017 - 04:47 AM

Seaman

• Players

• 3
Merhaba oyuna girdiğimde sadece gemim gözüküyor ne başlat menüsü ne ayarlar menüsü hiç bişey gözükmüyor limanda baslat menusunun nerde oldugunu bıldıgım ıcın mausla tıkladım oyuna gırdım bu seferde oyunda hiç bişi gözükmüyo kim düşman kim dost geminin dürbünü gözükmüyor gemimim sikilleri gözükmüyor bu nedir ? 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users