Jump to content

Vlhká zpovědnice

Neustálé porážky Bůů Pláč Křivda Proč já? Chyby

• Please log in to reply
5232 replies to this topic

TheComedian1983 #1 Posted 25 April 2015 - 09:06 PM

Midshipman

• Alpha Tester

• 1,611

Čas uzrál, takže je příležitost začít plakat...

Co vás nejvíce deptá?

Já se teď neskutečně trápim s jedinou ponorkou ve hře, která se jmenuje Pensacola. To je naprostej šok po Clevelandu. Kdyby se ty ingoty železa hned z výroby házely do oceánu, výsledek by byl stejnej. Pokud po někom hloupě střelím, tak mě dotyčný pronto pošle ke dnu....

Jaký je váš favorit? Či co jiného vás dere, trápí, hlodá nebo jinak obtěžuje?

Edited by TheComedian1983, 30 December 2015 - 07:20 PM.

Neukazuj bůček!  Former IDDQD member, but still immortal. Now sailing really CALMly.

#PrayForLajos aneb hráči které chcete do týmu za každou cenu. :coin:Máte rádi zlato? Hromadu zlata?:coin:

Komediantův axiom

saturn897 #2 Posted 25 April 2015 - 09:24 PM

Seaman

• Alpha Tester

• 31
Mě strašně štve, že na lodě nemám v poslední době čas, teď jsem zkoušel tak nějak jezdit tanky, ale od zítra plánuji se vrhnout naplno do bouřlivých vln WG oceánu a poslat pár parníků ke dnu! :izmena:

The_yoh1len #3 Posted 25 April 2015 - 09:38 PM

Able Seaman

• Alpha Tester

• 65
To neuveritelne rozpätie DMGov. Davat od 0 do niekoľko desiatok tisic dmg je zle, ked clovek absolutne nevie čo môže čakať a to plati aj pre citadel hity. Veľmi by som chcel aby tu bola nejka konstantnost v DMGoch ako vo WoT kde som proste vedel že môžem natočiť 0, critical alebo 300-500 dmg a vedel som si spočitať aku šancu mam na prežitie ak ma uplne RNG Boh nezhodi tu človek nikdy nevie koľko da, koľko dostane ani len zdaleka. Ist so 60K HP proti niekomu s 15K a stači aby si hra povedala **** you jemu dala roll za 30K mne aj ked do citadely za 8K a už to je hned story o niečom inom. To ma drie, neuveritelne neviem si ani predstavit nejake competitivne prostredie v tejto hre ak ten DMG bude takto lietat od 0  do "Yamato HP"
Check out my youtube channel for videos from World of Warships! Just click here to get there.

RosTDor #4 Posted 25 April 2015 - 11:06 PM

Lieutenant

• Beta Tester

• 2,478

View PostTheComedian1983, on 25 April 2015 - 10:06 PM, said:

Čas uzrál, takže je příležitost začít plakat...

Co vás nejvíce deptá?

Já se teď neskutečně trápim s jedinou ponorkou ve hře, která se jmenuje Pensacola. To je naprostej šok po Clevelandu. Kdyby se ty ingoty železa hned z výroby házely do oceánu, výsledek by byl stejnej. Pokud po někom hloupě střelím, tak mě dotyčný pronto pošle ke dnu....

Jaký je váš favorit? Či co jiného vás dere, trápí, hlodá nebo jinak obtěžuje?

Nechapem co kazdy placete nat tou pepsikolou sa snou hra celkom slusne odporucam skusit hrat japoncov a zvlast Myoko de dostavas take supi ze az, az ma s nou clovek panicky strach z BB. Pre mna najhorsia lod z akou som mal tu cest jazdit a najhorsie natom vsetkom je to ze ju budem musiet hrat este raz ....

- Čo ta nezabije, to sa ťa pokúsi zabiť znovu! - 

Prémiové lode v doku : Smith, Albany, Arkansas Beta, Texas, Murmansk, Tachibana, Katori, Yubari, Kamikaze R, Atago, Emden, Graf Spee, Scharnhorst, Tirpitz

Normálne lode v doku: Bogue, Farragut, New Mexiko, Benson, Baltimore, Umikaze, Minekaze, Fubuky, Fuso, Ryujo, Yamato, Zao, Kiev, Chapayev, T-22, Gneisenau, Hindenburg

ARP Kongo, Haruna, Hiei, Kirishima, Myoko, Ashigira, Haguro, Takao

Jirkovic #5 Posted 26 April 2015 - 12:03 AM

Seaman

• Beta Tester

• 21

Vadí mi několik věcí:

1) Lodě bez posádek vypadají HODNĚ ale fakt HODNĚ divně. Jestli někdo zná Battlestations pacific kde se to po lodích pohybovala posádka, za kormidlem stál kormidelník a protiletadlová děla taky někdo obsluhoval, tak to musí potvrdit. A výmluvy o věkovém ratingu si můžete strčit někam, stejně to budou hrát i pětiletý děcka ať to má rating 13 nebo 16 nebo jakej chce. Třeba se tam posádka ještě objeví, ale osobně tomu nevěřím.

