Jump to content

Otázky pro WG

• Please log in to reply
434 replies to this topic

CerVus #381 Posted 04 May 2017 - 10:25 AM

Midshipman

• Alpha Tester

• 1,436
Otevře už někdo diskuze k těm nově přidaným lodím nebo se čeká až na francouzské a britské bitevky? 

=BiA= Steel Panthers cz/sk

大日本帝国海軍 (IJN): Shimakaze, Shiratsuyu, Akizuki, Zao, Aoba, MyokoAtago, Iwaki Alpha, Kongo, Fuso, Izumo, Zuiho                   +         Regia Marina ItalianaDuca d'Aosta     +       Royal Navy: Edinburgh

United States Navy: Benson, Baltimore, North Carolina, Montana     +       Kriegsmarine: HindenburgScharnhorst, Graff Spee, Bismarck     +         LaRoyale:  Algérie                                 

R0bspierre #382 Posted 04 May 2017 - 03:27 PM

Able Seaman

• Players

• 71

View PostHavranRyc, on 04 May 2017 - 08:38 AM, said:

Není. Vždy bude existovat způsob boje který bude obecně lepší než jiný a dobří hráči jej budou preferovat. Nyní se vyplatí tankovat čelně, tak se tak hraje. Dříve se vyplácelo lízat lajnu, snipit z dálky, což je naštěstí pryč.
S tím se nic dělat nedá. To je jako si stěžovat že formule a sjezdaři jezdí pořád ideální stopou, cyklisti v balíku a plavci kraulují...

Řekl jsi to naprosto správně - "nyní se vyplatí."  A tohle kempování ve smouku příjde někomu zábavné? Jestli ano, pak dejte všem hráčům smouk a nezahrajeme si tu nikdo. Jestli takhle WG uvažuje, pak mě jako hráče okrádá o zábavu ze hry a to je, myslím, asi to nejpodstatnější o co by tvůrci hry mělo jít.  O čelním způsobu boje se snad ani bavit nebudu, je to jeden z nejzákladnějších způsobů boje a to asi nejen v této hře, o tom se s  nikým přít nebudu, tam není co řešit.

Sigimundus #383 Posted 04 May 2017 - 04:04 PM

Midshipman

• Weekend Tester

• 1,890

View PostR0bspierre, on 04 May 2017 - 03:27 PM, said:

Řekl jsi to naprosto správně - "nyní se vyplatí."  A tohle kempování ve smouku příjde někomu zábavné? Jestli ano, pak dejte všem hráčům smouk a nezahrajeme si tu nikdo. Jestli takhle WG uvažuje, pak mě jako hráče okrádá o zábavu ze hry a to je, myslím, asi to nejpodstatnější o co by tvůrci hry mělo jít.  O čelním způsobu boje se snad ani bavit nebudu, je to jeden z nejzákladnějších způsobů boje a to asi nejen v této hře, o tom se s  nikým přít nebudu, tam není co řešit.

A co ma competive hrani spolecneho se zabavou? :trollface:

R0bspierre #384 Posted 04 May 2017 - 06:01 PM

Able Seaman

• Players

• 71

A co má slovo hraní společného se zábavou? ;) :D

CerVus #385 Posted 05 May 2017 - 11:52 AM

Midshipman

• Alpha Tester

• 1,436

add 1: Děkujeme Tuccymu za otevření topiců :)

add 2: Dotaz. Proč neustále dostáváme nové a nové památeční vlajky, které nemají vůbec žádný bonus a neexistuje snad jediný důvod proč je na loď vyvěšovat? Nestalo by za to jim dát i 1% na cokoli a tím je odlišovat?

=BiA= Steel Panthers cz/sk

大日本帝国海軍 (IJN): Shimakaze, Shiratsuyu, Akizuki, Zao, Aoba, MyokoAtago, Iwaki Alpha, Kongo, Fuso, Izumo, Zuiho                   +         Regia Marina ItalianaDuca d'Aosta     +       Royal Navy: Edinburgh

United States Navy: Benson, Baltimore, North Carolina, Montana     +       Kriegsmarine: HindenburgScharnhorst, Graff Spee, Bismarck     +         LaRoyale:  Algérie                                 

ims21 #386 Posted 05 May 2017 - 12:48 PM

Commander

• Players

• 3,056
"Přehlídka flotily" - vsude ctu, ze si muzu koupit maskovani, ale nikde jsem nezjistil, co mi to da ...

