Jump to content

Otázky pro WG

• Please log in to reply
435 replies to this topic

Schmudla #401 Posted 12 May 2017 - 08:37 AM

Leading Rate

• Beta Tester

• 149

View PostBaci_SVK, on 11 May 2017 - 06:22 PM, said:

Mam malinku otazozku!!! niektory su ozaj zavislaci ,niektory si myslia ze bitevnikom nabijam kazde 3 sekundy.. nejaky sa nastve a vyplakava na chate, ze mu nepomozem a ze som mob.. potom sa chce pomstit ze cervenym da suradnice lodi ---takze moja otazka zvazuje wargaming urobit to co urobilo vo world of tanks, ze sa  bitve neda pisat cervenym ?

pokud vím, tak mrtví psát červeným nemůžou (což je mnohem lepší řešení než to co je ve wot btw)

takže pokud píše enemákům (ergo není mrtvý) je čas to napravit

M8ii #402 Posted 12 May 2017 - 09:36 AM

Midshipman

• Players

• 1,041
mrtvi psat enemakum muzou, nemuzou klikat na mapu

HavranRyc #403 Posted 12 May 2017 - 09:49 AM

Chief Petty Officer

• Beta Tester

• 420

View Postnfp200, on 12 May 2017 - 07:13 AM, said:

Baci a proč ti to vadí. Tohle není wot. Tady ti nepomůže v nákladech že přežiješ na plných hp. Tady dostáváš též kredity a zkušenosti za obdržené poškození, za spot a další. Opravy jsou fixní za každou bitvu a je jedno jestli jsi potopen nebo jsi skončil s full hp.

To není o nákladech. Ale když se snažíš nenápadně dostat enemy do zad/boku či na cap a někdo to enemy pořád hlásí, tak se ti to nepovede. Nemluvě o tom že celkem dost misí má jako podmínku přežít bitvu, což je s nahlášenou pozicí mnohem těžší, ne-li skoro nemožné. 

TheComedian1983 #404 Posted 12 May 2017 - 10:07 AM

Midshipman

• Alpha Tester

• 1,629

View PostBaci_SVK, on 11 May 2017 - 07:22 PM, said:

Mam malinku otazozku!!! niektory su ozaj zavislaci ,niektory si myslia ze bitevnikom nabijam kazde 3 sekundy.. nejaky sa nastve a vyplakava na chate, ze mu nepomozem a ze som mob.. potom sa chce pomstit ze cervenym da suradnice lodi ---takze moja otazka zvazuje wargaming urobit to co urobilo vo world of tanks, ze sa  bitve neda pisat cervenym ?

To si děláš srandu ne? Tenhle nápad je to úplně nejblbější co kdy WG zavedlo (btw. za toxicitu hry je odpovědné WG. Co si vychovalo to má) Jinak pozice je v této hře naprosto nedůležitá vyjma nějakých naprosto raritních situací.

Prosím. Takovéhle nápady tady vůbec nepsat.

Zakázat chat v on-line hře.... :facepalm::facepalm:

To je jak zakázat pivo v hospodě

Neukazuj bůček!  Former IDDQD member, but still immortal. Now sailing really CALMly.

#PrayForLajos aneb hráči které chcete do týmu za každou cenu. :coin:Máte rádi zlato? Hromadu zlata?:coin:

Komediantův axiom

HavranRyc #405 Posted 12 May 2017 - 11:42 AM

Chief Petty Officer

• Beta Tester

• 420

View PostTheComedian1983, on 12 May 2017 - 10:07 AM, said:

Jinak pozice je v této hře naprosto nedůležitá vyjma nějakých naprosto raritních situací.

Pokud považuješ hru s DD za raritní, tak pak jo.:child:

Souhlas že pro BB a některé CA ta pozice není kulervoucí, ale pro DD a CL je to naopak alfa a omega celé hry.

Ale zákaz chatu je fakt blbost.

Edited by HavranRyc, 12 May 2017 - 11:43 AM.