2) Ponorky by tam prostě být měli, protože hrát námořní bitvy bez ponorek je jako hrát letadla bez bombardérů. Určitě by hratelnost šla nějak vyřešit.

3) je to jenom drobnost, ale proč sakra nemají Japonské lodě vlajky s vycházejícím sluncem?

Jinak je hra super a hodně mě zatím baví.A i když jsem zatím nevyzkoušel třeba letadlovky tak ostatní typy lodí jsou dobře hratelné. Za mě zatím 7/10 a až budou ve hře Italové bude to už 8/10 :)

Edited by Jirkovic, 26 April 2015 - 12:08 AM.

Koudyn #6 Posted 26 April 2015 - 05:09 AM

Seaman

• Beta Tester

• 38

View PostTheComedian1983, on 25 April 2015 - 10:06 PM, said:

Po bezvadné japonské Kumě (Tier 4) je u mě velké zklamání křižník Aoba (Tier 6). Neskutečný papír, který ustřílí svými děli i torpédoborec. Bohužel Aoba má jen 3 věže, které se snaží kompenzovat torpédy z obou stran lodě. Nicméně si hrát na torpédoborce s tak šílenou obratností se nedá! Otočit loď a využít potenciál všech torpéd je prakticky nemožné... Ani protiletadlovou obranu nemá bůhví jakou abych alespoň nějak byl užitečný v boji... Takže bych to shrnul, že to je takovej mišmaš všeho a v ničem nevyniká. Tudíž u mě má palec dolů... :amazed:

Edited by Koudyn, 26 April 2015 - 05:12 AM.

RagSalt #7 Posted 26 April 2015 - 06:45 AM

Able Seaman

• Beta Tester

• 62

View PostJirkovic, on 26 April 2015 - 12:03 AM, said:

Vadí mi několik věcí:

1) Lodě bez posádek vypadají HODNĚ ale fakt HODNĚ divně. Jestli někdo zná Battlestations pacific kde se to po lodích pohybovala posádka, za kormidlem stál kormidelník a protiletadlová děla taky někdo obsluhoval, tak to musí potvrdit. A výmluvy o věkovém ratingu si můžete strčit někam, stejně to budou hrát i pětiletý děcka ať to má rating 13 nebo 16 nebo jakej chce. Třeba se tam posádka ještě objeví, ale osobně tomu nevěřím.

2) Ponorky by tam prostě být měli, protože hrát námořní bitvy bez ponorek je jako hrát letadla bez bombardérů. Určitě by hratelnost šla nějak vyřešit.

3) je to jenom drobnost, ale proč sakra nemají Japonské lodě vlajky s vycházejícím sluncem?

Jinak je hra super a hodně mě zatím baví.A i když jsem zatím nevyzkoušel třeba letadlovky tak ostatní typy lodí jsou dobře hratelné. Za mě zatím 7/10 a až budou ve hře Italové bude to už 8/10 :)

1. Souhlas, zajímavé, že ve WoTku to také nejde, ale ve WoWp ano.

2. Původně jsem také ponorky čekal, ale tak jak jsou bitvy nastavené nemají zde ponorky místo. Stejně jako v reálu kde nebyla žádná bitva s přímou účastí ponorek. Nějaký průzkum, doražení poškozených lodí, přerušení záchranných akcí, napadení při přesunu, ale nikdy přímo v bitvě.

3. Vlajka se řešila jinde: zakázané symboly.

DAveDOG #8 Posted 26 April 2015 - 07:03 AM

Able Seaman

• Beta Tester

• 72
Posádky WG nechce kvůli udržení ratingu. Aby hru mohly hrát i děcka.

Vildas #9 Posted 26 April 2015 - 09:01 AM

Petty Officer

• Beta Tester

• 232
Copak je někde psáno, že těm panáčkům u děl maj po dopadu granátu trhat ruce apod? Jak se bude loď ničit, tak panáčkové na zasaženejch místech zmizej a je po problému.

RosTDor #10 Posted 26 April 2015 - 09:20 AM

Lieutenant

• Beta Tester

• 2,478
Posadka nebude aj to sa uz riesilo a nielen koli raitingu ale aj koli zvysenej narocnosti co by to prinieslo...