Moji favorité: Isidor_Sp, aadjuh, cecko100, Kaleun1965_1104, IceEagle99

Quetak #387 Posted 05 May 2017 - 12:48 PM

Warrant Officer

• Players

• 747

1. :great:

2. souhlas, už mám asi 3 řádky všemožných vlajek, je to pěkný, ale jen na okrasu. Přitom by stačilo přesně jak píšes +1% ke kreditům, +1% k expům, jakýkoliv minimální bonus by byl lepší než nic. Hru by to nijak neovlivnilo, jen by to dalo lidem pocit, že tam ta vlajka k něčemu je.

jurgenb #388 Posted 05 May 2017 - 02:16 PM

Petty Officer

• Players

• 273

Proč taky neumožnit vézt ty vlajky dvě, tři, čtyři? Dle libosti. Jedna vlajka národní na zádi + na nejvyšším stožáru, níže pod tím vlajky na bonusy a tyto "památeční" vlajky. Ať se to trochu třepotá, ne? 

Neplánujete zavést takto např. nějaké admirálské vlajky? Třeba za potopení 1000 lodí na tieru 5+ dát admirálskou vlajku s jednou hvězdou apod? Dvě hvězdy třeba za jiný milník apod. Aby hráči měli motivaci a mohli si takto i zkrášlit lodě. Hmm?

Top lodě: Montana, Des Moines, Gearing, Hindenburg, Grosser Kurfürst, Zao, Yamato, Moskva

TheComedian1983 #389 Posted 05 May 2017 - 03:35 PM

Midshipman

• Alpha Tester

• 1,629

Přesně. Tohle téma jsem tady načnul už párkrát. Já mám těch vlajek cca 20+. A docela rád bych si je rozvěsil.

Jinak bonusy vlajek jsou a to pouze u WGE, Devs, ST a AT. Vždy je to 5% něčehoa nejvíc dávaj asi ty WG. Mělo by to jít dohledat na wiki. Osobně pochybuju, že by WG dalo jen

Tak a teď mužem začít uzavírat sázky na to, kdy bude na tento dotaz nějaká reálná a smysluplná odpověď

Neukazuj bůček!  Former IDDQD member, but still immortal. Now sailing really CALMly.

#PrayForLajos aneb hráči které chcete do týmu za každou cenu. :coin:Máte rádi zlato? Hromadu zlata?:coin:

Komediantův axiom

Rock_n_Rolf #390 Posted 07 May 2017 - 05:36 PM

Leading Rate

• Players

• 197

Tak jsem vytáhl Z-23... jak to dopadlo? Našel jsem Bensona, chci střílet na Bensona... a co se nestane zase se se objeví ta nová featura která vám nedovolí střílet... samozřejmě že něž jsem to zprovoznil dostal jsem přes držku... a samozřejmě že když jsem tuhle pakárnu přežil tak mi přilítně za 7 od BBčka na 15km...

Takhle jsem se už dlouho nenasral a mám toho po krk! Ptám se tedy kdy se o tuhle hru začne někdo starat? Nebo se s touhle hrou něco dělá jenom když si Flamu s jejím obsahem vytře konečník?

TheComedian1983 #391 Posted 08 May 2017 - 03:48 PM

Midshipman

• Alpha Tester

• 1,629
Kam mám poslat ticket, že podpora nereaguje? Tak nějak jsem si vzpoměl na Hlavu 22

Neukazuj bůček!  Former IDDQD member, but still immortal. Now sailing really CALMly.

#PrayForLajos aneb hráči které chcete do týmu za každou cenu. :coin:Máte rádi zlato? Hromadu zlata?:coin:

Komediantův axiom

Wolffnstein #392 Posted 08 May 2017 - 04:31 PM

Warrant Officer

• Players

• 688
Hej s tím zasekáváním kormidla, zaseknutím střelby už by se mohlo něco dělat. Jako reportuje Vám to tu spousta hráčů a Vy i tak s tím nejste tak měsíc NIC schopni udělat. Je to už směšné.. Hlavně, že máte připravené 3 prémiovky pro Naše peněženky co?.. 

TimTaylorCz #393 Posted 09 May 2017 - 06:04 AM

Leading Rate

• Players

• 108

Zdravím,

měl bych pár otázek:

1) proč nikdo nereaguje třeba obden na dotazy hráčů na oficiálním fóru? Výjde patch s novými loděmi - 14 dní poté nejsou ani založeny topicy k lodím na foru, na dotazy nikdo nereaguje, novinky (např. víkendové akce/mise) se objeví nejdříve v pátek večer (to je kapku pozdě ne?) atd. Kapku na hráče s***** a to se vám vrátí....