TheComedian1983 #406 Posted 12 May 2017 - 12:28 PM

Midshipman

• Alpha Tester

• 1,629

Jako naštve to, ale ber to tak, že tohle udělá pouze velmi specifický typ jedince a mě vždy hřeje vědomí, že ta daná situace skončí za pár minut, ale on bude blbem do konce svého tupého života :great:

A myslel jsem to tak, že to nahlášení pozice skutečně vadí jen málokdy. Mě nevadí, když na moji pozici dorazí další dmg :trollface:

Neukazuj bůček!  Former IDDQD member, but still immortal. Now sailing really CALMly.

#PrayForLajos aneb hráči které chcete do týmu za každou cenu. :coin:Máte rádi zlato? Hromadu zlata?:coin:

Komediantův axiom

HavranRyc #407 Posted 12 May 2017 - 01:03 PM

Chief Petty Officer

• Beta Tester

• 420

Souhlasím, že je to tak ojedinělý případ, že ho nemá smysl asi ani řešit. Mi osobně se to ještě za těch pár tisíc her nestalo a svědkem jsem toho byl cca 10x za dobu hraní WOWS.

A pár takto pokažených her se v tom kvantu fakt ztratí.

Bergham #408 Posted 12 May 2017 - 02:10 PM

Midshipman

• Weekend Tester

• 1,308
Myslim, ze mam 2,5k bitev a stalo se mi pouze jednou, ze by nekdo enemakum hlasil mou pozici (byly to nejake lamky na T2). Tak jestli se ti to stava bezne, asi nekdo nesouhlasi s tvym gameplayem. :) Ja sice nehlasim nikdy, ale nekdy mam to nutkani, predevsim kdyz nam zustane posledni lod, co ma full HP a celou bitvu se poradne nezapijila do hry. :)

stefino_cz #409 Posted 15 May 2017 - 11:20 AM

Leading Rate

• Players

• 106
Nevím kam to napsat, ale hodlá už někdo nakopat vývojáře do řiti skrze počet DD ve hře na vysokých tierech? Jako 6 Shim v jedné hře a k nim dalších 5 DD, to už je trochu moc ne? Od začátku vím, že jakožto BBčkař můžu rovnou odejít, protože s G.Kurf. budu sloužit jen jako lapač torpéd s výsledným dmg 00prd. Jako fakt mě to už nebaví. A teď to neberu z pohledu toho jak naše DD zahrajou, ale obecně. Bitevky a dá se říct i křižníky - ty co jsou bez radaru  - nemaj šanci proti tomu, když na ně z ničeho nic uplně z nepředvídatelného směru , vyjede 15 topréd s dmg 22k či kolik to má. A pak jenom sledovat trapné výsměšky v chatu. Jo, ke hře to patří. O tom žádná. Ale abych schytal torpy z "ničeho", že ani nevím, že tam někde nějaká loď je a ještě stylem 4 torpy a 80k hp v ..., to mi přijde trochu moc. Nehledě na serií detonací s Kurfurstem , kdy jsem schytal 3 s full HP za nějakých 50 her (z jednoho torpéda)...to bylo taky epické. Taky by mě nenapadlo, že budu na bitevce T10 vozit antidetonační vlajku. No, asi je třeba si zvykat na to, že zpětná vazba nefunguje, protože problém počtu DD už se tu nějaký rok vyskytuje a očividně odezva žádná :) 

Bergham #410 Posted 15 May 2017 - 01:29 PM

Midshipman

• Weekend Tester

• 1,308
To jo, ale zpetna vazba neni o tom, ze si nekdo neco vymysli, 2 lidi ho v tom podpori a vyvojari se urvou, aby to zavedli do hry... Proste to přispívá k rozmanitosti hry. A jestli te to stve, tak hrej CL/CAcka nebo USS DDcka, ktere ostatni DDcka lovi. Stejne tak staci jedna CV aby vsem DD neuveritelne zneprijemnila zivot. Nejen, ze je bude svitit, ale bude svitit predevsim jejich torpy.