Prémiové lode v doku : Smith, Albany, Arkansas Beta, Texas, Murmansk, Tachibana, Katori, Yubari, Kamikaze R, Atago, Emden, Graf Spee, Scharnhorst, Tirpitz

Normálne lode v doku: Bogue, Farragut, New Mexiko, Benson, Baltimore, Umikaze, Minekaze, Fubuky, Fuso, Ryujo, Yamato, Zao, Kiev, Chapayev, T-22, Gneisenau, Hindenburg

TheComedian1983 #11 Posted 26 April 2015 - 09:53 AM

Midshipman

• Alpha Tester

• 1,611

View PostRosTDor, on 25 April 2015 - 11:06 PM, said:

Nechapem co kazdy placete nat tou pepsikolou sa snou hra celkom slusne odporucam skusit hrat japoncov a zvlast Myoko de dostavas take supi ze az, az ma s nou clovek panicky strach z BB. Pre mna najhorsia lod z akou som mal tu cest jazdit a najhorsie natom vsetkom je to ze ju budem musiet hrat este raz ....
Bekot na tohle téma si zatím ponechám v záloze. Jsem totiž na úplném začátku téhle lajny a popravdě  se mi do toho nějak nechce.  Chci si udržet představu, že pepsina je to nejhorší co mě může potkat :hiding:

Neukazuj bůček!  Former IDDQD member, but still immortal. Now sailing really CALMly.

#PrayForLajos aneb hráči které chcete do týmu za každou cenu. :coin:Máte rádi zlato? Hromadu zlata?:coin:

Komediantův axiom

RosTDor #12 Posted 26 April 2015 - 10:06 AM

Lieutenant

• Beta Tester

• 2,478

View PostTheComedian1983, on 26 April 2015 - 10:53 AM, said:

Bekot na tohle téma si zatím ponechám v záloze. Jsem totiž na úplném začátku téhle lajny a popravdě  se mi do toho nějak nechce.  Chci si udržet představu, že pepsina je to nejhorší co mě může potkat :hiding:

:izmena::trollface:. Ale ani New Orleans nieje ktovieake terno

Black_Cobra_666 #13 Posted 26 April 2015 - 10:16 AM

Midshipman

• Beta Tester

• 1,505
Zkuste hrát za IJN bitevní lodě třetího a čtvrtého tieru. To jsou opravdové necky. Za ně to bylo utrpení hrát.:angry:

Vildas #14 Posted 26 April 2015 - 10:19 AM

Petty Officer

• Beta Tester

• 232

View PostRosTDor, on 26 April 2015 - 09:20 AM, said:

Posadka nebude aj to sa uz riesilo a nielen koli raitingu ale aj koli zvysenej narocnosti co by to prinieslo...

Jo ten jejich prehistorickej engine by to nezvlad. No co k tomu dodat. Snad jedině počkat na WT jako vždy. :teethhappy:

Jirkovic #15 Posted 26 April 2015 - 10:26 AM

Seaman

• Beta Tester

• 21

View PostRagSalt, on 26 April 2015 - 06:45 AM, said:

1. Souhlas, zajímavé, že ve WoTku to také nejde, ale ve WoWp ano.

2. Původně jsem také ponorky čekal, ale tak jak jsou bitvy nastavené nemají zde ponorky místo. Stejně jako v reálu kde nebyla žádná bitva s přímou účastí ponorek. Nějaký průzkum, doražení poškozených lodí, přerušení záchranných akcí, napadení při přesunu, ale nikdy přímo v bitvě.

3. Vlajka se řešila jinde: zakázané symboly.

Dík za vysvětlení některých věcí, ještě se k tomu vrátím...

1. Ano je to pouze lenost a výmluvy WG a nic jiného. Když to šlo ve hře která je 8 let stará tak mi neříkejte že při dnešních grafických možnostech už by to nešlo s přijatelnými nároky udělat...

2. Asi máš pravdu, uznávám že na tom něco je....ponorky by asi taky nepluli nějak extra rychle.

3. No jak kde, ale chápu že to třeba v asijských zemích může někomu vadit. Na druhou stranu jsou to reálné symboly a pokud nevadí že můžeš bojovat s Japonskou lodí tak proč na ní vadí dobová Japonská vlajka? To by mohli udělat rovnou World of allies warships a nedávat do hry ty hnusné a zlé národy jako Němce a Japonce když pak musí na stožáru vlát něco dobově neodpovídajícího (No dá se předpokládat že se u států OSY asi dobových vlajek nedočkáme).Tohle snad ale vyřeší mody (alespoň doufám) a každej si bude moc lodˇ upravit tak aby se mu líbila. Jenom ještě na závěr by mě zajímalo kterej třeba modelář by si na model lodě dal místo reálné dobové vlajky třeba poválečnou kdy už ta loď byla dávno potopena....

Kapka #16 Posted 26 April 2015 - 10:44 AM

Petty Officer

• Beta Tester

• 338

View PostJirkovic, on 26 April 2015 - 10:26 AM, said:

Dík za vysvětlení některých věcí, ještě se k tomu vrátím...

