Jump to content

Genel Geri Bildirim

0.6.4

• Please log in to reply
3 replies to this topic

tagl1a #1 Posted 21 April 2017 - 09:21 AM

Turkish Community Manager

• WG Staff

• 177

Kaptanlar,

0.6.4 Güncellemesiyle ilgili geri bildirimlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz. Güncellemenin getirmiş olduğu diğer yeniliklerle ilgili geri bildirimlerinizi lütfen aşağıda belirtilen başlıklarda paylaşın:

Güncellemeyle ilgili detayları burada okuyabilirsiniz. 

Teşekkürler 

fun_bar_Shiphappens.gif facebook65yzk.png twitterqxkfa.png youtube1nk0c.png

canbanur #2 Posted 22 April 2017 - 08:51 PM

Chief Petty Officer

• Players

• 409
Oyunda savaş sonrası kazanılan XP değerlerinde gizli bir değişim mi yapıldı? Gözle görülür oranda düşük XP  ler kazanmaktayım...istenildiği taktirde aynı değerlere sahip güncelleme öncesi ve sonrasına aid savaş raporları sunabilirim,Özellikle AMAGI gemisinde bariz şekilde belli olmakta bende.

PisiReis #3 Posted 04 May 2017 - 09:23 AM

Warrant Officer

• Players

• 637
Merhaba sikayetlerimi siralayayim tekrardan tabi duzeltilirse delen merminin hasar vermemesi n.c ile savasip 2 salvoda amagiyi bitirip 80 bekasi kalip baskasina kill olarak gitmesi 2 gun onceki macimdada ayni durum oldu 6 kill gelecekken 2 kill geldi sebep ne biliyprmusunuz spyliyim bana calismayan algoritma ! Ya bana birisi aciklasin karsidaki gemiye top atisi yapiyorum sadece 8 bekasi kaliyor geliyor baskasi killi aliyor her daim diyprum kimse iyi oyuncuyum demesin her sey oyunun elinde !ayriyetten siralamali savas duzenlesiniz bile bu ortamda katilmam premiumculari 1. Yapacaginiz icin olur oda 

Edited by PisiReis, 04 May 2017 - 09:39 AM.

En Güzel Zar Çöp Tenekesine Atılan Zardır. (PisiReis)

FederaLss #4 Posted 06 May 2017 - 12:02 PM

Seaman

• Players

• 1
ben hesabıma giriş yapamıyorum site üzerinden giriyor ancak oyun icinden giremiyorm. https://eu.wargaming...78143-FederaLss

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users