Proste nemuzeme z toho mit world of battleship. Ja bych taky mohl řvát, kdyz vytahnu Gearinga a proti me je 7 lodi s radarem, CVcko a jen dve bitevky..

Rock_n_Rolf #411 Posted 15 May 2017 - 02:25 PM

Leading Rate

• Players

• 199

View Poststefino_cz, on 15 May 2017 - 11:20 AM, said:

1.Od začátku vím, že jakožto BBčkař můžu rovnou odejít, protože s G.Kurf. budu sloužit jen jako lapač torpéd s výsledným dmg 00prd.
2.Bitevky a dá se říct i křižníky - ty co jsou bez radaru  - nemaj šanci proti tomu, když na ně z ničeho nic uplně z nepředvídatelného směru , vyjede 15 topréd s dmg 22k či kolik to má.
3.No, asi je třeba si zvykat na to, že zpětná vazba nefunguje, protože problém počtu DD už se tu nějaký rok vyskytuje a očividně odezva žádná.

1. GK... Nechci bejt nějak moc dotěrnej ale nemá ta velká mrcha hydro a 12 děl s reloadem 25sec? Myslím že netřeba dodávat víc...

2. Předvídat pohyb soupeře byl vždy základem hry... pokud hráč nedokáže předvídat pohyb a myšlení soupeře nikdy nic nedokáže...

3. Problém s počtem DDček? Mno je pravda že každej si tu užívá bitvy ve kterých je 1-2 DDčka na tým protože to je taková sranda... každej jenom campí a BBčka jak je jejich zvykem se odstřelují na max dostřel... prostě zábava no, nejlepší je když máš 6 BBček v každém týmu a tohle dělají každou bitvu. Průměrný kapitáni BBček jsou naprosto nepoužitelný a bitvy vyhrávají právě DDčka a CAčka. Ale pokud chceš běžně mít v týmu 10 BBček který se nepřiblíží ke capu na 10km, tak budiž.

Já osobně už jsem tak znechucen z célého toho bobku co WG hází na tuhle hru, a zároveň z hráčů ve hře, že si dávám pauzu u TheHuntera a mám klid...

stefino_cz #412 Posted 15 May 2017 - 03:18 PM

Leading Rate

• Players

• 106

View PostBergham, on 15 May 2017 - 01:29 PM, said:

To jo, ale zpetna vazba neni o tom, ze si nekdo neco vymysli, 2 lidi ho v tom podpori a vyvojari se urvou, aby to zavedli do hry... Proste to přispívá k rozmanitosti hry. A jestli te to stve, tak hrej CL/CAcka nebo USS DDcka, ktere ostatni DDcka lovi. Stejne tak staci jedna CV aby vsem DD neuveritelne zneprijemnila zivot. Nejen, ze je bude svitit, ale bude svitit predevsim jejich torpy.

Proste nemuzeme z toho mit world of battleship. Ja bych taky mohl řvát, kdyz vytahnu Gearinga a proti me je 7 lodi s radarem, CVcko a jen dve bitevky..

To jo. CA samozřejmě hraju a první co, tak se snažím DD likvidovat. Jenže bitvy s 10ti DD v bitvě mám spíše v bitvách, kde jsem jako BB. Za tím nic nehledám, ale přijde mi to tak. Jinak jo, máš recht - CV ve hře by byla super, jenže by nesměli dělat vše pro to, aby je lidi přestali hrát :) 

Rock_n_Rolf: 
1. Jo, je OP, ale proti DD ti to moc nepomůže. Normální hráč se na 6km nepřiblíží, čili hydrem ho neodhalíš. A když zjistíš, že na tebe jedou torpy kolmo na bok ve vzdálenosti 4km, tak už si jen můžeš vybrat jestli chytneš 4 nebo 5.Ale jinak vcelku OP je, ale ne ve srovnání s invisible DD.
2. Předvídat hru je základ, ale kolikrát se nedá předvídat, že ti přijedou enemy torpy z míst, kde je tvá base :D Např. Ale jo, to je řekněme chyba týmu, že se nechá objet DDčkem.