2) Jsou plány na upravu expu/výdělku u CV vysokých tieru? Hraju teď občas Taiho a když vyhrajeme a potopím 3 lodě, mám 30+ sestřelů, 21 zásahů torpédy a 10 bombami a dostanu za to 1700expů s premkem? To jako vážně? Když vezmu Roona nebu Yugumo a udělám 1/3 z toho, tak mám pomalu 3000 expů za bitvu a CV dostane jen cca polovinu? Proč? Nemluvě o výdělku (pomalu prodělku)  - loď má pořád plná HP, nikdo mě za celou dobu nespotl ani nepoškodil, ubránil jsem CAPy, sejmul pár lodí a stejně jsem pomalu v mínusu? S premiem a výhrou, to jako myslíte vážně?

3) Loď Shinonome - je v plánu nějaký buff (zvýšení rychlosti, otáčené věží, dostřel atd.?)

4) velmi často se objevuje chyba, kdy nejde najednou vystřelit/označit cíl pro sekundarky (letadla) - klikám na cíl a nic. Upozorňuje na to více hráčů a většinou to pěkně naštve, protože když na vás letí nálet a vy nemužete použít manuální sekundárky proti letadlům, máte problém... ? Ví se o tom, bude to opraveno/řešeno, případně kdy a jak...? 

Dík

us1rev #394 Posted 09 May 2017 - 06:55 AM

Seaman

• Players

• 47

View PostTimTaylorCz, on 09 May 2017 - 06:04 AM, said:

2) Jsou plány na upravu expu/výdělku u CV vysokých tieru? Hraju teď občas Taiho a když vyhrajeme a potopím 3 lodě, mám 30+ sestřelů, 21 zásahů torpédy a 10 bombami a dostanu za to 1700expů s premkem? To jako vážně? Když vezmu Roona nebu Yugumo a udělám 1/3 z toho, tak mám pomalu 3000 expů za bitvu a CV dostane jen cca polovinu? Proč? Nemluvě o výdělku (pomalu prodělku)  - loď má pořád plná HP, nikdo mě za celou dobu nespotl ani nepoškodil, ubránil jsem CAPy, sejmul pár lodí a stejně jsem pomalu v mínusu? S premiem a výhrou, to jako myslíte vážně?

Oficialni zprava, ktera jiste potesila hlavne hrace americkych letadlovek : 

Dobrá bitva: způsobili jste celkem 300 % poškození standardních bodů výdrže lodí nepřátelského týmu – potopili alespoň tři nepřátelské lodi.

Ja kdyz toto cetl, tak mi bylo nevolno :)) i s japoncem je to dost casto peklo... baraze, mega AA obrany a cyklony... Ono Taiho je takova... divna... s Haku clovek udela vetsi peklo a nemusi se tolik bat ani Minotauru, kdyz vi jak na nej letet.. 

Schmudla #395 Posted 09 May 2017 - 07:49 AM

Leading Rate

• Beta Tester

• 146

View PostTimTaylorCz, on 09 May 2017 - 06:04 AM, said:

3) Loď Shinonome - je v plánu nějaký buff (zvýšení rychlosti, otáčené věží, dostřel atd.?)

hráči sobě :)

Shinonome žádný buff jen tak nedostane, cca 14 dní zpátkaj sme někde četl (tuším to by Sub Octavian) že ta loď má dobré výsledky a buff není potřeba (a údajně přihlíží i tomu že ji nemá každé rajče)

já ji dostanu dneska max pozítří takže za mě škoda :)

Mikhail800 #396 Posted 09 May 2017 - 01:44 PM

Leading Rate

• Weekend Tester

• 140

View PostSchmudla, on 09 May 2017 - 07:49 AM, said:

hráči sobě :)

Shinonome žádný buff jen tak nedostane, cca 14 dní zpátkaj sme někde četl (tuším to by Sub Octavian) že ta loď má dobré výsledky a buff není potřeba (a údajně přihlíží i tomu že ji nemá každé rajče)

já ji dostanu dneska max pozítří takže za mě škoda :)

No ja dnes splním základné úlohy. A idem na čestné. Tak uvidíme, ako dlho mi bude trvať získať túto loď :)

M8ii #397 Posted 09 May 2017 - 03:33 PM

Midshipman

• Players

• 1,040

4. me se to jeste nestalo, ze by neslo oznacit cil

je pravda, ze nekdy musim ruzne klikat, ikona, lod, nazev ale pak se to oznaci

hodnekrat si lidi nevsimnou, ze chteji oznacit letadla, ale ukazuje se jim ikonka na oznacovani lodi, vetsinou, kdyz jsou kolem tech letadel i lode a oni zmacknou CTRL a prejizi pres lode. Pak to letadla neoznaci (je potreba najet na letadla a znova zmacknout CTRL + oznacit)

pak jeste muze byt pricina, ze ti vymlatili vsechny AA na lodi, pak letadla uz oznacit nejde.

