Jump to content

Kongo

• Please log in to reply
89 replies to this topic

Wolffnstein #81 Posted 14 May 2017 - 10:29 AM

Warrant Officer

• Players

• 690
Má ji někdo v přístavu v současné podobě? Jaká je? 

Mikhail800 #82 Posted 14 May 2017 - 12:37 PM

Leading Rate

• Weekend Tester

• 141
Dobrá. Hrať to treba na okolo 13-15 km. Vďaka rýchlosti a manévrovaniu je problém ju trafiť. Takže až také nakladačky nedostáva. V tier V-VI bitkách ju prakticky ani nič nemôže na tú vzdialonosť ohroziť.

Gomez_Addams #83 Posted 15 May 2017 - 09:47 AM

Seaman

• Players

• 24

View PostWolffnstein, on 14 May 2017 - 10:29 AM, said:

Kdo dovede zapomenout, ze je to BB, ma nakroceno k vysledkum. Je to bitevni kriznik a je treba ho tak hrat. Drive jsem ji mel rad, co mi deti zcizily ucet a semo tamo hraji taky, tak vyjizdim lajnu znovu a neprijde mi uz uplne takova prima, jako pred rokem. Ano, je rychla, obratna, osm laufu v poradku, odolnost spis prumer, plnou bocni salvu lze namirit hooodne dopredu (velike plus), ale ac jsem jiste lepsi strelec nez drive, trefuji hure, coz mrzi.. S NY nebo Texasem se proti Kongu citim na koni. American trefuje lepe, je "tvrdsi" a o dva laufy vic.. Nicmene, pokud by Kongo nehrala takova gramlava opice jako ja, verim, ze bych v Texasu plakal, ponevadz rychlost, manevrovatelnost a dostrel nahrava japonci. Je to dobra lod, velice solidni tezky kriznik. BB hrat jinde :)

Porpoisee #84 Posted 15 May 2017 - 12:13 PM

Warrant Officer

• Players

• 757

View PostGomez_Addams, on 15 May 2017 - 10:47 AM, said:

Kdo dovede zapomenout, ze je to BB, ma nakroceno k vysledkum. Je to bitevni kriznik a je treba ho tak hrat. Drive jsem ji mel rad, co mi deti zcizily ucet a semo tamo hraji taky, tak vyjizdim lajnu znovu a neprijde mi uz uplne takova prima, jako pred rokem. Ano, je rychla, obratna, osm laufu v poradku, odolnost spis prumer, plnou bocni salvu lze namirit hooodne dopredu (velike plus), ale ac jsem jiste lepsi strelec nez drive, trefuji hure, coz mrzi.. S NY nebo Texasem se proti Kongu citim na koni. American trefuje lepe, je "tvrdsi" a o dva laufy vic.. Nicmene, pokud by Kongo nehrala takova gramlava opice jako ja, verim, ze bych v Texasu plakal, ponevadz rychlost, manevrovatelnost a dostrel nahrava japonci. Je to dobra lod, velice solidni tezky kriznik. BB hrat jinde :)

Teď už to opravdu tak prima není. Do hry přišli Němci a ti si dají Kongo k snídani, svačině i obědu, Američanům se zvýšil dostřel a Kongo zůstává stejné. Pořád bych ale řekl, že BB jsou relativně dobře vybalancovaná klasa právě od 5. tieru nahoru. 
  • Porpoise (EU)
  • Mostly plays cruisers, especially medium-tier and is excellent in them
  • Deals an extremely large amount of damage
  • Often finishes damaged enemies

Gomez_Addams #85 Posted 15 May 2017 - 03:10 PM

Seaman

• Players

• 24

View PostPorpoisee, on 15 May 2017 - 12:13 PM, said:

Teď už to opravdu tak prima není. Do hry přišli Němci a ti si dají Kongo k snídani, svačině i obědu, Američanům se zvýšil dostřel a Kongo zůstává stejné. Pořád bych ale řekl, že BB jsou relativně dobře vybalancovaná klasa právě od 5. tieru nahoru. 

Souhlasim. Nejde ale rict, ze je Kongo spatne. Ma sve silnejsi i slabsi stranky. Hrani s ni je ale narocnejsi nez driv. Me kupodivu nemec coby enemak nevadi, asi jsem v nem nepotkal nekoho z vas mazaku :)))

Wolffnstein #86 Posted 15 May 2017 - 04:02 PM

Warrant Officer

• Players

• 690
No a jak jsou na tom děla? Koenig měl na tieru 5 extrémně přesná děla. Sice malé ráže, ale přesnost to vynahradila. To, že bude dostávat Kongo citadelu mi nevadí. Vše o co mi jde jsou děla. Je jich jen 8 a to mi přijde málo. Takže každá salva je důležitá. V testu jsem ji odzkoušet nemohl, protože to je low tier a zkoušet ji proti botům je o ničem. A vzhledem k tomu, že hru neustále upravují, tak i když sem si pročetl celý topik tu, tak nevím, jak na tom momentálně je.

Gomez_Addams #87 Posted 15 May 2017 - 06:28 PM

Seaman

• Players

• 24
Děla DMG dávají, což o to, ale trefit.. I Fuso mi přijde přesnější a to už je mezi námi co říct, že.. Ale jak píšeš, děl je relativně málo, dobře zamíříš a.. samá voda :/

Edited by Gomez_Addams, 15 May 2017 - 06:29 PM.

Rafan_cz #88 Posted 17 May 2017 - 03:40 PM

Seaman

• Players

• 25

View PostWolffnstein, on 14 May 2017 - 10:29 AM, said:

Je to spíš bitevní křižník, Na 5T luxusní loď díky dělům a hlavně rychlosti. Proti ní jsou USA BB lenochodi a tato kocábka je bude masírovat na vzdálenost na kterou nemají dostřel a díky rychlosti jim ani nedovolí se na jejich dostřel přiblížit. Na druhou stranu přesnost děl na vzdálenost 20 Km + není žádná výhra.

Gomez_Addams #89 Posted 19 May 2017 - 07:30 PM

Seaman

• Players

• 24
Pánové, kapitáni.. Modul systému řízení palby za 4k expy u Konga zvyšuje pouze dostřel, nebo ladí i přesnost? Dříve jsem s Kongem trefoval více, ale to jsem měl ten modul. Nyní jsem ho pro rychlejší přeexpení ani nekupoval (protože dostřel mi stačí takový jaký je ve stocku, stejně se s tím na tu dálku nic trefit nedá), jen mě napadlo, jestli ta nepřesnost není třeba tím, že teď ho nemám..?

ngc4414 #90 Posted 20 May 2017 - 12:30 PM

Seaman

• Players

• 30
A měl jsi předtím i  úpravu zaměřovacích systémů ? mám právě tři  konga a na jedno z nich jsem si tu úpravu koupil. - 7 rozptylu a +5 procent dostřelu , jinak nevím.

Edited by ngc4414, 20 May 2017 - 12:58 PM.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users