3.  Campení a odstřelování na max range. No...první část otázky je v poslední době daná vývojem WG. S příchodem smogu do hry, kdy se do jednoho anglického smoku dokáže vměstnat 5 lodí, které jsou pak po minutě překvapeny že dojely torpy...netřeba komentovat. Taktéž křižníky typu Minotaur, Neptun, kteří rádi kempí za ostrovama a využívají stratosferického náměru, který je občas fakt epický. Part 2 - bitevky na max range...no, hráči USN a IJN, kteří ještě nevynalezli dopředný pohon. Taky asi zbytečná slova. Ale tohle není dáno hrou ale demencí mezi klávesnicí a židlí. 

Jinými slovy, proč je takový problém, aby MM dával nějakým způsobem konstantní rozložení týmu - 3 DD, 4 CA, 4-5 BB, (1 CV) např. Já bych to čekání 30s na místo 10s oželel. A vzhledem k tomu, že 70% bitev takových je, to není nereálné. Jen je škoda, že zbylých 30% jsou bitvy takovýchto extrémů a kolikrát ještě nevyvážených, kdy někdo má 4 DD a druhý 5 DD. To nechápu už vůbec, jaká je myšlenka, tohoto počínání, když je na serveru 20k lidí. Kdyby jich tam bylo 500, tak to pochopím.

A co se týče oddychu , tak vzhledem k tomu, že nic jinýho nehraju, je asi jasné, co dělám , když se tu nas... :D Mám volný čas na jinou zábavu :) 

Sigimundus #413 Posted 17 May 2017 - 08:39 AM

Midshipman

• Weekend Tester

• 1,894

Netusite nekdo jestli ten kupon respektive podminka na nakup aspon 30 euro se vstahuje na cenu balicku pred nebo po sleve? 

Respektive uvazuju o The Cherry on ToP ktery bez vlastni slevy (sam o sobe ma slevu 12%) stoji vice jak 30 euro ale po te vlastni sleve uz to je mene jak 30 euro.

Schmudla #414 Posted 17 May 2017 - 10:34 AM

Leading Rate

• Beta Tester

• 149

View PostSigimundus, on 17 May 2017 - 08:39 AM, said:

Netusite nekdo jestli ten kupon respektive podminka na nakup aspon 30 euro se vstahuje na cenu balicku pred nebo po sleve? 

Respektive uvazuju o The Cherry on ToP ktery bez vlastni slevy (sam o sobe ma slevu 12%) stoji vice jak 30 euro ale po te vlastni sleve uz to je mene jak 30 euro.

funguje, zkoušel jsem to naklinout na webu a kupon se tma objeví a jde uplatnit  cena je potom 555 místo 793,-

Ivana_Drago #415 Posted 19 May 2017 - 01:19 PM

Community Manager (CZ)

• WG Staff

• 711

View Postsharakor, on 25 April 2017 - 05:11 PM, said:

Ahoj chtěl jsem se zeptat na 3 věci:

1) Jestli se chystá nějaká změna ekonomiky? Poslední dobou čím dál více bitev končí tak že během 8 minut s naprostou převahou 1 týmu a nevydělá na tom téměř nikdo, i když skončím ve vítězném týmu na prvním místě tak jsem i s prémiovým účtem v mínusu,což je pro mě dost nepřijatelné. CV nevydělávají téměř nic,pokud nevymlátíte půlku flotily nepřítele. Myslím, že by bylo dobré do hodnocení zahrnout faktor času ,který v bitvě strávím.např. pokud hraju 5min pujdu do capu ,sundam lod udělám 50k a zaberu základnu,tak bych měl mít víc než trouba co stojí 20 minut vzadu a nastřílí 100k a sveze se na tom že se jiní obětují pro tým.