SKK1307 #398 Posted 09 May 2017 - 05:21 PM

Seaman

• Players

• 8

View PostR0bspierre, on 02 May 2017 - 09:53 PM, said:

Karma nemá vůbec žádný vliv, takže si z těch čísílek nic nedělej. 

Oukej ďakujem za vysvetlenie len som v tom nemal celkom jasno, či to náhodou nejak nevplýva na MM pretože v poslednej dobe tú hru nedokážem hrať solo bez divízie bez toho aby som sa nerozčuloval a po 3 bitkách to s nervami a nechuťou vypol so slovami že tú hru už v živote nezapnem (jediný dôvod prečo to hrám je predplatené premko) a mal som podozrenie či za to náhodou nemôže tá karma.

A čo sa toho match makingu na základe štatistík týka tak radšej by som bral "statické čelní odstřelování v 90% času ve smouku" osobne sa mi oveľa lepšie hrajú hodnotené bitky (aj keď sa tam sem tam nájde nejaký menej rozmýšľajúci hráč dá sa tým vždy niečo spraviť aj solo) než v klasických bitkách trpieť trotlov v divízií, ktorí majú dokopy 100 bitiek a nakúpené všetky prémiáky, nemajú absolútne šajnu ako čo funguje a púšťajú torpéda na 18km vzdialené lode a podobné dobroty. Poprípade bitky kde vystrieľam polovicu súperovho týmu no moji spoluhráči nie su schopní spraviť absolútne nič až mám niekedy pocit že hrám sám proti 12 hráčom (česť výnimkám sem tam sa nájdu), v tomto mám pocit, že je to absolútne nedoriešené a je to obrovská škoda, že sa tou upadajúcou úrovňou hráčov nikto nezaoberá a miesto toho aby boli zle hrajúci hráči wargamingom nejak motivovaný aby sa v hre posúvali dopredu, zlepšovali si štatistiky a hrali lepšie hrajú miesto toho ešte horšie a už ma absolútne neprekvapuje ak stretnem v týme hráča, ktorého priemerne hraný tier je 7-8 a priemerne nastrieľaný dmg má okolo 17000.

Dúfam, že WG spraví niečo na štýl klanových bitiek a aspoň tým to nejak zachránia, pretože solo bez divízie v klasických je to na nervy.

Baci_SVK #399 Posted 11 May 2017 - 06:22 PM

Seaman

• Players

• 2
Mam malinku otazozku!!! niektory su ozaj zavislaci ,niektory si myslia ze bitevnikom nabijam kazde 3 sekundy.. nejaky sa nastve a vyplakava na chate, ze mu nepomozem a ze som mob.. potom sa chce pomstit ze cervenym da suradnice lodi ---takze moja otazka zvazuje wargaming urobit to co urobilo vo world of tanks, ze sa  bitve neda pisat cervenym ?

Edited by Baci_SVK, 11 May 2017 - 06:27 PM.

nfp200 #400 Posted 12 May 2017 - 07:13 AM

Seaman

• Players

• 31

View PostBaci_SVK, on 11 May 2017 - 06:22 PM, said:

Mam malinku otazozku!!! niektory su ozaj zavislaci ,niektory si myslia ze bitevnikom nabijam kazde 3 sekundy.. nejaky sa nastve a vyplakava na chate, ze mu nepomozem a ze som mob.. potom sa chce pomstit ze cervenym da suradnice lodi ---takze moja otazka zvazuje wargaming urobit to co urobilo vo world of tanks, ze sa  bitve neda pisat cervenym ?

Baci a proč ti to vadí. Tohle není wot. Tady ti nepomůže v nákladech že přežiješ na plných hp. Tady dostáváš též kredity a zkušenosti za obdržené poškození, za spot a další. Opravy jsou fixní za každou bitvu a je jedno jestli jsi potopen nebo jsi skončil s full hp.

11 user(s) are reading this topic

0 members, 11 guests, 0 anonymous users