1. Ano je to pouze lenost a výmluvy WG a nic jiného. Když to šlo ve hře která je 8 let stará tak mi neříkejte že při dnešních grafických možnostech už by to nešlo s přijatelnými nároky udělat...

2. Asi máš pravdu, uznávám že na tom něco je....ponorky by asi taky nepluli nějak extra rychle.

3. No jak kde, ale chápu že to třeba v asijských zemích může někomu vadit. Na druhou stranu jsou to reálné symboly a pokud nevadí že můžeš bojovat s Japonskou lodí tak proč na ní vadí dobová Japonská vlajka? To by mohli udělat rovnou World of allies warships a nedávat do hry ty hnusné a zlé národy jako Němce a Japonce když pak musí na stožáru vlát něco dobově neodpovídajícího (No dá se předpokládat že se u států OSY asi dobových vlajek nedočkáme).Tohle snad ale vyřeší mody (alespoň doufám) a každej si bude moc lodˇ upravit tak aby se mu líbila. Jenom ještě na závěr by mě zajímalo kterej třeba modelář by si na model lodě dal místo reálné dobové vlajky třeba poválečnou kdy už ta loď byla dávno potopena....

Tak jsi zajede podivat se do nemecka na nakou vystavu a pochopis.

29 % Main battery hit,  9 air kill per battle for Amagi

Amagi = BattleCruiser = CC, http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_battlecruisers  ! ! !

Bahamutik #17 Posted 26 April 2015 - 10:46 AM

Chief Petty Officer

• Beta Tester

• 454
Tak WG bere neco jako posadku za zbytecnou zatez serveru a klienta a radsi se ta rezerva vyuzije na pocasi a jine dulezitejsi veci..Tak same tvuj bod 2. tvuj 3. bod..nejakej modelar si tam muze dat co chce bo to neni verejne mozna poburujici vec ....

Edited by Bahamutik, 26 April 2015 - 10:46 AM.

Jirkovic #18 Posted 26 April 2015 - 11:15 AM

Seaman

• Beta Tester

• 21

Věřejně pobuřující je třeba i na tanku nápis "za Stalina" ve world of tanks nebo pro někoho symbol srpu a kladiva...o tom by se dalo diskutovat do nekonečna.

Musím ale říct že jsem rád že si můžu za Japonskej křižník zahrát i když nemá tu pravou válečnou vlajku a tím to celé uzavřu.

maccinn #19 Posted 26 April 2015 - 11:48 AM

Able Seaman

• Beta Tester

• 81

Pensacola je slušná loď jen se člověk musí přeprogramovat ze stylu hraní s Clevelandem na trochu opatrnější styl hry. Nová děla ačkoliv pomalá jsou přímo parádní, trhají jiné křižníky jak nic a na rozdíl od Clevelandu jsem ještě po první salvě, která mi ubrala 200hp nadobro neztratil půl dělových věží. 

View PostKoudyn, on 26 April 2015 - 05:09 AM, said:

Po bezvadné japonské Kumě (Tier 4) je u mě velké zklamání křižník Aoba (Tier 6). Neskutečný papír, který ustřílí svými děli i torpédoborec. Bohužel Aoba má jen 3 věže, které se snaží kompenzovat torpédy z obou stran lodě. Nicméně si hrát na torpédoborce s tak šílenou obratností se nedá! Otočit loď a využít potenciál všech torpéd je prakticky nemožné... Ani protiletadlovou obranu nemá bůhví jakou abych alespoň nějak byl užitečný v boji... Takže bych to shrnul, že to je takovej mišmaš všeho a v ničem nevyniká. Tudíž u mě má palec dolů... :amazed:

Říkáš, že po bezvadné Kumě je Aoba papírová? Prosím tě nestrašně :hiding:. Na Kumě padají citadely, až se divím jestli na té lodi je někde místo, kde citadelu nedostane a s DD ji během pár chvilek díky tomu posvačím. Utěšoval jsem se, že Aoba je trochu tvrdší :ohmy:

A ještě k těm ponorkám, nejrychlejší ponorka té doby měla rychlost asi jako Langley. Nechtěl bych jezdit něco tak nudného.

Edited by maccinn, 26 April 2015 - 11:50 AM.

RosTDor #20 Posted 26 April 2015 - 01:39 PM

Lieutenant

• Beta Tester

• 2,478
Mne sa hralo dobre zo vsetkymi jap. kriznikmi dobre ktm som nedosiel na myoko tam spoznas co je ocistec nepride mi ze by lofe pred nou dostavali taku strasnu nakladacku....

5 user(s) are reading this topic

0 members, 5 guests, 0 anonymous users