2) jestli se plánují nějaké změny na křížníku Zao?někteří si jej nemůžou vynachválit,ale pro mě je to nejhorší T10(i když s ním hraju rad :hiding:, jakožto by to měl být ohnivý ninja(přepadový křižník) tak je to hodně invalidní ninja,se kterým se dá tak zapalovat s dálky,jakékoliv manevrovánív blízkém boji je utrpení ,lod otáčí pomalu a když chci vystřelit tak musím často zastavit manévr, Myslím že by potřeboval zrychlit otáčení věží tak na 30s a zkrátit rádius zatáčky někde na 750 m + nějaké použitelnější torpéda s 10km dosahem.Pak by sním byla dobrá přepadová hra někde na hraně spotu.

3)Jestli se plánují nějaké upravy na křížníku Chapayev? Podobně jako Zao,po odstranění invis fire je to porcelánová loď s úplně nesmyslným poloměrem otáčení..

Zdravím Sharakore,

Ad 1) Zásadní změny herní ekonomiky se v současnosti neplánují, pokud mají některé lodě specifický problém, řeší se to individuálně.

Ad 2) Statistiky ukazují, že se Zao stále drží na špičce „desítkových“ křižníků. Přepady u křižníku Zao stále fungují – pro přiblížení k cíli je možné velmi úspěšně využít kamufláž. Jediné co se pro něj změnilo je nemožnost nadále bezpečně střílet HE  na maximální vzdálenost.

Ad 3) Jakékoli úpravy lodí záleží na jejich dlouhodobých statistikách – Chapayev momentálně nevypadá, že by potřeboval upravovat.

View PostHavranRyc, on 26 April 2017 - 03:35 PM, said:

Dotaz: Proč na vyšších tierech není spawn jako na low tierech?

Konkrétně myslím to počáteční rozestavení:   

DD - DD 

CA - CA - CA - CA - CA

BB - BB - BB - BB - BB

Ahoj,

uvedené rozestavení lodí při spawnu není zcela obvyklé ani na nízkých úrovních. V současnosti neplánujeme v této věci žádné zásadní změny.

View PostCerVus, on 28 April 2017 - 08:55 AM, said:

No taak Ivankooo. Udělejte už něco s těma topickama v lodní sekci. Vždyť jak dlouho už je ve hře Alabama, frantíci, Duca. Pěkně prosím, smutně koukám.

Ahoj, promiň, byla jsem několik týdnů mimo kancelář z důvodu nemoci, Tuccy se o vlákna postaral :) Za prodlevu se omlouvám.

View PostSKK1307, on 30 April 2017 - 10:36 AM, said:

Ahojte. Chcel by som sa spýtať, aký presne má v hre význam karma.

Ahoj, karma má v tuto chvíli ve hře význam symbolický. Je to příležitost pro hráče, jak ohodnotit své spoluhráče po bitvě a ocenit jejich výkon. Žádný konkrétní dopad ale karma momentálně nemá. Víme o tom, že hráči občas zmiňují, že by se jim líbilo, kdyby karma měla nějakou praktickou funkci a tento návrh jsme už v minulosti předávali do vývoje. Uvidíme do budoucna :)

Ivana_Drago #416 Posted 19 May 2017 - 01:19 PM

Community Manager (CZ)

• WG Staff

• 711

View PostCerVus, on 05 May 2017 - 11:52 AM, said:

add 2: Dotaz. Proč neustále dostáváme nové a nové památeční vlajky, které nemají vůbec žádný bonus a neexistuje snad jediný důvod proč je na loď vyvěšovat? Nestalo by za to jim dát i 1% na cokoli a tím je odlišovat?

U památečních vlajek jde především o to, že je nemá každý (ne každý má úplně všechny) a jsou zamýšleny především jako dekorační prvek. Jako takové nemusí mít nutně ekonomické bonusy. 

View Postjurgenb, on 05 May 2017 - 02:16 PM, said:

Proč taky neumožnit vézt ty vlajky dvě, tři, čtyři? Dle libosti. Jedna vlajka národní na zádi + na nejvyšším stožáru, níže pod tím vlajky na bonusy a tyto "památeční" vlajky. Ať se to trochu třepotá, ne? 

Neplánujete zavést takto např. nějaké admirálské vlajky? Třeba za potopení 1000 lodí na tieru 5+ dát admirálskou vlajku s jednou hvězdou apod? Dvě hvězdy třeba za jiný milník apod. Aby hráči měli motivaci a mohli si takto i zkrášlit lodě. Hmm?

Na možnosti vést několik vlajek najednou pracujeme a chystáme se tuto možnost hráčům poskytnout :)
Co se týče "admirálských vlajek", tak na podobném principu fungují vlajky získané v průběhu sezón hodnocených bitev. Kumulativní úspěchy jsou hodnoceny spíš vyznamenáními na profilu.

View PostTheComedian1983, on 08 May 2017 - 03:48 PM, said:

Kam mám poslat ticket, že podpora nereaguje? Tak nějak jsem si vzpoměl na Hlavu 22

Ahoj Comediane, podpora reagovat musí. Někdy ale reakce trvá déle, záleží na momentální vytíženosti a délce fronty. V posledních týdnech jsme měli problémy s WoT, tak je možné, že fronta narostla a odpověď se opozdila. Dočkat odpovědi by se ale měl každý ticket.

View PostWolffnstein, on 08 May 2017 - 04:31 PM, said:

Hej s tím zasekáváním kormidla, zaseknutím střelby už by se mohlo něco dělat. Jako reportuje Vám to tu spousta hráčů a Vy i tak s tím nejste tak měsíc NIC schopni udělat. Je to už směšné.. Hlavně, že máte připravené 3 prémiovky pro Naše peněženky co?.. 

Wolffnsteine, díky za upozornění. O tomto problému víme a jsem si vědomi opakovaných hlášení ze strany hráčů. Chyba by měla být odstraněna v některém z nadcházejících updatů.

View PostTimTaylorCz, on 09 May 2017 - 06:04 AM, said:

Zdravím,

měl bych pár otázek:

1) proč nikdo nereaguje třeba obden na dotazy hráčů na oficiálním fóru? Výjde patch s novými loděmi - 14 dní poté nejsou ani založeny topicy k lodím na foru, na dotazy nikdo nereaguje, novinky (např. víkendové akce/mise) se objeví nejdříve v pátek večer (to je kapku pozdě ne?) atd. Kapku na hráče s***** a to se vám vrátí....

2) Jsou plány na upravu expu/výdělku u CV vysokých tieru? Hraju teď občas Taiho a když vyhrajeme a potopím 3 lodě, mám 30+ sestřelů, 21 zásahů torpédy a 10 bombami a dostanu za to 1700expů s premkem? To jako vážně? Když vezmu Roona nebu Yugumo a udělám 1/3 z toho, tak mám pomalu 3000 expů za bitvu a CV dostane jen cca polovinu? Proč? Nemluvě o výdělku (pomalu prodělku)  - loď má pořád plná HP, nikdo mě za celou dobu nespotl ani nepoškodil, ubránil jsem CAPy, sejmul pár lodí a stejně jsem pomalu v mínusu? S premiem a výhrou, to jako myslíte vážně?

3) Loď Shinonome - je v plánu nějaký buff (zvýšení rychlosti, otáčené věží, dostřel atd.?)

4) velmi často se objevuje chyba, kdy nejde najednou vystřelit/označit cíl pro sekundarky (letadla) - klikám na cíl a nic. Upozorňuje na to více hráčů a většinou to pěkně naštve, protože když na vás letí nálet a vy nemužete použít manuální sekundárky proti letadlům, máte problém... ? Ví se o tom, bude to opraveno/řešeno, případně kdy a jak...? 

Dík

Ahoj,

ad 1) Aktivita komunitního týmu na fóru je momentálně velmi nízká z kapacitních důvodů. V našem týmu došlo k několika personálním změnám a zůstala jsem v týmu dočasně sama. Vzhledem k tomu, že máme na starosti několik produktů a přítomnost na fóru představuje jen část naší práce, z časových důvodů se tady teď objevuji mnohem méně než tomu bylo dříve. Již brzy se ale tato situace snad zlepší :) Měla by mi přibýt posila!
ad 2) Výdělky letadlových lodí vysokých úrovní byly upraveny celkem nedávno. Rozdíl ve výdělcích souvisí i s dalšími faktory (torpédoborec např. při své akci obvykle také odhaluje nepřítele), může souviset i s volbou cíle (stejné poškození udělené třeba torpédoborci je hodnotnější než u bitevní lodě). V průměru dávají letadlové lodě srovnatelné výdělky (kredity, zkušenosti) jako ostatní třídy.
ad 3) V tuto chvíli žádný buff lodě Shinonome neplánujeme.
ad 4) Částečné opravy se dočkáme v 0.6.6, mezitím doporučuji pokud se tento problém vyskytne doporučujeme zkusit kliknout ne na loď / letadlo, ale na ikonu (třídu lodě / letadla).

View Post

proč je takový problém, aby MM dával nějakým způsobem konstantní rozložení týmu - 3 DD, 4 CA, 4-5 BB, (1 CV) např. Já bych to čekání 30s na místo 10s oželel.

Ahoj Stefino,

při podobném systému by čekací doba rozhodně nebyla 30s, ale spíše několik minut.

View PostSigimundus, on 17 May 2017 - 08:39 AM, said:

Zdravím Sigimunde, slevový kupón lze uplatnit tehdy, pokud je v košíku nákup za 30 euro a více.

Sigimundus #417 Posted 19 May 2017 - 01:47 PM

Midshipman

• Weekend Tester

• 1,894

Ja vim ze to Ivanka uz postovala jinde ale radsi jeste jednou pro tu kdo primo do toho vlakna nezasli:

Při prodeji lodě dochází ke zničení spotřební kamufláže, která je na prodávané lodi namontována, nikoli k jejímu odmontování z lodi. Tato chyba způsobuje také problémy v uživatelském rozhraní, resp. mizení některých prvků (zaměřovač, ukazatele atp.), nemožnost kliknout na určité položky, nefunkční střílení, pohyby kamery atd.
    Očekávaný fix: update 0.6.5.1 // Tento problém lze obejít následují cestou: odmontujte z lodi kamufláž před jejím prodejem

Bergham #418 Posted 19 May 2017 - 02:23 PM

Midshipman

• Weekend Tester

• 1,308
O jake sleve 30% na goldy to tady vsichni mluvite? Prosel jsem si maily a nic tam nemam...

Schmudla #419 Posted 19 May 2017 - 02:31 PM

Leading Rate

• Beta Tester

• 149

View PostBergham, on 19 May 2017 - 02:23 PM, said:

O jake sleve 30% na goldy to tady vsichni mluvite? Prosel jsem si maily a nic tam nemam...

pár lidí (absolutně netuším jaký klíč - dostali to lidi z ohně i vody) dostalo voucher na 30% slevu při nákupu nad 30E

imho velmi hezká věc (koupil jsme dublony a teď si můžu koupit premiovou lod  t7-8 s defakto 30% slevou ... nebo převést expy nebo cokoliv)

očividně ot nedostali všichni ale ot je spíš otázkan a WG protože fakt netuším podle čeho to rozdfělovali, jako nutná avšak nikoliv postačující podmínka se jeví účast v tom živelném eventu ... (CoE)

Sigimundus #420 Posted 22 May 2017 - 02:39 PM

Midshipman

• Weekend Tester

• 1,894

View PostSchmudla, on 19 May 2017 - 02:31 PM, said:

otázkan a WG protože fakt netuším podle čeho to rozdfělovali

Podle me checkli stav bankovniho konta a potom to podle toho rozeslali vybranym hracum :hiding::trollface:

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users